Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-03-16, 19:36   #11
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hahahaha, nie rozumiem osób, którą chcą w to wierzyć hahhahah. 2-3 ziomeczków sobie wbija na forum potrollowac. A wy to bierzecie na serio hahaha :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-16, 21:09   #12
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Maslak ziomeczku ile ty masz lat, bo od dluzszego czasu zastanawiam sie nad twoim zachowaniem i proboje sobie je w jakis sposob usprawiedliwic. Twoje posty nie sa ani smieszne, ani ironiczne, ani nawet troche fajne, twoje posty sa poprostu... no dramat, co tu duzo mowic ;/ Z tym sie rodzisz, albo nie, a ty na sile chcesz udowadniac, ze jestes spoko i masz w to cos sobie. Daj se spokoj synek, dobrze ci radze, badz mezczyzna i odejdz z honorem.
Z tego miejsca chcialbym pozdrowic Pawla Bogdańskiego oraz Macieja Grochowinę, trzymajcie sie. PDW !

ELO!
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-16, 21:54   #13
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech

Panie Cino, za tak piekny post jestes free . Rozmawialem z podopiecznymi i bigos zgodzil sie na donoszenie tobie supli na piaskowe ankardia ( o ile sie tam nie zgubi):P
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-16, 22:44   #14
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Maslak ziomeczku ile ty masz lat, bo od dluzszego czasu zastanawiam sie nad twoim zachowaniem i proboje sobie je w jakis sposob usprawiedliwic. Twoje posty nie sa ani smieszne, ani ironiczne, ani nawet troche fajne, twoje posty sa poprostu... no dramat, co tu duzo mowic ;/ Z tym sie rodzisz, albo nie, a ty na sile chcesz udowadniac, ze jestes spoko i masz w to cos sobie. Daj se spokoj synek, dobrze ci radze, badz mezczyzna i odejdz z honorem.
Z tego miejsca chcialbym pozdrowic Pawla Bogdańskiego oraz Macieja Grochowinę, trzymajcie sie. PDW !

ELO!
Synek? xD dobree
Ja po prostu lubię się ponabijać z tych o dwóch gamoniów
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 11:39   #15
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech

Tymczasem oni maja wieksza beke z jakiegos karnemelka ktory jest gownem i pluje sie jedynie na forum. Jakos jak byles ze mna na vc to tak nie szczekales
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 13:59   #16
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Mówi uszatek co się sam rozszczekał dopiero jak wyemigrował hihi
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 14:37   #17
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Panowie spokój. Altaron się skończył, nie macie o co się bić. Chilloucik, nie musicie podawać sobie rąk, ale ogarnijcie się w końcu :D. Co było minęło. Wystartuje za 2-3 lata altaron od nowa, może pogracie wtedy i się powyzywacie znowu haha :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 14:44   #18
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Tag, altarun się skończył ;p Ciężko uwierzyć że kiedyś powróci do czasów swych świetności ;pp
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 15:57   #19
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Dokładnie panowie, nie ma o co się spinać. Może kiedyś dojdzie do reedycji Altaronu :) Pozdrowienia dla moich ziomeczków Marcina Prażmowskiego i Pawła Bogdańskiego!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 22:05   #20
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Widzę, że ktoś tu potarł lampę i wezwał alladyna
Kilka słów ode mnie...
Od jakiegoś czasu mój serdeczny przyjaciel Maciej Nowicki zachęcał mnie do zaprzestania gry w to gówno, obiecywał mi wtedy Askarski Raj, codzienną walkę z norwegami, indianami, bośniakami, irlandczykami, czeczenami, i cała inna gama narodów które chcą objąć dominację w Askarskim Raju. Nie wierzyłem mu, już wierzę. Grając tutaj miałem wiele sporów z różnymi graczami, wielu powybijałem, wiele razy sam ginąłem, teraz siedzę sobie w Askarskim Raju razem z Maciejem Nowickim i patrzymy na to wszystko z góry na naszej altarońskiej emeryturze.

Do Askarskiego Raju trafiło wielu kozaków, jest tu nawet teverix na barana z agrim, więc śmietanka jest bardzo gęsta.

Lecz nie każdemu Askarski Raj jest pisany, nie napalajcie się zbytnio...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin