Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-14, 21:19   #1
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie Fihaiik - Historia młodego Rycerza!

Witam!
Chciałbym Wam tu przedstawić, a raczej pokazać (chociaż w części) moje przeżycia związane z Altaronem.


Ogólnie o Altaronie dowiedziałem sie z Tibi.pl. Było to baaaardzo bardzo dawno temu, ale nie założyłem wtedy konta ponieważ byłem za bardzo wciągnięty w Tibie. Od niedawna mi się przypomniało o tym projekcie i postanowiłem zawitać w Wasze progi.



Przygodę zacząłem 1 czerwca 2014r. Założyłem konto ( chociaż sprawiło mi to problemy) Na początku odechciało mi się już ogolnie w to grać ( jak pewnie każdemu kto by zakładał konto 30 min) ale się nie poddałem i nie żałuję.

---------------------------------------------

Zalogowanie się 1 raz do gry. Coś pięknego



Po około 10 godzinnej przygodzie na Licor wkońcu wbiłem 8 poziom! Udaje się do miasta, chcę już wychodzić ale zaraz to nie TIBIA! Tu trzeba mieć 10 poziom! Troszeczkę się zasmuciłem ale cóż, trzeba walczyć dalej Po wróceniu na moje miejsce polowania wkońcu wbiłem ten wymarzony poziom każdego Licorańczyka :)



Po wróceniu do bardzo pięknego miasta poszedłem do Zarządcy i powiedziałem mu że już nie chce być na Licorze i żeby mnie wypuścił! Na szczęście mnie posłuchał. Po około 5min już byłem na Erec Mocec Rochew. Myślałem że wszystko już pójdzie gładko a tu wpadka! Kazali mi walczyć z jakimś stworem! Nie poddałem się i go posłałem tam skąd przylazł! (ale zemnie wojownik ) No i wreszcie ukazał się taki oto komunikat:



Tak więc udałem się do niejakiego Ikariusa który wreszcie mnie wypuścił!!
-------------------------------------------------------------------------

Gdy już przyleciałem do Neolith poszedłem odrazu się zarejestrować! Przecież nie będę na czarno tutaj przebywał Pan od tzw "rejestracji" odrazu wysłał mnie do Rohinama. Tak więc biegłem do niego ile sił w nogach!
Gdy już do niego doszedłem dowiedziałem się że ma do mnie zadanie!




Odrazu udałem się w kanały pozbyć się tych niechcianych gryzoni
Gdy tylko ukazał się komunikat że już zabiłem wszystkie szczury poleciałem do mojego zleceniodawcy Jak się później okazał to nie była moja ostatnia misja!




Pędziłem ile sił w nogach aby pozbyć się tych czerwi! A tyle robactwa z nich wychodziło że to jest szok
Jak narazie wybiłem dopiero 170 czerwi ale pare awansów się pokazało



A tutaj jeszcze ciężko zapracowany poziom magiczny! Ile krwi się polało aby go zdobyć! A ile musiałem wybić kur aby mieć jedzenie na to



No i na koniec zręczność! Ależ jestem zręczny! Nawet nie wiedziałem


--------------------------------------------------------

Jak narazie to tyle z moich przygód z Altaronem! Wkrótce będzie więcej!
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania! :)


P.S Słaba jakoś zdjęć! to się jeszcze poprawi :)

Ostatnio edytowane przez rycerz1996 ; 02-06-14 o 21:27
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-14, 21:28   #2
seya
 
Avatar seya
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Skąd: Po co wolność
Postów: 61
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do seya
Domyślnie

Zdjęcia trochę rozmazane, zapisuj w formacie .png : )
Które skille?
seya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-06-14, 21:42   #3
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie

Okej, dziękuje :) Skille narazie słabe ale się szkole ;d Może za 2-3 dni dodam zdj moich umiejętności ;d
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 00:14   #4
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Powodzenia w prowadzeniu tematu, w razie pomocy śmiało uderzaj do mnie

Cieszy mnie, że w pewnym sensie mój topic zapoczątkował opisywanie tematów w sensowny sposób, a nie tylko "lvl, lvl, kolejny lvl, a teeeraaaz! lvl..."
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 14:58   #5
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Jak wszyscy wiemy panuje wolność słów (czy jakoś tak), w internetach każdy może mieć swoje zdanie, administracja też o tym wie i dlatego usuneła mi posta. Wrzucam zdjęcie jeszcze raz, tyle że teraz ocenzurowane,a wierszyk... zapomniałem.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 15:18   #6
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie

No nic, czas kontynuować moje zmagania z Altaronem ;d
-------------------------------------------------------



Jak już wyżej pisałem nie dokończyłem zabijać czerwi! Powiem Wam coś tak między nami (na widok tych wyłażących robali mi się zrobiło źle i musiałem przestać! I do tego ta krew ) Ale po dłuższej przerwie mi się udało wrócić do siebie i dalej mordowałem

Na samym początku udało mi się podnieść moje doświadczenie! Jestem z tego baaardzo dumny






Jest! Wreszcie się ich pozbyłem



Po tym jak ich już się pozbyłem udałem się zdać raport z udanej próby! uśmiech7:



Mieszkańcy Altaronu już nie muszą się obawiać że im się dom zapadnie!! Także uratowałem nas od zagłady! Jestem Legendą!


Zapytałem o kolejną misje i powiedział mi że jeszcze coś dla mnie ma! Było to zdobycie mięsa, steków abyście nie poumierali z głodu!

Po setkach zabitych Kóz!



I po pomocy przyjaciół! Wkońcu mi się udało!! Mam to



Tak więc możecie mi dziękować! z głodu nie poumieracie!
----------------------------------------------------------------------

Z racji tego że nie miałem co później robić postanowiłem iż popytam mieszkańców czy nie mają do mnie jakiś zadań ( mógłbym nawet zamiatać!) niestety u każdego u kogo byłem to mi odmawiał! Tłumaczyli się że jestem zbyt młody
Po obejściu północnej części miasta trafiłem na cmentarz do Grabarza! Który miał dla mnie zadanie



Oczywiście się zgodziłem mu pomóc! Od razu ruszyłem za poszukiwaniem grobowca o którym mi mówił! No i po 5 min. trafiłem!



Do teraz jeszcze główkuję co mogę mu złożyć w ofierze!

Znudziło mi się główkowanie na tym wkońcu i udałem się do gildi Wojowników aby zrobić misję dzienną!



Skutkowało to podniesieniem mojego doświadczenia o 1 poziom!
------------------------------------------------------------------------------


To na razie tyle z moich przygód!
Wkrótce będzie więcej!
Komentujcie!
Pozdrawiam


P.S zdjęcia dalej rozmazane :( Jakaś rada?
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-06-14, 15:23   #7
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Po setkach zabitych Kóz!
Mogłeś je kupić w gospodzie dwie minuty drogi od neolithu :D
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-06-14, 20:44   #8
rycerz1996
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 26
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do rycerz1996
Domyślnie

No to zaczynamy!
---------------------------------------------------------

Tak zwiedzam sobie miasto i nagle zobaczyłem bibliotekę! Na widok której bardzo się ucieszyłem Postanowiłem wejść do środka i się porozglądać ( jak każdy obywatel naszego kraju, grzechem by było zobaczyć bibliotekę i do niej nie wejść)




Wprawdzie mówiłem Ksaweremu że chciałbym poczytać tylko 1 książkę ale jak zwykle nie mogłem się oprzeć i zostałem na dłużej!
Po przeczytaniu paru książek wpadłem na genialny pomysł co bym mógł złożyć w ofierze Panu Krawemu Baronowi! I jak się okazało był to słuszny traf!



Zaraz po udanym rytuale postanowiłem pobiec do Grabarza i mu o wszystkim powiedzieć!
I jak widać za udaną próbę specialnie mnie nagrodził!



Szczęście że już do tego grobowca nie musze wchodzić! Straaaaasznie tam

Jak zwykle postanowiłem pomóc gildi wojowników i poprosiłem o kolejne dzienne zadanie! Tym razem musiałem udać się do milicji w Bekalelu! ( powiem wam że ten Stefan jakoś podejrzanie wygląda, ale kiedyś go jeszcze sprawdze czy aby napewno jest z milicji )
Gdy już oddałem Stefanowi paczkę to Maćko mnie nagrodził!



Tak wracam sobie z Bekalelu i nagle widzę jakiś niby obóz! Ucieszyłem się że będą nowe zadania do wykonania! ( ale mi się zrymowało )



Jak później się okazało źle myślałem! Ale jeszcze wrócę kiedyś do tego obozu i warta pożałuje że mnie nie wpuściła!

Gdy wracałem sobie do miasta wpadłem na genialny pomysł aby pozwiedzać świat! Tak więc kupiłem niezbędne rzeczy ( wodę, jedzenie...) i wyruszyłem w oczekiwaniu na jakąś przygode! Tak sobie ide ide i nagle natrafiam na wioske Krasnoludów. Postanowiłem tam wejść i się porozglądać ( a wejście nie było łatwe! musiałem przejść test, na szczęście wcześniej byłem w bibliotece i co nie co się dowiedziałem)
Gdy już wszedłem postanowiłem poszukać jakiegoś zadania! I oto jest!



Tak więc odrazu udałem się na krasnoludy i zacząłem mordy! Co skutkowało szybkim zdobyciem doświadczenia w zabijaniu!




Niestety w czasie tego zdarzyło się to!



Ale wróćmy do awansów!




Gdy tylko wybiłem tysiąc krasnali spojrzałem w plecak i zobaczyłem mój cały łup!



I pobiegłem zdać raport udanej próby! I Jurij mnie solidnie wynagrodził!


------------------------------------------------------------------------------

Niestety na dziś koniec! Wkrótce więcej!
Komentujcie!
rycerz1996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-06-14, 16:59   #9
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

fajowe, czekam dalej! :D
zalman94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-06-14, 18:23   #10
kaczkaspa
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 51
Domyślnie

Czekamy na 100lvl up ;D
kaczkaspa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin