Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś na tak ?
Poprawa produkcji chleba 4 50.00%
Nowe funkcje Stackowania 6 75.00%
Stackowanie z podłogi. 3 37.50%
Kostka Alchemiczna 5 62.50%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-09-18, 19:00   #11
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Ty udajesz, czy na prawdę jesteś taki... Cóż, faktycznie zręke się wbija szybko na pieczeniu, w zestawie jest amputacja ręki. Nie mniej widzę, że po moich dwóch postach dalej do Ciebie nie dotarło, że Twoja propozycja odnośnie zręczności ma słaby punkt i kończę te dyskusję z Tobą, bo nie ma ona dalszego sensu.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-09-18, 19:13   #12
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak jak napisał mrokul, orodukujesz się o pierdolach, da się grać bez stackowania, że stackowaniem będzie fajniej, da się grać lowiac ryby i po co komplikować i dodatkowo urozmaicać skoro altaron jest już ekstremalnie urozmaicony w stosunku do zwykłej tibii. Dodać więcej świata i mogę kolejne lata życia zawracać bezpowrotnie w tym cudownym świecie. A jak kogoś nie stac chlebki niech piecze normalnie, ja tak piekłem, da się. Da się też wymaxowac zręczność bez zbędnego ułatwiania i komplikowania. Osobiście uważam czas spędzony na tym poście za najbardziej zmarnowany spośród wszystkich postów tego forum. Bez odbioru.

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
Jak kupisz krewetki i je usmażysz to tez wbijasz zręke w chwile. Poza tym to nie problem. Zwiększyć zreke za ścinanie zboża x2 usunąć za pieczenie i po sprawie.
Fakt nie myślałem o tym w ten sposób. Pisałem o zręce bo myślałem że to jakaś alternatywa le się myliłem.
Bardziej chodziło o UCZYNNIENIE nieużywanej funkcji w grze jaką było wytwarzanie chleba.
Chociaż jak patrzę na sezonowy to teraz na bok zeszło nawet farmienie piórek czy miodu.
Niedługo to bedzie tylko exp-kup w sklepie-exp-wojna

Catthon pisze coś o klimacie gry, a tym czasem na spvp liczy się leveling z pominięciem większości misji (tylko te które wymagane bądź z dobrym exp). Byle jak najszybciej dojść do jakiegoś uczciwego poziomu bo sa czasem jakieś EVENTY a i tak widze że większość zaczyna sie powoli sprowadzać do przygotować do walki pomiędzy 2 gildiami.

Fabuła i cały klimat przy nastawieniu na PVP zchodzi na dalszy plan.
W tym poście wyczuwam zdziwienie. Czy ty naprawdę myślałes ze na sezonowym serwerze spotkasz wspaniałych ludzi do spokojnego wieczornego robienia misji w miłej atmosferze rpg? Cpvp przeżywa napływ low lvli, zapraszam spowrotem do macierzy, bo może cię rozczaruje ale na sezonowy poszli w 90% fajterzy żeby się pobic, a nie odkrywać urokliwe zakamarki altaronu

I ta ankieta jest manipulacją. Bo nie ma w niej antagonistycznych odpowiedzi.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-18, 00:03   #13
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

@Happyde Czy tu udajesz ... czy naprawde czytać nie umiesz ? Pisałemjuż kilkakrotnie ta propozycja nie miała się odnosić do Zręczności o tym wspomniałem że mogłoby to być alternatywą, ale nie takie było główne przesłanie tej propozycji. Wiem Cb akurat Zręczność interesuje więc zrozumiesz na własny sposób.

@hejhop
Widzisz sam piszesz że ze stackowaniem fajniej. Ja cały czas piszę że to są lużne myśli luźne propozycje bez spiny. Może i z punktu widzenia niektórych ludzi pierdoły, ale czy nie mogę zaproponowac zapytać. Czapka z głowy spadnie jak jeden czy drugi przeczyta. Zreszta łaski bez kto zainteresowany przeczyta i odpowie. Jak administracja przeczyta tez sie nic nie stanie tekstu jest na minute czytani. Nawet gdybym codziennie zajął minute to chyba krzywdy to nikomu nie robi.
Podobno Pomysły mile widziane. Część z nich wprowadzona i kilku osobom się bardzo podoba:
Stakowanie, Siła przy naprawie eq, Info o obrażeniach - z jakiego zywiołu,
A to wszystko były takie PIERDOŁY. Takie no fajniej by było ale po co.

Co do spvp nie wszyscy tam są z myślą o wojnie i jak ktoś chce grać spokojnie myślę że może no chyba że to komuś zacznie przeszkadzać.
A jak uważasz ten czas za zmarnowany to nie pisz. Przyjdź na piwko pogadamy to Ci wszystko wytłumaczę.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin