Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-10-16, 19:40   #1291
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: odkażacze, pogromcy, królewskie tarcze, pary królewskich butów, kościste tarcze, kościste zbroje, smocze nogawice, bitewne nogawice, pary bitewnych butów, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-16, 16:10   #1292
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kaptury maga, mosiężne zbroje, smocze tasaki, królewskie nogawice, kościste zbroje, kościste hełmy, smocze tarcze, smocze nogawice, bitewne tarcze, złote nogawice
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-10-16, 12:40   #1293
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, kaptury maga, mosiężne zbroje, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, tizony, pogromcy, królewskie nogawice, kościste tarcze, bitewne nogawice, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-10-16, 20:20   #1294
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, zbroje maga, mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, królewskie hełmy, kościste tarcze, kościste zbroje, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-16, 10:15   #1295
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, demoniczne pomioty, odkażacze, pogromcy, królewskie tarcze, kościste nogawice, smocze tarcze, pary smoczych butów, bitewne hełmy, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-10-16, 10:54   #1296
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, kaptury maga, mosiężne hełmy, pogromcy, królewskie pancerze, gromy, mroczne halabardy, kościste tarcze, smocze nogawice, bitewne pancerze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-10-16, 21:22   #1297
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, demoniczne pomioty, kościste tarcze, smocze tarcze, smocze hełmy, pary smoczych butów, bitewne nogawice, bitewne hełmy, złote tarcze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-16, 16:53   #1298
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: kolczatki, nogawice maga, zbroje maga, demoniczne pomioty, królewskie tarcze, kościste tarcze, kościste nogawice, pary kościstych butów, smocze tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-16, 10:55   #1299
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne zbroje, mosiężne tarcze, demoniczne pomioty, pogromcy, królewskie tarcze, gromy, mroczne halabardy, kościste tarcze, bitewne tarcze, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-16, 18:44   #1300
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Urban: Dobrze, dobrze. Dostaję pieniądze na zakup każdego sprzętu. Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne hełmy, smocze tasaki, królewskie nogawice, pary królewskich butów, kościste nogawice, kościste zbroje, pary smoczych butów, bitewne hełmy, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin