Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-09-13, 23:16   #31
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

reset powinien być jeden.
kajko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 00:20   #32
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał mortans Zobacz post
Moim zdaniem utrudnienie gry i reset postaci mają ze sobą tyle powiązań co ryba i rower...
Resetu postaci chcą głównie dzieci dla których tibia to całe życie i grają tylko po to żeby chwalić się kolegą na podwórku, że są na szczycie listy hlvl. Sądzę, że inaczej byś gadał kajko, gdybyś to Ty miał 200 lvl +... Oj śpiewałbyś inaczej, jestem o tym przekonany.
Przecież 90% tych najwiekszym lvli to gimbaza - 16 letnia, i to oni wyżywają sie na tych niższych huntami, paymentami za niby "noob chara" jakiegoś przeciwnika. Ten serwer przywłaszczyło kilku graczy którzy panoszą się cały czas, kto się wybija - ujebany. Nie mówcie, że nie bo często są żądania o wybranie strony...
Ekonomi nie ma w tej chwili, reset jest potrzebny jeśli ma tutaj ktoś więcej grać.
Druga sprawa, reklama. To jakaś kpina. Chce oficjalne stanowisko adminsitracji na ten temat, bo jeżeli to prawda, że to projekt edukacyjny i tłumaczycie w ten sposób brak reklamy to brechta okropna.
Na koniec dodam, że od dłuższego czasu cały czas dyskusje na temat przyszłości altaronu. Nie oszukujmy się dalej, że jest wszystko ok bo nie jest. Nikt nowy w to nie gra nikt tylko stara ekipa.
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 04:24   #33
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Kajko, zamknij już jape.
Sorry, ale wkur*iają już mnie twoje posty, resetu nie będzie, bo nie jest potrzebny, niby po co?
Nikt nie potrzebuje tutaj graczy którzy patrzą na lvl i się w gacie zesrają jak nie dobiją tego lvla, mnie gówno obchodzi jakie biegają tutaj lvle, mogą biegać nawet 400+, co mnie to, to jest gra rpg, dla graczy rpg, a jak ktoś chce się wybić do topki to i tak się wybije bo bedzie grał 24/7, ale chuj mnie to obchodzi.
Dziwne, że temat jeszcze nie zamknięty...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 10:06   #34
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Przecież 90% tych najwiekszym lvli to gimbaza - 16 letnia, i to oni wyżywają sie na tych niższych huntami, paymentami za niby "noob chara" jakiegoś przeciwnika. Ten serwer przywłaszczyło kilku graczy którzy panoszą się cały czas, kto się wybija - ujebany. Nie mówcie, że nie bo często są żądania o wybranie strony...
Ekonomi nie ma w tej chwili, reset jest potrzebny jeśli ma tutaj ktoś więcej grać.
Druga sprawa, reklama. To jakaś kpina. Chce oficjalne stanowisko adminsitracji na ten temat, bo jeżeli to prawda, że to projekt edukacyjny i tłumaczycie w ten sposób brak reklamy to brechta okropna.
Na koniec dodam, że od dłuższego czasu cały czas dyskusje na temat przyszłości altaronu. Nie oszukujmy się dalej, że jest wszystko ok bo nie jest. Nikt nowy w to nie gra nikt tylko stara ekipa.
i tu się mylisz bynajmniej na non-pvp jest dużo nowych graczy i co chwile dochodzą nowi :)
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 10:29   #35
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
ja pier ... Macie ból dupy, bo ktoś wbił jakiś tam konkretny poziom i już resetów chcecie. Trzeba było grać, bić poziomy, zarywać nocki, a nie teraz biegać i spamować na czatach/forum "reset jest niezbędny".
. . . . . . . . . . . . . .
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 11:22   #36
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Ja pier ... macie ból dupy, bo ktoś wbił jakiś tam konkretny poziom i już resetów chcecie. Trzeba było grać, bić poziomy, zarywać nocki, a nie teraz biegać i spamować na czatach/forum "reset jest niezbędny".
O to to to to. Mam takie samo zdanie.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 11:29   #37
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

"Przecież 90% tych najwiekszym lvli to gimbaza - 16 letnia, i to oni wyżywają sie na tych niższych huntami, paymentami za niby "noob chara" jakiegoś przeciwnika"

Człowieku i Ty myślisz, że reset rozwiąże ten problem ? Przecież i tak przyjdą nowe dzieci ( o ile ktoś tu wogóle będzie grał i server nie upadnie) i będzie dalej to samo... Wy po prostu nie chcecie tego zrozumieć.

"Ekonomi nie ma w tej chwili, reset jest potrzebny jeśli ma tutaj ktoś więcej grać."
Kolejny dziwny argument... Co wy się czepiliście tej ekonomi i resetu ? przecież to nie ma nic wspólnego ze sobą. Jak już pisałem wcześniej: ekonomii nie ma bo mało ludzi gra a mało ich jest ponieważ nikt nie wie o serwerze - czytaj słaba reklama.

Ja dochodzę do wniosku, że wszyscy Ci co piszą o resecie mają jakieś prywatne zachcianki i tworzą tematy typu: "NOWI gracze chcą reset!!". Gówno prawda. Wypowiadacie się za innych i tyle. Jak do na razie nie przeczytałem na tym forum ŻĄDNEGO SENSOWNEGO argumentu, dlaczego miał by być te reset.

Napisał kajko:
"reset powinien być jeden."
Ahh Ty "miszczu" argumentacji... z Tobą nawet nie ma co gadać bo i tak wiesz swoje. Ale czepię się jeszcze raz tego tematu. Piszesz, że reset jest potrzebny bo są wysokie lvl, a więc za 2 lata też będziesz płakał, że chcesz reset bo znowu ludzie wbili 200 lvl ?
mortans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 11:45   #38
ventes55
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 2
Domyślnie

Jak ja wbiłem pierwszy raz to ominąłem tutorial i nie wiedziałem co i jak h lvle powiedziały mi co i jak, jak miałem 10 lvl a irvizz 290 to mnie nie zniechęcało do gry tylko zachęcało żeby bić lvl uczciwie i być w końcu w top 10.
Chwilę po wyjściu na kontynent nie wiedziałem co gdzie jest, jak i za ile, oczywiście spotkałem pewnego h lvla który wyjaśnił mi wszystko i teraz się kolegujemy.
moim zdaniem reset jest konieczny ale jeśli chcecie żeby odeszło 90% graczy a za rok znów to samo, teraz klimat jest niespotykany, pierwszy raz się z takim spotkałem, na innych otsach jest tak że każdy kombinuje jak kogoś okraść nie ważne jaki lvl, a tutaj jak pierwszy raz handlowałem z h lvlem wyglądało to tak:
-ile masz zwoi?
-10
-a ile chcesz? 10k?
-ok
rzucił mi kasę na dp.
większość h lvli jest uczciwych i pomocnych a nowi gracze chcą resetu tylko po to żeby mieć h lvl a nie po to żeby był klimat.
więc uważam że jeśli reset będzie to altaron straci klimat i graczy.
ventes55 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-13, 19:42   #39
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Matko te tematy o resecie są durnowate :P Coraz to kto inny wyjeżdża z takim tematem. Altaron ma problem w swojej egzystencji, ale reset tą gre by dobił totalnie ;)
Mimo wszystko fajnie by było zobaczyć, że administracja próbuje przyciągać ludzi bo potencjał jest bardzo duży. Zamknijcie ten temat proszę :)
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-13, 15:55   #40
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Aby serwer się rozwijał nie można tylko za "target" obrać graczy z Polski... Zdecydowanie trzeba wziąć pod uwagę wybór języka na angielski lub polski. Wtedy przy dobrej reklamie może się zainteresować sporo osób z całego świata, głównie brazylia, szwecja itp.
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin