Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-09, 23:16   #1
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie Niewidoczny poziom postaci

Moim zdaniem fajnie by było gdyby nie było w grze widać poziomu postaci jaki ma spotkany gracz.


+ Pkowanie wiązało by się z ryzykiem, i mniej osób uprawiało by power abusing. Nigdy by nie było wiadomo czy ten gracz specjalnie zmienił swój drogi strój i zdjął bohy by zmylić przeciwnika :p lub ubrał time ringa by poudawać h levela, więc każdy 11 latek z swoim wspaniałym 100 levelem zastanowił by się 3 razy czy na pewno warto atakować gracza. Można by blefować i manipulować graczami tak jak w pokerze bo nikt nie widzi twoich kart ;D

+ każdy gracz, pod depo jak i na channelach czuł by się równy bo by liczyło się co ma do powiedzenia a nie jaki ma lvl i nawet low lvl mógłby być fajny (;D)
+ Klimat rpg wiele by na tym zyskał bo przecież żaden mag czy rycerz nie ma wypisanego na czole poziomu doświadczenia, a jego poziom wtajemniczenia można by samemu oceniać po zadawanych obrażeniach czy szybkości chodzenia



- hymh ciężko wypisać minusy tego pomysłu, bo przecież te w/w punkty dla mnie są wspaniałe a dla tych co wolą grać w otwarte karty mogą okazać się do kitu
- minusem dla niektórych graczy mogło by być to że nie można świecić swoim 100 levelem pod depo wzbudzając podziw tłuszczy z niskimi levelami, ale z drugiej strony można by pobiegać po mieście z prędkością rozjuszonego słonia i każdy by sam sobie ocenił czy masz 60 czy 150 poziom ;D

Od biedy można by pójść na kompromis i tylko częściowo zdradzać poziom doświadczenia gracza. ( np. To jest Ryzy, jest on bardzo doświadczonym graczem. lub To jest Opty nie jest on jeszcze doświadczony.)

Oczywiście ty w skill bare widział byś swój poziom i mógbyś go zdradzić każdemu koledze

trochę chaotycznie napisałem ale mam nadzieje że zrozumieliście o co mi chodzi, jutro jak będzie mi się chciało to poprawie

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 12:39
Ryzy jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin