Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-14, 00:21  
Publiczny serwer testowy
pregusia pregusia jest nieaktywny 02-05-14, 00:21

Jak zapewnialiśmy - dziś został otworzony publiczny serwer testowy.
Zmian jest wiele, dlatego serdecznie zachęcamy do testowania... właśnie, czego? Tak na prawdę wszystkiego! Zostało dodane i zmienione tak wiele, iż drobne błędy mogły wkraść się wszędzie :).
  • O ogólnych zasadach i wytycznych testowania przeczytacie TUTAJ
  • By pobrać klient gry, który umożliwi Wam wejście na serwer testowy wejdźcie TUTAJ
  • Listę zmian, które dadzą Wam szerszy pogląd na wprowadzone zmiany możecie zobaczyć TUTAJ
  • Wszelkie sugestie dotyczące nowego systemu PVP piszcie TUTAJ

Ponadto w dziale Serwer Testowy możecie zakładać osobne tematy, w których omówicie poszczególne zagadnienie!

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się wyeliminować wszystkie błędy i doprecyzować nowe systemy.
Zachęcamy do testów!

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 14629
Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 06:57   #11
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Na Test serwerze każdy ma Status, czy tylko osoby, które posiadały go 1 maja?
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 08:30   #12
Przemek1
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 3
Domyślnie

mam 52 rycka 1h przedtem waliłem po 120 +- a teraz moje obrażenia są tak śmieszne ze powinienem na szeregowcach dalej siedzieć :/
Przemek1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 08:56   #13
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

ja raniłem 200 - 500 teraz maks 270 a skili dista mam o 60 więcej :OO
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 11:14   #14
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

trochę będzie pracy z dopracowaniem tego wszystkiego
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 11:56   #15
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał leon Zobacz post
trochę będzie pracy z dopracowaniem tego wszystkiego
Troche?Tutaj nic nie jest dopracowane jesli chodzi o dmg :P
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 13:53   #16
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Może dmg specjalnie został zmniejszony, żeby nałożyć większy nacisk na grę grupową?
Mówię jak jest i jestem świadom, że nie da się grać grupowo w 10 osób online, ale wydaje mi się, że taki był zamysł. Z tym, że pvp wygląda jak nawalanie sie 50 lvli którzy mają hp jak 150...
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 17:42   #17
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

tak tylko może są osoby np ja które wolą grać samotnie ? i co teraz jestem zmuszony do gry zespołowej bo administracja tak chce ? rozumiem że administracja chce żeby gra była bardziej zespołowa ale są osoby które wolą grać solo i znowu nie dajecie wyboru tylko robicie coś co wy chcecie jeśli robicie coś w kierunku gry zespołowej ok ale nie kosztem tego że samemu nie będzie można grać... chcecie zrobić grę trudniejszą,bardziej zespołową ok tylko róbcie to z głową bo są gracze którzy wolą sami grać a jak zauważyłem robicie wszystko dokładnie wszystko pod grę zespołową jak nie expowiska do dmg albo loot.... bez przesady ja ja mam grać solo ? zresztą z kimś też nie ma jak bo tyle ile osób Online jest to masakra... a większość Online to duże lvl...
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 18:33   #18
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Było pisane, że będą zupełnie nowe przeliczniki dmg profesji i subprofesji. Dane w tabelce są poglądowe i mają za zadanie zobrazowanie jak to się ma zestawiając wszystkie możliwe kombinacje subprofesji.
Więc 'zwiększenie dmg od śmierci' to jest pic na wodę rozumiem? Równie dobrze możecie napisać, że mag nekro zdaje 200% obrażeń od śmierci, bo niby do czego te obrażenia mogę porównać czy faktycznie jest te 200% ? Czar stał się nieprzydatny gdyż tyle samo zadaję ze zwykłego pocisku o znacznie tańszym koszcie. Sądziłem, że będzie to zrobione z rozwagą tak, by KAŻDY czar był przydatny. Tak samo haper taiw harga. Zabiera masakryczne ilości many a dmg jest podobny do dmg pocisku.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 19:10   #19
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

@up. Jest nowy przelicznik. Dajmy na to rycerz akutalnie na x lvlu bez subprofesji bije za 100 z łapy średnio. Weźmiesz nekro to masz inaczej, niż w przypadku ducha itp. Tak samo u magów z pociskami. Te tabelki są odnośnie różnic między subprofesjamiprocentowo, a nie dmg do aktualnego. Porównanie % dmg postaci z danymi subprofesjami, a gołej bez subprofy.
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 20:03   #20
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
@up. Jest nowy przelicznik. Dajmy na to rycerz akutalnie na x lvlu bez subprofesji bije za 100 z łapy średnio. Weźmiesz nekro to masz inaczej, niż w przypadku ducha itp. Tak samo u magów z pociskami. Te tabelki są odnośnie różnic między subprofesjamiprocentowo, a nie dmg do aktualnego. Porównanie % dmg postaci z danymi subprofesjami, a gołej bez subprofy.
Więc powiedz mi jak mag bez subprofy może uderzyć czarem efo owla ;) Nie ma porównania.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin