Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-01-12, 22:26   #1
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie alchemia

czy alchemia działa?
opłaca się robić cokolwiek innego oprócz bomb?

dziś zrobiłem dla przetestowania Mikstura Pojedynków (Zwiększa umiejętność walki bronią dwuręczną o 5 punktów) i nic, umiejętność miała 10 pkt i na tylu pozostała po wypiciu mikstury.

wypiłem miksturę trzeźwości i nie wiem czy działa czy nie... bo żadna ikonka mnie o tym nie informuje (jeżeli usuwa jednorazowo upojenie to jest bezwartościowa)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-12, 23:38   #2
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
czy alchemia działa?
opłaca się robić cokolwiek innego oprócz bomb?

dziś zrobiłem dla przetestowania Mikstura Pojedynków (Zwiększa umiejętność walki bronią dwuręczną o 5 punktów) i nic, umiejętność miała 10 pkt i na tylu pozostała po wypiciu mikstury.

wypiłem miksturę trzeźwości i nie wiem czy działa czy nie... bo żadna ikonka mnie o tym nie informuje (jeżeli usuwa jednorazowo upojenie to jest bezwartościowa)
Bezwartosciowa? :O
Moim zdaniem po ostrej libacji sie przyda :(
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-12, 14:37   #3
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

moim zdaniem alchemia przydaje sie bardzo.
1.Moze robic sobie mikstury leczace itp.
2.Robi bomby.
3.Jest Ciekawy.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-12, 16:03   #4
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

1.jak dobrze pójdzie to przez godzinę spalę nawet 2-3 bp mikstur uzdrowiciela...
weźmy pod lupę miksturę leczącą:
Składniki: 4 ekstrakty z księżycowych kwiatów, 2 ekstrakty z wilczej łapy, 1 ekstrakt z kwitniaka
o ile księżycowych kwiatów mam mnóstwo, to wilczych łap uzbierałem dopiero około 50 sztuk, a o kwitniakach nie mówię mam może z 10... to ma być opłacalne?
nie mówię o kimś kto ma 20 lvl i niższą zręczność niż ja a więc trudniej pozyskać mu składniki.
2. O ile się orientuję za robienie bomb grozi hunt, po za tym są tylko dla najbogatszych bo bieganie za składnikami jest uciążliwe.
3. no fakt, alchemików jest mało, a w dodatku wiele razy miałem przyjemność pomagać ludziom przy pewnym zadaniu, ze względu na potrzebę robienia ekstraktów.


tylko moje pytania były:
czy alchemia działa (chodzi mi o mikstury które zwiększają współczynniki [tak wiem że to czasowy efekt])
bo jak użyłem mikstury na zwiększenie współczynników nie było widać... a trudno mi ocenić czy akurat nie miałem farta i lepiej nie uderzyłem, po za tym nie znany jest czas ich działania, bo nie ma żadnej ikonki, a jako że współczynnik nie wzrasta nie da się nawet stoperem zmierzyć czasu.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-12, 16:08   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Mikstury poprawiające umiejętności nie do końca dobrze działają.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-12, 16:23   #6
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

o i to właśnie chciałem usłyszeć, aczkolwiek liczę na to że przy następnym update uda się to zrobić, bo mam tony składników czekających na wykorzystanie ;)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin