Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-10-15, 23:27   #1
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie 2h nekro alch vs nekro ele

Witam.
Może to dla jednych głupie pytanie ale jednak staram się rozważyć wszystkie za i przeciw. Gdy patrzę w ranking widzę tylko 2h nekro alch lecz nie widzę w ogóle nekro ele... dlaczego? Czy ktoś w ogóle próbował tym grać?
Właśnie skilluje rycka 2h nekro i zastanawiam się czy wybrać alch czy ele. Jako ele mógłbym expic wszędzie lecz nie miałbym takiego bonusu z potów jak alch. Postać typowo pod expa. Może ktoś coś poradzić/napisać? Wiem, że jest tutaj dużo nekro alch i chciałbym usłyszeć opinie na temat expienia, łatwo/ciężko solo/party. Chciałbym też usłyszeć opinie od nekro ele - jeżeli taki w ogóle jest (szczególnie mi zależy na opinii nekro ele).
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 01:32   #2
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Witam, bardzo ubolewam ze nie wladam zywiolami i jednoczesnie bedac tak samo silny z tej mrocznej strony. Potiony ? Szczerze? od 100 lvla nie ma znaczenia bonus do potkow . Milo bylo by poexpic tam gdzie JA NIE MOGE , Necro Elementalista NIGDY nie poczuje momentu zwatpienia... Gdy ALCHEMIK Necromanta nie ma ochoty czytac graczy, ktorzy ida z tak sama sila na potwory o ktorych mozna tylko Pomarzyc.Monotonnia, czesta utrata checi gry Necro-Alchemik.
Wybory zazwyczajnie musza byc dobre i te zle, wybor dokonany. Alchemik potrzebuje wiekszego dowartosciowania , tak samo jak duchowny. Duchowny ? Oddanie przyslugi druzynie, doceniany w gronie i wylacznie, rozwniecie postaci z przyjemnoscia w pozniejszym etapie? Ktos musi przeciez to robic, leczyc ludzi utrapionych... Mag.

Ostatnio edytowane przez adrianos20 ; 12-10-15 o 01:44
adrianos20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 06:28   #3
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

Na dmg nie patrz bo liczy się tylko odes rago, a ele i alch mają od obszarowych ten sam dmg z mroku, jeśli nie planujesz robić mikstur i wydawać pnow w alchemie to lepiej weź ele.
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 14:37   #4
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Jeśli nie masz duchownego maga do teamhuntow to zapomnij, m.in dlatego, że wyssanie działa tylko, gdy bijesz z mroku. Ogólnie nawet alchemik bez duchownego ma bardzo ciężko.

Plusem jest to, że twój endgameowy exp tj. starsze przeszłość mógłby być naprawdę konkretny ze względu na como lefę, zaś z drugiej strony musiałbyś co chwile przekładać tarczę.


Polecam Ci 2h duch ele, tylko byś musiał wbić tak ze 160 obronę ręcznie i zrobić broń mającą 60 ataku. (żeby nie być redukowanym przez pancerze mobów).
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 15:12   #5
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Z początku miałem robić 2h duch ele ale... Nigdy nie grałem jako nekro + chcę pomóc innym z gildii :)
Fakt przekładania tarczy może być uciążliwy lecz, moim zdaniem, opłaca się. Chyba skuszę się na nekro ele z 2 powodów:
1. Więcej expowisk.
2. Como lefa.

Szkoda tylko, że wyssanie życia działa tylko jak broń zaklęta jest na mrok. Może administracja kiedyś to zmieni ;)
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 20:23   #6
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Jo kiedyś grałem nekro 2h akurat ele. Po 125 poziomie gra się nudzi w cholerę, nie pamiętasz poszukiwacza przygód? Nekro 2h jest do kitu na wysokich lvl.
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-15, 21:34   #7
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Jak mi się znudzi to wrócę na maga i pokażę co to znaczy 'klepać expa' - po podbiciu kilku lvl. Póki co nie mam czasu i chęci więc będę pykał 2h. Pamiętam, że grałeś ale wtedy było inaczej niż teraz, dla mnie to będzie lekkie wyzwanie :)
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-10-15, 22:03   #8
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Może jest troszku inaczej ale zasada się nie zmieniła 2h nekro czy to ele czy alche ma przejeele z tego powodu że jest bezużyteczny w party ni to do tanku ni to do heala a juz w ogóle nie będę wspominał o DPs oczywiście nie mowie tu o niskopoziomowe huncie tylko trudniejszych wyprawach gdzie mowa o dobrym expie przy jak najmniejszym vaste dla grupy. Z całą pewnością rycek nekro miernie wypada w tej grze.
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin