Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-09-15, 02:37   #21
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Rozsądnym pomysłem było by uwzględnienie levelu postaci we wzorze na DMG gdyż wtedy potencjał i oszczędność PN-ów były by bardziej nagradzany
Xeneox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 08:10   #22
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Ziomuch ma rację jak wbijamy poziomy to powinien nam wzrastać atak bazowy obrona leczenie itp :)
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 10:36   #23
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

i wtedy znowu by trzeba było zmieniać wzory bo postacie na 250 + biły by jak czołgi
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 10:56   #24
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

No tak to zmienić wzory bo ludzie mówią że nie ma sensu. Bić poziomu większego niż 200 bo to nic nie daje oprócz hp (które i tak nic nie daje bo masz takie same leczenie )udzwigu,prędkości.
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 11:31   #25
Pamela
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 36
Domyślnie

O ile pamiętam, wg. założeń poziom miał właśnie nic nie dawać. Dlatego m in. przesunięto udźwiŋ na siłe. Więc zmiana systemu spowrotem to cofanie się o 2 kroki do tyłu. Poczekajcie aż zakończone będą praca nad mechaniką i dopiero płaczcie. Bo teraz to wygląda tak:

- Admin: Wprowadzimy 5 aktualizacji.
- 1 aktualizacja wchodzi na srv
- 2 aktualizacja wchodzi na srv
- 3 aktualizacja wchodzi na srv
- Gracze: A bo system jest !@#$
- Admin: skoro tak to zmieniamy
- zmieny wchodzą na srv
- 4 aktualizacja
- Gracz: po co to !@#$ zminialiście przecież teraz było by dobrze !@#$ po kolejnej aktualizacji znowu mi nie pasuje !@#$ ?
Pamela jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 16:06   #26
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Wiecie czemu wzrost dmg i leczenia przez wbijanie lvla jest zły? Z tego samego powodu co na rl tibii.
Dajmy na przykład POI i Inq, te questy z założenia miałybyć trudne i czasochłonne, ale przez to, że 300+lvle biją i leczą się bardzo dużo to zaczęły tam expić.
A administracja altaronu przewidziała coś takiego i tym o to sposobem każdy quest który jest trudny będzie trudny nie zależnie, czy ktoś będzie miał lvl 150, czy 250.
Druga sprawa jest taka, że na altaronie nie ma nic innego do roboty niż expienie, więc przydałoby się pare rzeczy które urozmaiciły by gre jak więcej grupowych questów typu dungeony i raidy, oraz jakieś areny pvp(tak wiem, że jest taka) gdzie byłyby jakieś nagrody za wygrywanie + przydałaby się większa róznorodność jak jakieś 5vs5 z celami itp.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 20:30   #27
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Wiecie czemu wzrost dmg i leczenia przez wbijanie lvla jest zły? Z tego samego powodu co na rl tibii.
Dajmy na przykład POI i Inq, te questy z założenia miałybyć trudne i czasochłonne, ale przez to, że 300+lvle biją i leczą się bardzo dużo to zaczęły tam expić.
A administracja altaronu przewidziała coś takiego i tym o to sposobem każdy quest który jest trudny będzie trudny nie zależnie, czy ktoś będzie miał lvl 150, czy 250.
Druga sprawa jest taka, że na altaronie nie ma nic innego do roboty niż expienie, więc przydałoby się pare rzeczy które urozmaiciły by gre jak więcej grupowych questów typu dungeony i raidy, oraz jakieś areny pvp(tak wiem, że jest taka) gdzie byłyby jakieś nagrody za wygrywanie + przydałaby się większa róznorodność jak jakieś 5vs5 z celami itp.
Zgadzam się z Tym można cos do tego jeszcze dodać.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 11:55   #28
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kapralski Zobacz post
i wtedy znowu by trzeba było zmieniać wzory bo postacie na 250 + biły by jak czołgi
Nie chodzi o jakieś duże wartości, przyznaj sam ze to śmieszne że na 100 poziomie z 160 skilem i 200 poziomie z 160 skilem bijesz tak samo, samo wbijanie lvli powinno być nagradzane tym bo ja wiem chociaż 10-15% dmg w skali 100 lvl-ów
Xeneox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 12:32   #29
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jest nagradzane, daje PN, które dają umiejętności, które to umiejętności wpływają na obrażenia, tak więc poziom wpływa na obrażenia i nic więcej tu nie będzie zmieniane.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-15, 22:08   #30
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

łucznik na jakimś 200 poziomie moze mieć max dysta (no moze przesadziłem, ale koło tego poziomu) i co potem? w co ma ładować? w siłe by podnieść swój dmg o 60?.
Moze w zręczność, ten 1% krytyka to juz 1kk więcej na expie.
Obrona tarczą powiadasz? no tak, do 'puginałów' się przyda (a moze jestem duchownym).
Alchemia? ale ja nie jestem alchemikiem?
co nam zostało, sword/2h/ oraz m lvl.
M lvl też jest świetny. 10 mlvl z tawisa po 10, 30 m lvl z tawisa po 120...

Powiedz altrel, jak żyć.
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin