Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-06-14, 22:21   #11
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał m0rli Zobacz post
nie oczekuje wielkiego dmg, ale nie ma co sie oszukiwać, aktualnie dmg ssie pałe po całości ^^ Widziałem że 2h radzi sobie lepiej. Ciekawy jestem jak duża jest to różnica.
Bedąc 1h bijesz słabiej, ale za to posiadasz tarczę, która daje Ci sporego defa.
2h bije mocniej co jest logiczne, ale tej tarczy nie posiada co wiąże się z tym, że dostaje spore buły od potworów.
Póki co masz słabe skille i słabą broń więc nie dziw się, że mało bijesz.
Poza tym jednak w Altaronie gra wojem na średnim i wyższym poziomie polega w większym stopniu na używaniu obszarówek. To znaczy, że lurujesz po kilka mobów i odes/haper/żywiołowe rago. Z samej broni będąc 2h też szału nie robię. Bez używania czarów to mógłbym co najwyżej zwykłe smoki bić.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-14, 22:30   #12
m0rli
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 9
Domyślnie

dzięki za odpowiedź Paradoks. :) Pogram jeszcze kilka dni i zobaczę jak będzie szło : )
m0rli jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-06-14, 23:12   #13
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał m0rli Zobacz post
W takim wypadku jest sens zmieniać postać na 2h?
Tak jak paradoks pisał, coś za coś.

2h będziesz bił mocniej o jakieś 50% (czarami) jednak dostaniesz zdecydowanie więcej w twarz (tarcza dużo daje).

Kwestia jak wolisz, bezpieczniej ale słabiej, czy mocniej ale mniej bezpiecznie.
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 01:01   #14
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

i rycek 1h jest lepszy do gry drużynowej niż 2h :P
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 02:08   #15
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Poskilluj jeszcze, lub dodaj Punkty 100 Skill Wbijasz 2 Dni , poswiec czasu wiecej... a jesli Ci juz leci dlugo skillowanie to rozdaj Punkty, pisalem - Bron jak Zaibatsu jest dobra, ale sa lepsze. Sprobuj sciagnac tarcze, zobaczysz roznice miedzy 2H a 1H , sam mam dylemat ogromny, cwiczac Sile wbilem 125 Obrony, Cwicze z Krolewska Tarcza, ale gdy tylko ja na chwile sciagne i ubieram 2 H by zabioc moobka tego samego co skilluje na nim to dostaje od niego hity po 5-40 dmg. Przypiminam ze z Tarcza moge Stac 15 min na Full Ataku ;] Zastanow sie dobrze.Sam mam dylemat, mam nie wiele czasu do podjecia Decyzjii czy Kontynuowac 2H skillowanie, czy jednak 1 H.

Ostatnio edytowane przez adrianos20 ; 08-06-14 o 02:16
adrianos20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 15:57   #16
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

Ja wyskilowalem 2h do 95 skilla, i wiesz co? jak poszedlem bic smoki to prawie ze smiechu padlem... Uderzalem po 50-75. Zdenerwowany wydalem PNy, na skill, dobilem 130, i wtedy sprobowalem... Cholera, hity drastycznie wzrosly, tak, ze smoka mialem na 4-5strzalow(srednio bijac po 200).
zalman94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 16:23   #17
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

oczywiśćie ty wyskilluj się bardziej, bo skill 2h 95 to zapewne tak jak 130 u 1h (tzn mniej więcej tak leci)
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-06-14, 21:15   #18
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

Wiadomo, nie wiem jak u 1h bije sie, az 130poziom wladania bronia, ale w moim przypadku 95 bylo wyczynem.
zalman94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-06-14, 06:00   #19
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
oczywiśćie ty wyskilluj się bardziej, bo skill 2h 95 to zapewne tak jak 130 u 1h (tzn mniej więcej tak leci)
Umiejętności 1h i 2h wbija się już z taką samą szybkością (i kosztują tyle samo PN).
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-06-14, 21:13   #20
m0rli
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał zalman94 Zobacz post
Ja wyskilowalem 2h do 95 skilla, i wiesz co? jak poszedlem bic smoki to prawie ze smiechu padlem... Uderzalem po 50-75. Zdenerwowany wydalem PNy, na skill, dobilem 130, i wtedy sprobowalem... Cholera, hity drastycznie wzrosly, tak, ze smoka mialem na 4-5strzalow(srednio bijac po 200).
No to ładnie Aktualnie jestem w trakcie skillowania. Skończę w piątek i rozdam pny. Zobaczymy jak będzie szło : )
m0rli jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin