Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-09-13, 20:03   #1
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie Wojna a raczej jej brak

Witam.
Chcialbym poruszyc dzisiaj temat wojny na serverze pvp.Wszyscy sie zgodzimy, ze od pewnego czasu wojna zbrzydla, stracila kolor i sens. Dlaczego? Przy obecnym stanie rzeczy zabijanie graczy, a dokladniej wbijanie fragow nie ma najmniejszego sensu, gdyz gracz ktory ponosi smierc jest mniej poszkodowany niz ten ktory wbija fraga. Juz wyjasniam - gracz ginac raz, a nawet dwa razy straci maksymalnie 2-2.5 poziomu i jest w stanie odrobic to w 1 dzien (kilka godzin?) nie martwiac sie niczym, a frag widnieje na liscie agresora przez miesiac. Ostatnimi czasy wojna wyglada tragicznie : 2 druzyny wymieszane razem stoja i czekaja az ktos wbije skula,czaszke gdyz jest to dla tej osoby pewna smierc.Wbicie red skula czesto rowna sie miesiecznym odpoczynkiem gdyz przeciwnicy moga bic cie ciagle nie przejmujac sie tym ze zgina. Opisujac to prosciej : dzisiaj lepiej jest pasc kilka razy na akcji i w spokoju odrabiac sobie lvle przez caly tydzien/miesiac, a przed kazda akcja 10 razy sprawdzac ile ma sie fragow do rsa. Druga kwestia- zespol wygrywajacy wojne, trzymajacy wladze na serverze nie ma z tego zadnych przywilejow, czesto nie jest szanowany gdyz nie moze sobie pozwolic na zabicie kogos kto sie narazil w jakis sposob, oczywiscie przez brak fragow.Ludzie ktorzy graja na serverze pvp na pewno wiedza o czym mowie.Wiem, ze jest to po czesci spowodowane mala iloscia graczy na serverze, a co za tym idzie w teamach walczacych,ale poki co nie zanosi sie na nagly przyplyw masy wiec proponuje, wnosze o pewne zmiany, gdyz wojna dla nas jest bardzo waznym elementem gry i na pewno chcielibysmy zeby wygladala ona normalnie.
Proponuje ponowne zwiekszenie ilosci fragow lub wprowadzenie wiekszych strat po smierci (ktore swoja droga mialy byc w ostatniej aktualizacji), aby zabijanie kogos mialo jakikolwiek sens.
Jezeli ma ktos inne pomysly prosze sie wypowiadac w tym temacie, oraz prosze o zwrocenie uwagi administracji na moja prosbe.
Dziekuje i pozdrawiam
Fardon.
c770832 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 20:14   #2
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Prosze Cie nie kompromituj się więcej. Jeszcze nie dawno , kiedy padła taka propozycja to płakaliście , że taki limit fragów jest OK. Teraz 200lvlkom się fragi pokończyły to jest puaaaacz, bitch please
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 20:23   #3
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Prosze Cie nie kompromituj się więcej. Jeszcze nie dawno , kiedy padła taka propozycja to płakaliście , że taki limit fragów jest OK. Teraz 200lvlkom się fragi pokończyły to jest puaaaacz, bitch please
Ja walcze o to zeby ta wojna jakos wygladala, bo wy - przegrance mozecie sobie bezkarnie latac po altaronskim swiecie o kazdej porze dostajac sromotne baty od kilku miesiecy na akcjach. Gdzie tu sens..
c770832 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 20:24   #4
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Przegrańce powiadasz... a kto bez pomocy SG nie potrafi tutaj grać? Kto stosował od początku tego serwera taktykę - NIE WBIJAMY SKULLI BO PADNIEMY? Fardon, jak to napisał Sadysta - nie kompromituj się :). Wasza wojna to wojna na bany i tyle w temacie.
Sacred jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 20:35   #6
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
Przegrańce powiadasz... a kto bez pomocy SG nie potrafi tutaj grać? Kto stosował od początku tego serwera taktykę - NIE WBIJAMY SKULLI BO PADNIEMY? Fardon, jak to napisał Sadysta - nie kompromituj się :). Wasza wojna to wojna na bany i tyle w temacie.
Pomoc sg ehh ten temat to juz legenda nie bede tego poruszal. Taktyka nie wbijania skuli owszem byl to pomysl collegium (ktorego ja osobiscie nie popieram) i to nie od poczatku servera tylko od jakiegos tam czasu potem role sie odwrocily, wiec wy tez nie robcie sie swieci i waleczni.
Z mojej strony to wyglada tak, ze chcialbym sie poprostu dobrze pobic i nic wiecej, bo to jest jedyna przyjemnosc ktora czerpie z tej kwadratowej gry - wojna.Nie mam czasu na siedzenie i wczuwanie sie, czekanie pare godzin zeby kogos zabic nie te czasy, wolalbym poprostu wejsc na pol godziny- godzine i wyjsc na porzadna openke czy tam jakas bitwe.Tyle co do twojego posta,nie odpisuje wiecej hejtujcie sobie jak chcecie.Pozdrawiam
c770832 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 20:39   #7
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Pomoc sg ehh ten temat to juz legenda nie bede tego poruszal. Taktyka nie wbijania skuli owszem byl to pomysl collegium (ktorego ja osobiscie nie popieram) i to nie od poczatku servera tylko od jakiegos tam czasu potem role sie odwrocily, wiec wy tez nie robcie sie swieci i waleczni.
Z mojej strony to wyglada tak, ze chcialbym sie poprostu dobrze pobic i nic wiecej, bo to jest jedyna przyjemnosc ktora czerpie z tej kwadratowej gry - wojna.Nie mam czasu na siedzenie i wczuwanie sie, czekanie pare godzin zeby kogos zabic nie te czasy, wolalbym poprostu wejsc na pol godziny- godzine i wyjsc na porzadna openke czy tam jakas bitwe.Tyle co do twojego posta,nie odpisuje wiecej hejtujcie sobie jak chcecie.Pozdrawiam
czyli powiadasz ze od czasu kiedy ludzie z collegium urośli w siłę wbijając te 200 lvl nagle chce im się normalnie bić xd a role się odwróciły bo do colegium dołaczyli ludzie z exorit tak to dalej by grzało pz albo jeszcze gorzej serwer by wymarł :)
bilsom jest nieaktywny  
Stare 30-04-14, 14:44   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jako, że system pvp się zmieni - temat nieaktualny.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin