Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-09-18, 16:47   #11
mietek2
 
Zarejestrowany: Paz 2017
Postów: 2
Domyślnie

Do Selba. Wiem, że to może być niezgodne z regulaminem i nieuczciwe ale proszę o ban dla Karmelii (na IP), i błyskawiczne reagowanie w przypadku gdy stworzy nowe postacie i potwierdzi, że to ona. Przykro mi, ale niektóre osoby trzeba ratować wbrew ich woli.

Karmelia jest już bardzo uzależniona od altaronu, miesza jej się, a w zasadzie to przykłada większą wagę do "altarońskiego życia" niż do rzeczywistości. Ona sama nie jest już w stanie z tego wyjść dlatego trzeba podjąć radykalne środki i odciąć ją odgórnie od gry. Przechoruje trochę na odwyku, ale po 2 tygodniach jej się polepszy.

Karmelia. To nie jest ironia ani forma żartu bo ja naprawdę uważam, że jesteś bardzo uzależniona. Spójrz na siebie z boku, na swoje zachowanie i wpisy i przemyśl to. Prawdopodobnie jesteś bardzo nieśmiała, więc tutaj "w wirtualu" szukasz zainteresowania i uwagi, bo tu jest łatwiej, jesteś anonimowa.

Moje rady do ciebie:

1. Nie wiem czy jesteś z dużego, małego miasta, ale poszukaj na necie psychologa, umów się na wizytę, i opisz mu swoją sytuację. Najlepiej jedź do dużego miasta gdzie nikt nie będzie o tym wiedział. Psycholog na pewno cię nie wyśmieje, tylko wysłucha i doradzi. Nie ma się czego wstydzić bo nie jesteś sama (jakby mało ludzi chodziło do psychologa to ten zawód by umarł).

2. Zrób sobie test i spróbuj przez 2 tygodnie odciąć się od Altaronu. Żadnych logowań, pisania na forum, a nawet wchodzenia na stronę.

3. Zrób sobie samoocenę, albo poproś kogoś bliskiego niech to zrobi. Spisz co ci się w sobie nie podoba, z czym masz problemy. Co możesz zmienić a na co nie masz wpływu. Potem zignoruj to na co nie masz wpływu powiedz to sobie głośno i nie walcz z tym. To co możesz zmienić, poprawić spisz i obok każdego problemu dopisz jak można by go rozwiązać. Ustal sobie cel i czas np. do końca roku na zrobienie tego.


Pozdrawiam
mietek2 jest nieaktywny  
Stare 02-09-18, 16:53   #12
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Widzisz i gdzie tu sprawiedliwość? Uiop mnie zaczął pushować pierwszy, denerwowałam się, wszyscy mają to gdzieś i się ze mnie śmieją, a teraz Ty zaczynasz prosić Selba o bana dla mnie za to, że zaczęłam zachowywać się w taki sposób jak Uiop? Przeszkadza wam to, że was pushuję? To może najpierw powiedzcie Uiopowi, żeby przestał mnie pushować to dam wam spokój.

Jeśli mam dostać bana to Uiop też powinien. Ja teraz nikogo nie wyzywam i nie obrażam, jedyne co robię to przesuwam ludzi w depo tak jak mnie Uiop przesuwał. Jeśli masz z tym problem to Ty powinieneś udać się do psychologa i odpocząć od altaronu, a nie ja xD

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 02-09-18 o 17:02
 
Stare 02-09-18, 17:05   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

xD


Ale Uiop jest zwykłym graczem, a Ty jesteś zwykłym szkodnikiem.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 02-09-18, 17:07   #14
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
xD


Ale Uiop jest zwykłym graczem, a Ty jesteś zwykłym szkodnikiem.
Ta, wcale nie pomagałam ani nie pomagam żadnym graczom. Uiop co wchodzi do gry to tylko mnie przesuwa, nie widziałam jeszcze, żeby coś pożytecznego zrobił.

18:24 Kyogre: zaraz cie na pizde
18:24 Kyogre: wale
18:24 Kyogre: predzej w depo nie bedzie strefy npvp
18:24 Kyogre: niz zakaz pushowania
18:24 Kyogre: i cie wtedy
18:24 Kyogre: na pizde wale

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 02-09-18 o 18:27
 
Stare 02-09-18, 18:24   #15
Bahus
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 46
Domyślnie

Zamiast pomóc dziewczynie w sensownej odpowiedzi na ten "problem" ktoś tu pisze o odwyku. O banie. O zgrozo. Z tego co widzę udziela się bardziej można powiedzieć artystycznie niż jak to się określa w zapożyczonym słowie angielskim gaming'owo. Takich ludzi trzeba szanować, bo to też w jakimś stopniu wpływa może nie na grywalność, ale na estetykę.

Nie rób tego złego, co tobie nie miłe.
Pozdrawiam.
Bahus jest nieaktywny  
Stare 02-09-18, 19:07   #16
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

IV 10,11 - pod to podpinam ten precedens i będę karał jak złapie na gorącym uczynku.

O tym, jak bardzo abstrakcyjna jest ta sytuacja i jak mocno żenująca sobie daruję wywodów. Ludzie po dzieścia lat z mentalnością gówniarzy - brawo, możecie być z siebie dumni.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin