Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-08-13, 21:46  
Domyślnie Ankieta II - jaki potwór zasługuje na największe zmiany?

W ostatniej ankiecie, wypowiadaliście się na temat profesji, która zasługuje najbardziej na poprawę. Najwięcej głosów, bo aż 56 otrzymała profesja zwiadowcy, drugie miejsce zajął wojownik z 45 głosami, a na trzeciej pozycji uplasował się mag otrzymując 32 głosy. Zagłosowaliście łącznie 133 razy w ankiecie, z czego 62 osoby uzasadniły swój wybór pisemnie. Padło wiele naprawdę ciekawych propozycji i obszernych opinii, które na pewno będą brane pod uwagę podczas wprowadzania zmian w zbliżających się aktualizacjach. Dziękujemy!

Jak obiecaliśmy, spośród osób wypowiadających się będzie losowany trzydniowy status szlachecki. Szczęśliwą[*] osobą został użytkownik Ezreal, serdeczne gratulacje! Jednocześnie przypominam o specjalnych nagrodach dla osób najbardziej aktywnych! A jeśli w tej ankiecie zostanie przekroczona liczba 50 postów, rozlosujemy dwa statusy szlacheckie!

W dzisiejszej ankiecie, możecie głosować tylko w postach, gdyż możliwych odpowiedzi do wyboru jest zbyt wiele. Pytanie na drugi tydzień brzmi:

Cytat:
Który potwór zasługuje na największe zmiany? Uzasadnij swój wybór i przedstaw zmiany, które byś wprowadził/a.
Proszę o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tej zasady będą karane.

Temat zostanie zamknięty 31 sierpnia. Zapraszam więc do wypowiadania się!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 20:24.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Tron jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 13:09   #31
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie



Moim skromnym zdaniem na zmiany zasługuje nasz kochany duszek.... czemu?

Grafika duszka powoduje u mnie nostalgie do tibii w końcu grafika duszka jest baaardzo stara i jest swoistą ikoną tibijskiego GhostLandu a w końcu wszyscy chcemy altaronu wolnego od tej betonowej gry pełnej botów, a poza tym wszystko gra loot jest ok, można by dodać iluzje duszka tzn jak u szlamów że ma on swoich kilka kopii chociaż chyba to lepsze by było dla jakiegoś bossa latających prześcieradeł?
Gekko jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 13:20   #32
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Według mnie na zmiany graficzne zasługują smoki z przeszłości i elfy.

Do tego propsuje pomysł Eletrixa!

A i dziękuje za status!!
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 13:53   #33
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ciężko tu pisać o 1 potworze jak wiele wymaga zmian....

Myślę, że zmiana wyglądu przydała by się Liczowi. Sądzę, że wygląda paskudnie i nie pasuje do klimatu Altaronu.

No i mam jeszcze taka sugestie... czemu wszystkie ludzkie postaci mają ten sam wygląd ? tzn. wszyscy Dezerterzy mają ten sam kolor, tak samo jak Bandyci czy nawet Abitańczycy itd... Można by było zrobić 3-4 wersje tego samego potwora i żeby było ciekawiej do każdego wyglądu dodać nieco inny loot. Myślę, że to urozmaiciło by grę. Bicie potworków nie było by już tak nużące jakbyśmy nie bili ciągle te same klony.
mortans jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 16:08   #34
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post

Skorpion w takiej postaci jakiej teraz jest, strasznie przypomina tego z tibiozy.
Moja propozycja, to dodać kilka większych sztuk i zrobić jakieś nowe pustynne expowisko na taki 100 poziom.
+1


@topic
Powinno się zwiększyć exp potrzebny na dany lvl, a nie zmniejszać exp z potworów itp.

Potwór który powinien przejść zmianę wg. mnie to Bagien. Jest on bardzo słabym potworem, lecz wysysa manę oraz się leczy i przez to jest nieopłacalny na małych lvlach, a potem daje zbyt mało expa na wyższym poziomie. + Powinny się pojawić dalsze części przygód konkwistadorów z coraz to silniejszymi kastami bagnów :]
neccoz jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 16:25   #35
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Grafiki są mało ważne, natomiast przydatność niektórych mobów, to co innego!
Skopaliście na maksa sprawę ze Szlamami, teraz nie da się na nich trenować, dlatego proponuję zmiany zachowania Szlamów na ten stary, mianowicie matka + klony. Amen
fiodor89 jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 17:02   #36
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Oficerowie Przecież oni biją dwa razy mocniej od generałów. Chyba powinno być odwrotnie. Ba oni są mocniejsi nawet od smoków. Exp marny. Jedyny ich plusik że wychodzi się na swoje praktycznie zawsze. Nie to co na smoczkach.
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 17:10   #37
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

zmieńcie loota w Czerwiach bo jest on marny dodajecie jakieś rzeczy które można sprzedać w sklepie tak żeby nowi gracze mogli sobie zarobić na Promocje na 20 lvl :)
leon jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 19:40   #38
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

@Leon
Czerwie powinny być od lvlowania. Krasnale są od zarabiania.

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Zmiana expa co za idiota to wymyślił.
Lepiej dajcie jakieś expy drużynowe na 100-170 lvle a nie daliście 3 respy na 250+ i myślicie że wszystko jest ok.
Ale teraz pomyśl logicznie. Wprowadzą takie respy drużynowe na 100-170 lvl ale taki 200-300 solo/we 2-3os. mógłby dać tam radę, co by tylko przyśpieszyło lvlowanie, a zamysł jest taki, by było coraz ciężej wbijać poziomy.

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Jak dla mnie zmniejszenie expa i jednocześnie zwiększenie życia będzie idealnie gdzieś od wiecznego pokutnika (wg. listy na wiki) - exp -20 lub -25%, a życie zwiększone o 30% i macie idealne utrudnienie dla wyższych lvl'i. Niektóre zmiany dropów by się przydały lecz wiele jakby nie patrzeć jest do niczego (bo chcecie to pod siebie). Jedną z najlepszych propozycji wg. mnie podał Attax.

ps. No i nie wszędzie macie wychodzić na plus; muszą być gdzieś expowiska, gdzie stracicie tą kasę.
Ja byłbym tylko za zwiększeniem życia potworów lub tylko zmniejszeniem expa o te 20%, przy czym należy pamiętać o nowych graczach, którzy najbardziej w tedy ucierpią.

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Zmienić te wszystkie potwory na których zazwyczaj teraz pusto jest... Olbrzymów z tego co sie orientuje są conajmniej 4 respowiska, przy czym siedzi max 1-2 osoby na tych północnych w stronę bekalelu i 1 osoba na ankardii.. można by zmienić resztę tych expowisk na jakieś niewiem.. polskie potwory ? Moze słonie/tygrysy, które mogłyby być odpowiednim expowiskiem na 50-80 lvl ?
Trolle twardziele powinny widzieć niewidzialnych.
Kiedyś już pisałem o olbrzymach z krańca zachodniej strony mapy...
Jaki low lvl bd chodził połowę mapy gdy ciągle się słyszy o tym że wojna, że abitańczycy koło miasta, że ciężko odrobić tutaj cokolwiek...

Byłbym za tym aby przywrócić 60 expa za czerwia. Kiedyś był to idealny potworek do expienia na low lvlu.

Cytat:
Napisał neccoz Zobacz post
Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post

Skorpion w takiej postaci jakiej teraz jest, strasznie przypomina tego z tibiozy.
Moja propozycja, to dodać kilka większych sztuk i zrobić jakieś nowe pustynne expowisko na taki 100 poziom.
+1
+2 razem z nowymi terenami pustynnymi :D

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 26-08-13 o 19:52
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 20:28   #39
magiczny
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 1
Domyślnie

Ja uważam że na zmiane zasługuje potwór : Oficer
Moim zdaniem jest on zbyt mocny, jak na jego stan zdrowia, oraz doświadczenie które się zdobywa za zabicie jego. Także loot nie jest jakiś znakomity(od kiedy weszły diamenty jest owiele lepiej, ale jest różnica 20diamentów na 1h expienia w porównaniu z szeregowymi).
magiczny jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 22:30   #40
yahiko96
 
Avatar yahiko96
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 26
Domyślnie

Oficery(krasnale) - mają duży dmg, widzą niewidzialnych(co powinno być zmienione, a powinny widzieć Ci magowie i te lepsze), loot mało ciekawy(plusem jest to, że leci po 4 diamenty czasami, a tak to na 300 ofcierów z 500 do zadania nic nie spadło), exp jest średni.
yahiko96 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin