Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-03-16, 00:07   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Parę osób w tę grę jednak jeszcze gra. Dlatego przestrzegajmy regulaminu i jakichś tam standardów kultury.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 00:12   #12
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie masz jakiegoś kontaktu z adminami?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 01:26   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Nie szukam go. Sam już nie gram.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 03:06   #14
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie chce tutaj obierać żadnego oficjalnego stanowiska, ale to jest nie do pomyślenia, że gracze nie otrzymali żadnych słów wyjaśnienia. Z tego co wiem i nie chce tego nazywać porzuceniem - projekt został wstrzymany i pozostawiony sam sobie na czas nieokreślony. Sądzę, że nikt nie jest tym zaskoczony.

Także łatki nie ma się co spodziewać, bo przez kawał czasu nic się nie posuwało do przodu, a z zakupami statusów bym się osobiście wstrzymał do obrania oficjalnego stanowiska przez administrację - za pewnie pregusię.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 10:27   #15
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Nie chce tutaj obierać żadnego oficjalnego stanowiska, ale to jest nie do pomyślenia, że gracze nie otrzymali żadnych słów wyjaśnienia. Z tego co wiem i nie chce tego nazywać porzuceniem - projekt został wstrzymany i pozostawiony sam sobie na czas nieokreślony. Sądzę, że nikt nie jest tym zaskoczony.

Także łatki nie ma się co spodziewać, bo przez kawał czasu nic się nie posuwało do przodu, a z zakupami statusów bym się osobiście wstrzymał do obrania oficjalnego stanowiska przez administrację - za pewnie pregusię.
Z tego co ja usłyszałem, to było mniej więcej tak: "Nic nie róbcie."
Dlaczego? A tego już się nie dowiedziałem.
Może kończony jest otc? A może po prostu nic nie robią.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 12:09   #16
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Z tego co ja usłyszałem, to było mniej więcej tak: "Nic nie róbcie."
Dlaczego? A tego już się nie dowiedziałem.
Może kończony jest otc? A może po prostu nic nie robią.
Jeśli brak odzewu spowodowany jest "kończeniem otc" to jakiś totalny debilizm.
Brak jakiejkolwiek oznaki życia administracji na forum zapewni dużo nowych graczy.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 14:42   #17
Dakashi
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Ja licze, ze jezeli pojawi sie jakakolwiek informacja bedzie ona brzmiala nastepujaco: "serwer ma nowych wlascieli. Ze wzgledu na ten fakt i duze zmiany bedzie restart postaci. (co oczywiscie nie oznacza tego, ze administracja tak na prawde sie zmieni haha ).
Dakashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 15:05   #18
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Witajcie serdecznie drodzy gracze!
Tak, nie odzywałem się na forum prawie rok czego absolutnie nie żałuję. Jedynie zaglądałem raz na 2-3 miesiące sprawdzić co się tu wyprawia ;)

Bardzo mi przykro, że to wszystko tak się stoczyło, że jest praktycznie gorzej niż było przed resetem.
Szkoda, że tu nikt nigdy nie doceniał czasu i energii włożonej w rozwój projektu, nawet sama administracja była olewana przez właściciela.
Dlatego przyszedł najwyższy czas, żeby oni olali go :> Wcale im się nie dziwię, szkoda mi tylko was, bo na tym najbardziej cierpicie.

Dopóki nic się nie zjebie w silniku to kasa ze statusów zasila budżet na serwer VPS, więc można powiedzieć, że w chwili obecnej projekt "zarabia", ale niestety tylko na koszty.

Dopóki właściciel projektu się nie odnajdzie to nic się tu nie zmieni #potwierdzoneinfo

Korzystając z okazji chciałbym w tym miejscu serdecznie pozdrowić (uwaga będzie długo!):
Calineczkę, Ziela, UW, Wafelka, całe SWS, Zuzę, Arkona, Ravenosa, Vonderbama, Hanumana, Matta, Mańka, Uiopka, Mikelorda, Janelkę, Elektrixa, Magneto, Casuala, wujka aka estebano, Skere, Dark Elfa, Scurvego, Kurę i ich ekipę, Polcia, Akeria, Oska, Karmelcie, Borgha i jego ekipę, Inbassa i jego ekipę, Merva, Pregusie, Trona, Catthona (miałem Ci pisać priv, że jesteś hipokrytą, bo miałeś nigdy nie grać na npvp! ha! :>), Westa i jego ekipę, całe STARE Collegium, całą starą ekipę ich przeciwników (czasy New Era) zwłaszcza Złego :>, Pyro Magik, Krystian, Beata, Piegus, Whispers, Lewski, Rubson, Aellius, Proszo i Poszukiwacz Przygód (czasy Titanii haha), Bajerant, Azafaris, Werty, Verpax, Krótkowidz, Siupek, Lucek i Lilith i zapewne wielu wielu innych z którymi miło spędzało się tutaj czas. Zwłaszcza noobki 10-20 lvl'e, które brało się do leczenia na bossy, gdy byłem tylko ja i UW, a sam bym się nie wyleczył- to było genialne
Tym którzy jeszcze grają życzę wszystkiego co byście chcieli, żeby się wam przytrafiło.

P.S.
Nie chcę mi się pisać postu o temacie Karmelenka, więc się tu wypowiem, że z POSTÓW to dla mnie noobem nie jest, nawet niektóre są ciekawe i śmieszne.
Myślę, że nowym moderatorem forum mogłaby zostać ta Pani z hejtstopu


#Edit
Dzięki za miłe słowa i odzew na gg ;)
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 17-03-16 o 14:21
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 19:00   #19
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dzięki za pozdrowionka i pozdrawiam równie mocno.

Nawiązując do Twojego posta. Czy jakiś artykuł w kodeksie cywilno-prawnym nie wnosi o przejęciu porzuconej własności na koszt przejmującego? Nie chce mi się wertować całego kodeksu, więc pytam, bo może ktoś coś na ten temat wie.
Gro graczy mieszało z błotem zmiany wprowadzane przez administrację, a mieli bodaj dwa razy dostęp do otwartych testów, mieli wgląd w kwestie balansu profesji, ale testy zazwyczaj kończyły się po trzech dniach bezmyślnej napierdalanki pod dp. Każdą zmianę można było negować, pod warunkiem przedstawienia konstruktywnych sprzeciwów, a jak było to każdy widział.
Jestem pewien, że większość graczy, która wcześniej miała niepochlebne zdanie na temat administracji, teraz zastanawia się, czy jeszcze pogra na Altaronach.

Mam nadzieję, że Bosal ogarnie w końcu czapkę i zajmie się tym, albo zrzeknie się serwera na rzecz Pregiego.

#hażtak_pozdro
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-03-16, 19:35   #20
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Mam nadzieję, że Bosal ogarnie w końcu czapkę i zajmie się tym, albo zrzeknie się serwera na rzecz Pregiego.
Nie jestem tak biegły w temacie, ale z tego co wiem z plotek, to w 100% popieram.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin