Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-03-12, 00:19   #31
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie

Ja bym ze swojej strony zasugerował by stworzyć po prostu większą liczbe przedmiotów, zamienienie skilla "walka wręcz" na coś bardziej pożytecznego jak np. rzemieślnictwo (czyt. propozycje Attrax'a)

no i może jakaś reklama
__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 01:48   #32
Hedor
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 7
Domyślnie

A ja bym proponował po pierwsze poprawić gospodarkę servera po przez dodanie jakis npc co skupują itemy za rozsądną cenę tak żeby hunty się opłacały, poprawienie loota bo czasem naprawdę mnie zadziwia drop lub cena dropniętego itemu (patrz dragi, dl'e)

Pomysł może i z Tibia ale tam się sprawdził bardzo dobrze, a mowa o np Spider Silkach itp ogólnie o częściach z potworków który naprawdę ożywił handel na serverach ( nie koniecznie musi być coś takiego ale chociaż w tym kierunku).

Powiększenie mapy poprzez dodanie nowego miasta i expowisk nie byłoby złym pomysłem.

REKLAMA naprawdę jest potrzebna mowa o niej od kilku miesięcy a naprawdę czy to problem wstawić ją gdzieś, ta gra ma duże szansę na sukces jeśli podejdzie ktoś do tego poważnie, sam system pvp przyciągnie wielu starych wyjadaczy, ale trzeba się ogłosić, Ja z tego co widzę to oczekiwania przynoszą tylko straty niż zyski w populacji servera, aż w końcu będzie tak że każdy odejdzie bo nuda, brak ludzi do expa czy wara.

A teraz to czego nie róbcie:

Żadnego war-system (bo z miejsca h lvle zrobią zawijkę)
Żadnych mountów bo to jakaś bzdura ( nie idźmy w kierunku tibi, idźmy w kierunku World of Warcraft !!! nie to też błąd)
Żadnego krawiectwa jewelcraftingu blacksmitingu lepienia z gliny czy tam innych badziewi. (chyba że będzie się to opierać na czymś podobnym do cześci potworków i robieniu outfitów z tego lub czegoś ciekawego co rozwinie handel).
Zadnych najazdów puki są te lagi na servie czasem bo to już w ogóle zrobi niezłą masakrę ludzi na respach ;).

Puki co to tyle.
Hedor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 05:32   #33
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
Te "lagi" występują raz na godzine i są to takie minisavy jak dobrze pamiętam.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 10:42   #34
Hedor
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 7
Domyślnie

Oj nie przyjacielu, w szczytowych godzinach jest tego więcej, a teraz co będzie jak dojdą gracze + ataki, ktoś może upaść przez tzw "freez", ale mogę się mylić :).
Hedor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 10:52   #35
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

U mnie takie lagi nie występują może coś nie tak z Twoim netem. Poprawa gospodarki nie polega na wrzuceniu wszystkich itemów do NPC. Respy są tak zrobione, że albo na jakimś zarabiasz, albo wastujesz, ale bardzo szybko wbijasz lvl, nie możesz wszędzie mieć super expa i do tego stosu kasy.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 12:02   #36
ludek
 
Avatar ludek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
U mnie takie lagi nie występują może coś nie tak z Twoim netem. Poprawa gospodarki nie polega na wrzuceniu wszystkich itemów do NPC. Respy są tak zrobione, że albo na jakimś zarabiasz, albo wastujesz, ale bardzo szybko wbijasz lvl, nie możesz wszędzie mieć super expa i do tego stosu kasy.
Sa 2 respy oficerow, 1 resp koscianych smokow, 1 resp elfow, i 1 resp fanatykow na ktorych mozna w miare zarobic to jest moze 5% z wszystkich respow na altaronie na razie to starczy bo jest wojna i expi albo gildia collegium albo exorit by nie bylo tej wojny by te respy na zarobek nigdy nie starczyly

przepraszam za bledy, wiem ze nie umiem pisac po polsku nie muszicie mi tego mowic
pozdro dla trianos muci
ludek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-12, 21:59   #37
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sepethro Zobacz post
Ja bym ze swojej strony zasugerował by stworzyć po prostu większą liczbe przedmiotów, zamienienie skilla "walka wręcz" na coś bardziej pożytecznego jak np. rzemieślnictwo (czyt. propozycje Attrax'a)

no i może jakaś reklama
Jakaś reklama? Administracja postępuje w idiotyczny sposób upierając się, że Altaron to nie OTS i nie chce go reklamować na stronach o tej tematyce.

Sami sobie taki los zafundowali.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-12, 05:35   #38
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hedor Zobacz post
Oj nie przyjacielu, w szczytowych godzinach jest tego więcej, a teraz co będzie jak dojdą gracze + ataki, ktoś może upaść przez tzw "freez", ale mogę się mylić :).
Ja nie mam nigdy innych freezów/lagów poza tym, który opisałem ( no chyba, że z winy własnego internetu).
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-12, 10:25   #39
miszcz
 
Avatar miszcz
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Chorzów
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do miszcz
Domyślnie

Mnie również nigdy nie zdarzyło się złapać freeza ani żadnego większego lata ;p reklamować powinni na stronach o ota, mimo że grafiki są inne to system gry jest oparty o to samo więc jednak na tych graczach powinna się administracja zająć
__________________
Pozdrawiam !;)
miszcz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-03-12, 11:31   #40
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

E tam ots. Lepiej przestać opierać się na kliencie tibii.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin