Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-19, 15:21   #261
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bas Zobacz post
To ci nikt nie będzie grać na sezonowym wogóle z jednym 1x stage xD za tydzień ruszają hardkor retro pvp na rl tibi to nie wiem czy będą chcieli wracać
O czym ty kurwa piszesz? Expić się będzie z taką samą szybkością jak na poprzednim sezonowym, ale mniej cyferek = brak graczy, no tak

Idź sobie na rl, jednego mniej
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-19, 18:35   #262
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Mexiunio zrozum to że nikt ci nie wbije na 1x exp na sezonowy i jeszcze przenoszenie kont na cpvp no trzeba być idiotą hahah :D To by ludzie grali na cpvp bo tak to jest nie logiczne postawienie serwera gdy i tak sami swoi na niego chcą wbić po to by zrobić po 200-250 lvl i przenieść talary i temy sobie z korzyścią a nie pustym w ryj być.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-19, 18:48   #263
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

to może od razu niech administracja da możliwość startu gry na 250lvlu na cpvp, po co serwer robic z transferem jak tylko po to ma sluzyc. I niech zdejmie strefe npvp z neolith.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-19, 19:18   #264
Walancik
 
Zarejestrowany: Sty 2019
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bas Zobacz post
Mexiunio zrozum to że nikt ci nie wbije na 1x exp na sezonowy i jeszcze przenoszenie kont na cpvp no trzeba być idiotą hahah :D To by ludzie grali na cpvp bo tak to jest nie logiczne postawienie serwera gdy i tak sami swoi na niego chcą wbić po to by zrobić po 200-250 lvl i przenieść talary i temy sobie z korzyścią a nie pustym w ryj być.

Bass kurwa czy ty umiesz czytać?
Mexiunio napisał wyraźnie ,że stage 1x ale wskazał zmniejszenie expa na wbijanie lvli, to nie naskakuj na niego odrazu co?
Walancik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-19, 20:14   #265
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Walancik następny jesteś troll Altaronu aby tabele expa zmniejszać? Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie to jest ułatwienie poziomowe chłopcze, żadne z tych pomysłów nie przejdzie exp tabeli nikt nie będzie specjalnie sortować na pizomy na głupie dwa miesiące dla transferów to raz.
Konrad npvp powinna być skasowana niepotrzebnych miejscach to fakt i przywrócona do starego czasu. Serwerze sezonowym limity muszą powstać aby nikt sobie po pięć plecaków talarów nie przenosił i rzeczy również.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-19, 00:59   #266
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Bas
Nie wiem na ile publikowane przeze mnie treści są zrozumiałe, ale przekazu tego co do mnie napisałeś nie zrozumiałem. Nie powinno być usunięte, jak to tak usuwać mój serwer?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-19, 20:42   #267
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

jak to tak usuwać serwer Konrada
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-19, 20:54   #268
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@Topic
ja z dyskusji się wyłączyłem, ponieważ nie będe pisał miliona argumentów, jak jest źle, po to by jakiś niespełna gracz, przeniesiony z no-pvp, wyexpiony w warmodzie, odpisał że jest dobrze kopiując wszystkie błędy które wymieniłem...

Propozycja.
Wysłuchaliście już miliona jednych i tych samych propozycji, więc proponuję aby utworzyć "wielkie altarońskie referendum", w którym zainteresowani gracze będą mogli wyraźić swoją opinie. Pytania utworzymy wszyscy, zagłębiając się w lekturę tego tematu.

REFERENDUM Z DEFINICJI JEST TYLKO OPINIOTWÓRCZE, NIE MA NA CELU ZMUSZENIE ADMINISTRACJI DO WPROWADZENIA ZMIANY JAKĄ WYBIERZE WIĘKSZOŚĆ, LECZ NAKREŚLI W KTÓRĄ STRONĘ GRA MA SIĘ ROZWIJAĆ ABY ZADOWOLIĆ JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ GRACZY.


Myślałem, że słowo retard określa jedynie poziom gry, nie uwłacza danemu graczowi. Jeśli uraziłem przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 31-01-19 o 22:11 Powód: Wyzwiska.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-19, 21:17   #269
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

Jestem za, propozycją wyżej
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-01-19, 21:30   #270
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

+1 Szuja

<Znaki>
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin