Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-13, 19:53  
Przecieki z testowego serwera II
Tron Tron jest nieaktywny 20-02-13, 19:53

Po ostatnim przecieku, przyszedł czas na podzielenie się następnym zdjęciem pokazującym nowe zmiany w grze.


Już niedługo dowiecie się więcej, a tymczasem, co byście chcieli zobaczyć najbardziej w nowej aktualizacji?

Ostatnio edytowane przez Tron ; 12-04-14 o 22:05.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 16658
Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 14:12   #31
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Śliski
Teraz też bym wybrał duchownego i jak go wybierałem to nekro był także lepszy. Nie chce mieć takiej samej siły jak nekro, ale niby jestem lepszy w defensywie. A tak po prawdzie to to że mogę leczyć innych to jedyny plus. Dobrym pomysłem by był hape tawis tylko dla duchownych, jakoś by się wyrównały te suby.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 15:02   #32
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Tekst na poziomie. Naucz się od Eletrixa jak prowadzić rozmowę, a nie tylko rzucać zaczepki, bo nawet niekonstruktywną krytyką nazwać tego nie można.


:Tomakeo

Do osłabionego loota dodałbym hydry i trolle, choć tu nie mam pewności, to tylko sygnały od znajomych

Doskonale rozumiem, że te miejsca powinny mieć słabszy loot. Z twoich własnych słów wynika jednak, że zwiadowca, nie ważne czy na poziomie 40 czy 120, powinien biegać po oficerach.

Moim zdaniem nie powinien, bo to żałosne. Na 120 poziomie powinien mieć możliwość walki z potworami, które stanową wyzwanie (nawet dla walczących w grupie), ale ich loot jest odwrotnie proporcjonalny do ilości expa, którą dają. Problem w tym, że admini zabrali loota z większości potworów, nie dodając nic nowego i korzystnego ;). Mam nadzieję, że ten up-date to zmieni.

PS: Nie wiem czy ogarnąłem tę proporcjonalność, niech mnie ktoś poprawi ;)
czlowieczku , bo bardziej konstruktywnej wypowiedzi na Twoje wypociny juz nawet nie mam ochoty pisac , eletrix napisal tylko ktoras czesc tego co bym Ci chcial wyrzucic w twarz ,lecz tego nie zrobie , bo jak piszesz ,ze "na altaronie ciezko zarobic konkretna kase" to ja tutaj niczego nie bde szukal , bo wiem ,ze konwersacja z Toba bdzie tak samo bezsensowna , jak ta wypowiedz powyzej.
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 15:08   #33
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
czlowieczku , bo bardziej konstruktywnej wypowiedzi na Twoje wypociny juz nawet nie mam ochoty pisac , eletrix napisal tylko ktoras czesc tego co bym Ci chcial wyrzucic w twarz ,lecz tego nie zrobie , bo jak piszesz ,ze "na altaronie ciezko zarobic konkretna kase" to ja tutaj niczego nie bde szukal , bo wiem ,ze konwersacja z Toba bdzie tak samo bezsensowna , jak ta wypowiedz powyzej.
To niezwykłe, że próbując mnie obrazić jednocześnie używasz zwrotów grzecznościowych. Co do twojej wypowiedzi - może jesteś byt tępy by zrozumieć to, co piszę.

Bez pozdrowień i bez odbioru.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 15:11   #34
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

@up

taki juz glupi i bezcelowy nawyk , co do Twojej wypowiedzi , tak nie rozumiem ,bo jak zapniesz poslady to wszedzie mozesz miec profit , wiec naprawde Ciebie nie rozumiem...
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 16:12   #35
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyrond Zobacz post
Dobrym pomysłem by był hape tawis tylko dla duchownych, jakoś by się wyrównały te suby.

brak hape tawis
to mam sie tawisem leczyc ... ?! Duch ma tapena a necro nie ty z tapena sie na full hp wyleczysz wiec nienazekaj
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 16:37   #36
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

Tyrond Najpierw pomysl potem napisz to co zasugerowałes nie jest zbyt mądre.

Ostatnio edytowane przez skyromk71 ; 23-02-13 o 16:45
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 06:23   #37
Kefir
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

A może zostało by wprowadzone stakowanie potków tak jak to w nowszych wersjach Tibi?
Kefir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 10:37   #38
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@kefir (przepraszam ,za słownictwo) chyba cie pojebało
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 16:40   #39
dzikikasztan
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał skyromk71 Zobacz post
Tyrond Najpierw pomysl potem napisz to co zasugerowałes nie jest zbyt mądre.
Przepraszam bardzo, ale nekromanta hape tawisem leczy sie porównywalnie do duchownego, a jednoczesnie ma wiekszy dmg... Wiec to chyba nie jest sprawiedliwe.. Skoro juz nekromanta ma wieksze dmg, niech ma mniejszy surwiwal i niech leczy sie wyssaniem zycia, co bardzo pasuje do jego profesji niz leczenie swoich ran. A prawde mówiac, drzewa hp nie zabieraja wiec leczyc sie nie musisz a jak juz to hp zabierze Ci potwór lub gracz, z którego możesz sobie 'ssać' :))
dzikikasztan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 17:35   #40
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzikikasztan Zobacz post
Przepraszam bardzo, ale nekromanta hape tawisem leczy sie porównywalnie do duchownego, a jednoczesnie ma wiekszy dmg... Wiec to chyba nie jest sprawiedliwe.. (...)
Hm. Może dlatego, że hape tawisem każdy mag leczy się identycznie? Różnicą*pomiędzy nekromantą a duchownym jest posiadanie przez tego drugiego tapen tawisa, który na wyższych poziomach po moich poprawkach jest całkiem przydatnym czarem.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin