Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-19, 09:42   #211
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Dołączam się do życzeń. Problemem jest to, że według nich server cpvp jest dobry, grywalny, i bez błędów
... Hahaha!!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 11:56   #212
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nom, bo jest :).

Waszym żelaznym fundamentem jest wbite 10lvli przez Konrada, czyli 20kk expa.
Zapraszam kogoś do duo, zrobimy to w 10h.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 12:37   #213
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Chciałbym si3 dowiedzieć co jest aktualnie cpvp "niegrywalne"

Jest masa osób nowych osób, które wbił 100 lvl w miesiąc od zera , rudy beliar mają po 150 poziomy jako nowi cały aktualny GKN ludzie starzy i nowi grają i expa się swoim tempem .

Zatem chciałbym zapytać co według was jest niegrywalne na cpvp ?? Oraz rzucanie oszczerstw bez dowodów jest komiczne ,

Dla przykładu " dacek" " nie gra od polroku i nadal trzyma się popki wyśmienicie , Krakowska maczeta wbił 3x 200 poziom a nadal jest tylko kilka/kilkanascie 200 lvl.
Wudzia swoim tempem też topka , na cpvp wystarczy poswiecic troxhe czasu ale dla osob typu szuja " musi sie cos dziac bo ni3 warto grac"

Gerwalt 20kk w 10h że Stamine tylko 2:30 ? Niezle rybki potki amulety ringi itp na refil i zobacz ile ci czasu zejdzie na samo expienie , a idź na sezonowym i kupuj w sklepie bo i tak grasz talarami bez zbierania lota .....

Problemem połowy osób ubiegających się o przenoszenie postaci z sezonowego jest ból dupy że się poddały i nie grały, a teraz chcą w łatwy sposób przerzucić swoje postaci3 z sezonowego na cpvp , gdzie serwer trwa półtorej roku , a na sezonowym lvl jaki ma top 1 cpvp można wbić w niecałe 2/3 bez większych problemów i przenosić 280 lvl 1 do 1 jeszcze :D :D


Ps. Na cpvp wojownik że 110 siły na 115 siłę w 5 godzin wbija na sezonowym dało by się to zrobić w 2:30 , zrobię tam postać po to abym dostal postać na cpvp że statami po 150 bez pn I 200 zreki skoro skile ma być x2

Ostatnio edytowane przez Astero ; 26-01-19 o 12:51
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 12:47   #214
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Pisz po polsku gościu malutki. Beliar mial na sezonowym top 2 typie
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 12:49   #215
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Argumenty z PoE trochę nie pasują do realiów. W PoE po przeniesieniu postaci sezonowych na zwykły serwer nie ma zabijania graczy, żeby tracili lvle, bo PoE tak nie działa ;d Ale róbcie jak chcecie, ja tylko obserwuję. Nie popieram nikogo.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 12:50   #216
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Tu nie chodzi już nawet o wbijanie expa na WM, ale łamanie regulaminu i oszukiwanie. Ba, nie domagam się kary dla Konrada czy coś, bo w tym przypadku sam jestem również winny. Też wbijałem na WM expa, potem go oddałem, co było dobrą decyzją moim zdaniem przy stanie 5 graczy na serverze w ciągu dnia. Wliczając w tym mnie. ;) A reszta logowala tylko na cynk gdy były bossy.

@Gerwalt
Spoko, można to zrobić w 10h, teraz daj mi wbić na WM lvl taki bym miał shareda z Tobą :vvv. -3...2...1... ;v
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 13:08   #217
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

:D



A ja jako argument osoby która się wyexpiła mogę być?
Na npvp wbiłem tylko 99lv, a teraz w 4 miechy z 60lvla który był chwile po starcie cpvp (później przerwa długa) prawie 200 :s.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 13:18   #218
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka250799 Zobacz post
Tu nie chodzi już nawet o wbijanie expa na WM, ale łamanie regulaminu i oszukiwanie. Ba, nie domagam się kary dla Konrada czy coś, bo w tym przypadku sam jestem również winny. Też wbijałem na WM expa, potem go oddałem, co było dobrą decyzją moim zdaniem przy stanie 5 graczy na serverze w ciągu dnia. Wliczając w tym mnie. ;) A reszta logowala tylko na cynk gdy były bossy.

@Gerwalt
Spoko, można to zrobić w 10h, teraz daj mi wbić na WM lvl taki bym miał shareda z Tobą :vvv. -3...2...1... ;v
Teraz podaj punkty regulaminu które zlamalem. W tym miejscu bym cię zwyklinal, ale jestem silniejszy psychicznie niż trzy czwarte twoich pobanowanych gimnazjalistow z teamu. Powiedz jeszcze raz że za darmo oddawales choragiewko.
Edit za wyjątkiem jedynego punktu pozwalającego banowac za wszystko co się administracji nie spodoba.
Powinien być punkt regulaminu pozwalający banowac za oczernianie publiczne, wtedy żaden pet(sami się tak nazywają) by tu nic nie napisał.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 26-01-19 o 13:48
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 13:19   #219
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Poprawię w domu

Cytat:
Napisał wojtek12345 Zobacz post
Pisz po polsku gościu malutki. Beliar mial na sezonowym top 2 typie

Odnieść się do całej wypowiedzi nie wypalania 1 Nick rudy przed 100 lvl zbierając ludzi do gildie zarobił 500 talarow na "ELICIE" jak on to nazywa
Poprawię wypowiedź po powrocie do domu .

S3zonowy , a c pvp to dwa światy , które nie powinny się łączyć zwyczajnie zbyt łatwo będzie stworzyć coś co zniszczy kompletnie cpvp prz3z takich starych wyjadaczy to ma przyciągnąć nowych i starych , a nie psuć serwer do końca .
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-01-19, 13:59   #220
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Jak na moje niefachowe oko temat sezonowego się wyczerpał. Za wyjątkiem kilku sensownych pomysłów, wiekszosc to jechanie Konrada żeby przestał pisać albo przypominanie mu artezona (poco?). Administracja zrobi co wywrozy, a temat proponowanym zamknąć, żeby uniknąć każdemu psucia sobie nerwow.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin