Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-08-13, 15:35   #101
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ale ból dupy widze Ci doskwiera przeogromny :P Żale pisz na prv a nie spam robisz w temacie. Chopie nie wiem o czym piszesz, jestem w jednym klanie i jest mi dobrze, jeśli uważasz, że tamta postać o której piszesz jest moja to bij - ale masz problem :] Mojego main chara na pewno nie znasz :) albo byś się zdziwił ...
Raz na pół roku machne troll posta i co jednostki których chyba najbardziej to dotyczy boli...
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 15:35   #102
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lester86 Zobacz post
Człowieku ty się dziwisz, że cie biją? Jakbyś nie obrażał każdego na prawo i lewo to pewnie byś nie miał problemów. Sporo jest graczy neutralnych, którzy mają spory lvl ;)
HAHAHAHAHAHAHA DOOOOOBRE! Masz więcej żartów? Po dłuższej nieobecności wpadłem sobie poexpić, "dlaczego nie?" pomyślałem. Poszedłem na bagienne, nie minęły 2 godziny i wpadła parka Tiber i jego chłopak... Nie ma takiego czegoś jak neutralność na pvp...
fiodor89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 15:43   #103
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

@yosarian

Mnie to nie boli. Te posty nie były do mnie. Niestety jesteś zbyt ograniczony by zrozumieć koncepcje moich wypowiedzi.

@fiodor
To był okres gdy nie było wojny i były nudy. Padło kilka osób, większość z nich w tym ty nie potrafi myśleć (bez obrazy, nie każdy jest doskonały ;) ) i wbijała skulle/rsa.
Poza tym te osoby nie były huncone, padły raz. No chyba, że ktoś jak kolega 2x up się spina jakbym mu rodzine zabił ;)
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 15:53   #104
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja jakoś jestem wolny, nikt mnie nie bije, expie, nikt po mnie nie wpada i nie ma wontów...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 16:25   #105
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ja się nie spinam, padłem nie raz i padać będę. Wszyscy narzekają, że nikt nie gra ale przez takie sytuacje ludzie uciekają stąd. Żeby nie było znowu, nie wymienie nicku chociaż ta widnieje na liście zbanowanych ostatnimi czasy i tutaj miałem racje no ale do rzeczy - Kumpel expi na bagiennych, zostawił labela, Pan X pyta na czacie "Kto siedzi na bagiennych" Pan Y: "Ja", na to pan x " masz hunta od exorti" :P I chociaż w koncu go dojechał a to byl jakis 45lvl bodajże, skonczyl gre chociaz po tej akcji cześć graczy ówczesnego exorit przeprosiło pana Y ale to nic nie zmienia jest masa takich akcji, zamiast uprzejmie powiedziec "spierdalaj" od razu ded :P i oczywiście posądzenie o noobchara kogos tam :] Jak chcesz to na pw wymienie Ci mase takich przykładów nie chce tutaj spamować.
I dlatego te pare głównych gildi powinno dbać o nowych graczy a nie pokazywać, że "to ich serwer"
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 16:38   #106
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lester86 Zobacz post
@fiodor
To był okres gdy nie było wojny i były nudy. Padło kilka osób, większość z nich w tym ty nie potrafi myśleć (bez obrazy, nie każdy jest doskonały ;) ) i wbijała skulle/rsa.
Poza tym te osoby nie były huncone, padły raz. No chyba, że ktoś jak kolega 2x up się spina jakbym mu rodzine zabił ;)
Rozumiem, że chłopaki się nudzą... ale niech się zabijają nawzajem a nie random pk uprawiają i jeszcze później kity wciskają człowiekowi, że to pomyłka i mieli zabić kogoś innego, że mogę wrócić po swoje rzeczy... śmiechu warte.
A skulla wbiłem bo próbowałem walczyć a nie stać jak ciota.
fiodor89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 18:48   #107
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał fiodor89 Zobacz post
Rozumiem, że chłopaki się nudzą... ale niech się zabijają nawzajem a nie random pk uprawiają i jeszcze później kity wciskają człowiekowi, że to pomyłka i mieli zabić kogoś innego, że mogę wrócić po swoje rzeczy... śmiechu warte.
A skulla wbiłem bo próbowałem walczyć a nie stać jak ciota.
a ile był temat wałkowany na teamt pvp, to jest normalne że cię zabija za nic, bo po prostu będzie miał ktoś taki kaprys i nie gadajcie bzdur ze przez to ludzie odchodzą, bo random pk było jest i będzie to samo bylo na rl tibii i tam nikt nie płakał za random pk i nikt z tego powodu nie przestawał grać, a grało po 900 ludzi na każdym serwie.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 18:56   #108
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

No dobra, ok, ale jako, że jest mało osób, to można by troche przystopować. Jak online jest moze z 15 osób ?
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 19:05   #109
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
I dlatego te pare głównych gildi powinno dbać o nowych graczy a nie pokazywać, że "to ich serwer"
A co to ? Opieka społeczna?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 19:11   #110
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Fajnie jakby administracja udostępniła transfery z pvp na non pvp ;p.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin