Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-08-18, 20:46   #1
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie Khan Czarnego Topora

Do usunięcia.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 06-12-20 o 20:41
 
Stare 07-08-18, 23:08   #2
Spider
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

A ja właśnie myślę, że takie akcje dodają, dodawały "emocji" tak w Altaronie jak i w tibii.

Kto nie miał tego dreszczyka emocji idąc z Venore i widząc zlurowanego Giant Spidera. Owszem była złość gdy padliśmy, ale była też niejako radość gdy my już wiedzieliśmy o lurze i obserwowaliśmy kogoś kto był tego nie świadom.

Tak samo lur widm, lub pokutnika pod depo Neolith (z grobów nekro) był ciekawym urozmaiceniem :D.

Czasem trzeba po prostu docenić pomysłowość graczy i zostawić to tak jak jest (skoro nie ma "najazdów" na miasto). Dla "noobów" i młodszych graczy taki khan biegający pod depo to może jedyna okazja by go zobaczyć.


Sam byłbym za tym by możnaby lurnąć pod miasto SZelobę :D, ona zrobiłaby pogrom. Dotychczas nie zmieniono tego (chyba bo nie grałem od dawien dawna), że można ją magiem zsolować ropując ją i blokując pajęczyną. Jednak takie lurnięcie czy szeloby czy Khana jest dosyć ryzykowne.

Ja uważam, że lury dodawały tej grze (tibii,altaronowi) smaczku, ale to moja opinia, a ty pewnie lubisz rutynę.
Spider jest nieaktywny  
Stare 07-08-18, 23:10   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Szczególny przypadek, którego nie zamierzam zmieniać a powody pięknie przedstawił kolega wyżej.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 07-08-18, 23:15   #4
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Dzięki, mój kolega khan docenia to.
5310053 jest nieaktywny  
Stare 07-08-18, 23:32   #5
chinczykbeatdzg
 
Avatar chinczykbeatdzg
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Zgorzelec
Postów: 12
Domyślnie

Nie wiem jak to jest, że osoba która nie wychodzi z depo akurat ma najwięcej do powiedzenia :/
chinczykbeatdzg jest nieaktywny  
Stare 08-08-18, 14:25   #6
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Karmelia, jeżeli to by się stało na non pvp to nic byś nie pisała? Strefa ochronna graczy niskopoziomowych jest wiadoma dla wszystkich graczy, gdzie się zaczyna i gdzie kończy. Teraz pomyśl tak, że wychodzisz za bramę, gdzie nie ma już strefy ochronnej, a spotykasz na swojej drodze zlurowanego Khana. Co wtedy? Też płacz i lament bo ktoś wyciągnął go na powierzchnię? Strefa ochronna jest od tego, że nie może Cię bić inny gracz, a nie potwor. Jak na Twoje to wychodzi, że najlepiej aby potworów też nie było w strefie ochronnej. Daj żyć. Wyjdź na słońce, zaczerpnij powietrza i wróć. Wychodzisz z depo tylko do granic strefy ochronnej pewnie.

Pozdrowienia, wrócę to pogram trochę, jeżeli czas pozwoli, to Panie Selbo, chętnie pomogę w testach.
Ser jest nieaktywny  
Stare 08-08-18, 16:56   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Może się też podjarać, że gdzieś w tej grze czają się takie zajebiste potwory jak Khan Czarnego Topora i warto trochę zostać, by móc z nimi stanąć w szranki.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-08-18, 16:57   #8
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

O Panie to nieźle musi grać jak na 15 lvl nie ma już 3 blesów :D
356278 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin