Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-01-22, 05:49   #1
matthew293
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 7
Domyślnie Reklama Altaronu

Czy są jakieś plany na dalszą reklamę Altaron przez administrację?
Gram już tu którąś edycję z kolei i większość pewnie widzi powtarzający się schemat. Obecnie w większości grają stali bywalcy jak co każda edycję. Jest część nowych osób lecz ich ubywa, widząc to co było na starcie w grudniu a teraz. Bez jakichś eventow, reklam itp Altaron znów się nie utrzyma i znowu przepadnie w czeluściach i będzie grać garstka High Lvli na pustym servie.
Jak ktoś gra to widzi że nie przybywa nowych graczy. Po miesiącu od startu widać różnicę, a pod koniec sezonowego będzie podobnie. Do tego część ludzi odpadnie kiedy przykładowo znerficie postacie z sezonowego o połowę, jak to miało kiedyś miejsce już. Bardzo lubię wracać na Altaron ale jeśli historia się powtórzy to sami rozumiecie.

Czy są jakieś plany na dalszą reklamę?
matthew293 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-22, 07:14   #2
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

ale skwierczysz jak ten sezonowy to test server kogaru xD pewnie mi podziela lvl (a nie expa xD) na 2
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-22, 15:03   #3
Sebeg
 
Zarejestrowany: Lut 2022
Postów: 1
Domyślnie

To jest dobre pytanie. Sam się nad tym zastanawiam. Altaron to super projekt z ciekawym spojrzeniem na Tibię, ale wydaje mi się, że ludzie aktualnie nie mają jak o nim usłyszeć. Ja wróciłem do gry po latach, bo po prostu mi się o niej przypomniało, ale jak potencjalni nowi gracze mogą się o Altaronie dowiedzieć? Może czegoś nie wiem, ale administratorzy nawet nie dają im możliwości sprawdzenia czym jest Altaron, bo ciężko na niego natrafić w Internecie.


Trzymam kciuki, żeby ludzie o Altaronie usłuszeli :)
Sebeg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin