Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-12, 12:18   #61
popek97
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 10
Domyślnie

<Śmiech>
Kolejna dyskusja i co ona ma na celu ? Nic , jeżeli nic nie zmienimy.
Slythia Ty bronisz SG , Exo podnosi się ciśnienie , a ja sobie myślę że wszyscy razem niszczycie serwer.
Normalnie to pomyślcie ,czy warto bocić . Na pewno nie jak widać nic z tego dobrego nie ma.

Slythi nie rozumiem , dlaczego tak twardo go bronisz ? I ciągle prawdę zasłaniasz jakimiś argumentami czy regulaminem.
Przecież dużo osób lubi pomagać swoim znajomym i nie tylko. (To jest dobre ale nie zawsze).
Nikt nie uwierzy ,że walczący SG nie zrobi nic aby jego klan wygrał . (Zawsze spróbuje pomóc i nie zawsze uczciwie.) Bo to chyba było by nie naturalne. :D Co , nie ? Każdy jak by miał SG to chciałbym swojej ekipie lub znajomym pomóc.
Co możemy zrobić ? To ciągłe usprawiedliwianie i wymówki nic nie zmienią.
Trochę już późno bo SG już zaczęli walczyć , nie cofniemy tego .

Nie muszę prosić o głosy , ale gdy każdy z was pomyśli 5 minut ,nad tym czy SG powinni brać udział w wojnach . To chyba każdy podpisze się pod moim zdaniem że Nie.
Więc wniosek jeden i prosty , ale nikt z nim nic nie robi i z tego są te tematy na forum itd.
A znajomi z Administracji ciągle swoich znajomych bronią.
Wszyscy chcą dobrze , a jesteście tak uparci że powstaje wojna z administracją.

@Merv i inni SG .
Czy wy musicie walczyć ?
Jako strażnicy jesteście jak bogowie , więc jaki jest sens walk z wami .
Nie wypierajcie się , że kim jesteście nie ma wpływu na wojnę.
Bo jak piszę wyżej każdy by pomógł swoim ziomka a innych chciałby wyeliminować.
Nie mam zastrzeżeń do waszej ogólnej pracy .
Ale jeżeli mogę to prosiłbym was o zrezygnowanie z walk i wojny.
I naprawdę o stronnicze zachowanie.

Komu kiedyś pomógł SG ? No mi i pewnie innym graczom też , bardzo fajnie że sobie pomagamy. Czasami też można komuś pomóc i zwrócić uwagę zamiast ukarać.

Ale myślę , że to "fajne" pomaganie powinno dotyczyć wszystkich.
Według mnie Sg powinien być pomocny dla wszystkich , nie może być kogoś wrogiem .
Powyżej to własnie was wyklucza z wojny. Dajcie sobie z tym spokój :).

Dodam jeszcze ,że nasz Doradca Samna mogła by SG otrzymać.
Wierzę jej wkład może być już tylko lepszy :D.

Juju,Czipsu
PS. WR płyta główna mi się spaliła i do czasu naprawy nie mogę grać ,Pozdrawiam .
popek97 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 12:39   #62
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Moja propozycja jest taka że niech mervakis będzie sg albo graczem. I jak chce pozostać sg to niema logowania się na zwykłe postacie i nie może siedzieć na vt z zadna gildia. Tak by bylo sprawiedliwie.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 12:42   #63
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@popek97

Ufff twoj post pokazal mi ze sa tu jeszcze ludzie logicznie myslacy.

@Slythia
DOWODY DOWODY I DOWODY ! Daj mi SG to pobanuje wszystkich boterów, dla zasady zbanowalbym nawet graczy exorit, na szczescie mozna ich policzyc na palcach jednej reki, w dodatku u inwalidy bez 2 palców :D Inaczej jest z Collegium i wybacz ale nie wcisniesz mi, ze Merv nie potrafi im udowodnic cheatów. Wiekszosc graczy z collegium nie ma nawet mw, bo po chuj im je skoro mogą sobie biegac miedzy nami i wiedza ze i tak nie padna (hail uh bot). Przez co wojny wygladaja jak bójki w barze, 0 szyku, 0 ładu, 0 składu, 0 skilla.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 12:54   #64
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Odnosnie tych uhow to proponuje żeby tylko mag duchowny mógł leczyc innych uhami. Bo teraz to walka wyglada tak ze colegium wbiega jak chce bo prawie cala ich gildia to paladyni po 2-4k hp i nawet magic wali nie zucaja dla oslony tylko wlatuja i sie uhaja nawzajem. W tym przypadku nie mam nic do gildi colegium bo walcza tym co sie da ale to ze kazda profesja moze leczyc uhami duzo hp inne postacie jest nienormalne
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 13:13   #65
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Popek, mylisz się. Ja także mam swoich znajomych w grze, ba - moja postać MG ma o wiele większe możliwości niż SG a jakoś nikomu talarów nie tworzę. Ani nie dodaję poziomów, skilli, pnów… A mogę.

Poza tym, Mervakisa kontroluję ze względu na Wasze obiekcje. Nie wykorzystuje on w żaden sposób żadnego stanowiska, ba - nie ma nawet takich możliwości.

Nie zamierzam zakazać chłopakom gry, dlaczego miałabym to robić? Bo komuś się coś wydaje? Pojawią się sensowne kontrowersje, uzasadnione skargi to taką decyzję wydam. Teraz nie zamierzam tego czynić. Poza tym, swoje postacie wykorzystują także do tworzenia gry. Nie możemy wszystkiego sprawdzać jedynie obserwując.

Tak, masz rację, najpierw wypada upomnieć. Tak też robimy w znacznej większości przypadków, jednak nie gdy ktoś złapany został na używaniu bota.

Wicher, niedługo uh bot przestanie działać. Czy raczej łatwiej będzie go wykryć.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 13:22   #66
Andrzej prezes
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał
[b
Wicher[/b], niedługo uh bot przestanie działać.
ale i tak armia pieciu paladynow 120-150 rozwali wszystko z mozliwoscia uhania sie nawzajem. Jak bot nie bedzie dzialal to wystarczy dodac uha do hotkeysów "use on target" i dalej taki 150 lv paladyn bedzie nie do ubicia w dziesieciu magow bo go inni paladyni wylecza (sic!)
Niech mag duchowmy stanie sie wkoncu prawdziwa klasa ktora leczy innych.
Andrzej prezes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 15:14   #67
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Co do tego uha to jest nie głupi pomysł. Ja bym to przemyślał. Mag duchowny stałby się jeszcze lepszą klasą, a przynajmniej by było ciekawiej. :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 17:03   #68
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Każdy kto był/jest z Mervakisem w teamie dobrze wie ze jest stronniczy. Za czasów wojny Securum / Collegium vs Plan B juz pamiętam jak pomagał, były to drobne pomoce, których nie udowodnisz (typu lecą, nie idz tam). Wiadomo ze Mervakis nie bedzie pomagał tak żeby stracic posadę, pomaga umiejętnie tak jak niektórzy tez bocą, tego nie udowodnisz. Niestety taka jest prawda, nie wszystko udowodnisz tak jak np. dash / auto uh. Pomaga im lecz nic z tym nie zrobicie bo nie macie dowodów. Myslisz ze jak mervakis pisze z kims na privie to my sie dowiemy? Filmik był dowodem ze na akcjach Mervakis pisze z Colensem, lecz wiadomo ze Colens nic wam nie powie a my sie nie dowiemy więc skąd mamy wziąc te dowody?
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 17:18   #69
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Każdy kto był/jest z Mervakisem w teamie dobrze wie ze jest stronniczy. Za czasów wojny Securum / Collegium vs Plan B juz pamiętam jak pomagał, były to drobne pomoce, których nie udowodnisz (typu lecą, nie idz tam). Wiadomo ze Mervakis nie bedzie pomagał tak żeby stracic posadę, pomaga umiejętnie tak jak niektórzy tez bocą, tego nie udowodnisz. Niestety taka jest prawda, nie wszystko udowodnisz tak jak np. dash / auto uh. Pomaga im lecz nic z tym nie zrobicie bo nie macie dowodów. Myslisz ze jak mervakis pisze z kims na privie to my sie dowiemy? Filmik był dowodem ze na akcjach Mervakis pisze z Colensem, lecz wiadomo ze Colens nic wam nie powie a my sie nie dowiemy więc skąd mamy wziąc te dowody?
Na akcjach zwykle pojawiam się ja i stoję obok Mervakisa. Tylko po to, byście później nie mogli mówić, że teleportuje się on do was i zdradza pozycje.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 18:32   #70
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Przeciez nie ma cie 24/7 bo masz realne zycie wiec nie mozesz go non stop kontrolowaac
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin