Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-08-13, 10:11   #91
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

A kogo obchodzi, że będzie jakiś reset, dalej będzie 60 osób, może ktoś stary przjydzie to będzie 100, bo reklamy nie ma to ludzi tez nie, proste, fiodor jeżeli zmieniłoby się exp w taki sposób jak pisałem o tym ja i kilku innych graczy to NIKT NIE UCIERPI, bo jeśli cały serwer cierpi w ten sam sposób=nikt nie cierpi...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 10:40   #92
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
[...] bo jeśli cały serwer cierpi w ten sam sposób=nikt nie cierpi...
Hitler miał chyba podobne zdanie... Stalin też...
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 10:40   #93
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

a jak tu ma grać więcej osób skoro ludzie którzy zaglądają na stronę nie widzą ile jest ich online, dam tu przykład pewnej osoby którą poznałem nie dawno. Otóż dowiedziałem się od tej osoby że miała krótką przygodę nawet bardzo krótką z altaronem. Z tego co wiem to na tibia.net czy coś takiego widziała reklame tego serwera, więc tu zajrzała i pierwsze co dostrzegła, że nie ma licznika online osób, mimo tego ta osoba postanowiła zrobić konto, wszystko ładnie cacy, wchodzi do gry, by przez dwie godziny swojej gry nie spotkać praktycznie nikogo a na chacie może z 2 osoby napisały. Zdegustowana tą sytuacją wyszła z gry i usunęła altaron. I ja się pytam jak tutaj mają grac nowi gracze jak oni nawet nie wiedza ile osób tu gra?? Mają wchodzić do gry i czekać na admina który im powie ile jest osób online, jeżeli tak to może na głównej stronce napiszcie "Licznik online ludzi w grze u adminów!!!!!
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 14:31   #94
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Zgadzam się, licznik osób online powinien być. Każda nowa osoba zawsze pyta ile osób gra na poszczególnym serwerze. Ogólnie z tego co widzę, błędem Altaronu było otwieranie dwóch serwerów. Powinien zostać jeden do momentu aż wprowadziło się antybota. Wtedy pokazało by to faktyczną ilość osób grających fer co dałoby odpowiedź temu, czy w ogóle warto otwierać drugi serwer. Lepiej jest, aby był jeden serwer z mniej więcej 100 graczami online cały czas, niż dwa po 50 graczy. Nawet ja grając na non-pvp, wolałbym aby był jeden większy serwer nawet za cene tego, aby to był świat pvp. Gra wyglądałaby wtedy zupełnie inaczej. Tworzyłoby się ją łatwiej, nie było by podziałów np. czarów przydatnych bardziej na pvp lub na non-pvp. Wtedy ta gra wyglądałaby bardziej tak jak było to w zamyśle.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 14:34   #95
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał smoku71 Zobacz post
Moim zdaniem, zarówno Attax jak i Zurvy mają po części rację.
Problem polega na różnym podejściu do gry.

Nie każdego obchodzi wojna. Nie każdy chce expić 5 i więcej godzin dziennie.
Nie każdego też interesuje, dość słabej jakości, fabuła altaronu, która zamyka nas w świecie, który postać przebiega zanim zgaśnie nam niechcący wbity pz, tylko dlatego, że nic nie pasuje do wątku najazdu abitańczyków.

Temat wałkowany jest od samego początku: nie będzie nowych miast, nie będzie nowych ras, bo jest "wojna" z najeźdźcą... pod warunkiem, że sami podejdziemy pod bramy... i wejdziemy do środka!
...bo "najazdy" się crashują.

Czy gdyby w neolith raz na miesiąc pojawiło się kilkudziesięciu mistrzów wojny, szamanek, mistrzów ceremonii i monstr to nie zbalansowałoby to trochę różnicy w lvlach? Czy wyszukanie i ubicie dla części outfitu bossa tej hordy nie byłoby wyzwaniem większym niż bicie bossów systemem up/down?

Czy nie byłoby RPG? Większej ilości graczy? Padających 200lvli-kamikaze?

Pewnie nie, bo lepiej kłócić się o bany za rzucanie walli na non-pvp i obrzucać się g**em z graczami...
Znajdźcie wreszcie do pomocy normalnych ludzi, którzy nie mają własnych interesów na serverze i nie sprzedają info graczom, to może częściej uda się np. kogoś ubić, zaskoczyć, trudniej będzie złożyć "tajemniczego" bossa...

Jeżeli chodzi o niekończącą się wojnę... może już najwyższy czas postawić server hardcore-pvp i tam pozwolić stronom walczącym pobawić się tą grą?
W tym wypadku wprowadzenie drastycznych strat po śmierci na takim serverze załatwia sprawę.

Na PVP grają głównie strony walczące i ich noobchary. Co jakiś czas napływają nowi gracze, którzy rezygnują z gry czytając g**no-wojny między MG a użytkownikami i tym, że "padają" posądzeni o przynależność do którejś z grup konfliktu.

Gracze, którzy chcą trochę RPG z elementami walki mogą spokojnie biegać po pvp, podczas kiedy na hardcore-pvp trwać będzie rzeź każdego pixela.


Na pvp grają nie tylko hiper-wymiatacze expiący po nocach w sylwestra, wigilię i inne święta...
Nie każdy ma też takiego skilla jak Szewczyk! ;)
Swoje pieniądze inwestują tu też gracze, którzy Tibii na oczy nie widzieli.

Nie widzę ŻADNEGO sensownego powodu, żeby mieli utracić exp, skille czy nawet całą postać, dlatego, że np. Zurvy ogarnia lepiej niż oni...

Po prostu zróbcie wreszcie jeden server na którym można NORMALNIE walczyć.
Z zapełnieniem go nie powinno być najmniejszego problemu.

Za każdym razem kiedy mowa o balanasie wychodzą różnice między PVP a NON-PVP.
Naprawdę nie wiecie dlaczego??? Nie widzicie, że osoby, które walczą potrzebują zupełnie innych rozwiązań, żeby gra tutaj miała sens?

Co do zmian w expie:
Jeżeli server jest do połowy pusty, to chyba normalne, że:
1. Nie ma problemu ze znalezieniem jakiegokolwiek respa do podexpienia
2. Nie ma strachu, przed tym, że po cichu wyexpi się nowa potęga i zmiecie h-lvli z servera
3. Ludzie expiący na 60-sobowym serwerze przez 2 lata (!!!!) mają prawo wbić te 200lvle...
Wsadźcie na server takie ilościu ludzi jak w Tibii, to zobaczycie jak się ludzie będą zabijać o krasnoludy i bagienne smoki! - Ba i na konkwistadorach zaczną expić!

Dla kogoś kto zna tą grę na pamięć reset to śmiech!
(Szewczyk czekamy na 100! :))
Dla niektórych graczy z miesięcznym stażem - to niemalże życiowy dramat.

Zacznijcie patrzeć trochę dalej. Świat nie kręci się tylko wokół waszej d*py
:P

P.S. Może się powtórzę, ale polityka forum pt. "wymuście na nas rozwiązania", jest szczytem głupoty i niekompetencji.
Może administracja (uwielbiam to słowo, bo jest przeciwieństwem kreatywnego zarządzania), pogra sobie wreszcie w jakieś gry RPG i tam nauczy się co to jest feedback i jak go poprawnie uzyskać? :o

"Dobranoc".
Tutaj jest zawarta cała esencja i minusy altaronu. Byłem posądzany chyba z 10 razy o przynależność do klanu o którym nigdy nic nei slyszałem, baa nawet hunty za kupowanie od kogoś noobchara. Paranoja i debilizm na każdym kroku w grze. Ok 10 moich znajomych zrezygnowało z gry przez takie cyrki, i zawsze ten tekst od 15 latków na TSsie "to idz na non pvp jak ci tak zle". Lubie mieć opcje do walczenia a tutaj nawet SG sprzedają z dupy kto kogo noobcharem jest ! To jest pojebane !!! Jest grupka graczy dla których praktycznie tylko ten serwer stoi, bo albo nowy gracz dostosuje się do "kolesiostwa" albo nie pogra. I najgorsze i najbardziej żalosne jest to, że administracja ma wyjebane na własną gre...
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 14:47   #96
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Tutaj jest zawarta cała esencja i minusy altaronu. Byłem posądzany chyba z 10 razy o przynależność do klanu o którym nigdy nic nei slyszałem, baa nawet hunty za kupowanie od kogoś noobchara. Paranoja i debilizm na każdym kroku w grze. Ok 10 moich znajomych zrezygnowało z gry przez takie cyrki, i zawsze ten tekst od 15 latków na TSsie "to idz na non pvp jak ci tak zle". Lubie mieć opcje do walczenia a tutaj nawet SG sprzedają z dupy kto kogo noobcharem jest ! To jest pojebane !!! Jest grupka graczy dla których praktycznie tylko ten serwer stoi, bo albo nowy gracz dostosuje się do "kolesiostwa" albo nie pogra. I najgorsze i najbardziej żalosne jest to, że administracja ma wyjebane na własną gre...
Człowieku ty się dziwisz, że cie biją? Jakbyś nie obrażał każdego na prawo i lewo to pewnie byś nie miał problemów. Sporo jest graczy neutralnych, którzy mają spory lvl ;)

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Wogole Teverix ma słabą opinie :] Boty, sprzedawanie, sharing :] Taki gimbazik altaroński :D
Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Tak po za tym pisze tylko prawde o graczach, sorry bardzo ale każde screeny z rozmow jakichkolwiek graczy z exorit to totalne gimbusiarstwo to samo w dp czy nawet na czacie.
Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
W takim razie zakończ kariere, jednego płaczka mniej. Elo 5 2 3 8 0
Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Nie, nie ktos kto pada ze skullem niech traci duzo wieciej niz normalne padniecie od potworka czy bedąc zabitym przez jakiegos niedowartosciowanego, zazwyczaj dzieciaczka z exorit,
Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Niestety Exorit to totalna gimbaza i ma ferie wiec gra :] Zresztą oni calymi dniami graja nolifey
W każdym bluzgu nazywasz wszystkich dziećmi. Może się pochwal ile masz lat, że wszyscy to dla ciebie "15 letnie gimbusy" ;)
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 14:51   #97
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ja sobie moge padać :] To taki ogół spotkałem się z tym zanim to wszystko napisałem. Mówie to z pozycji początkującego gracza którym byłem a, że troche po trolowałem na forum jeszcze nikt mnie za to nie zabil. Nie napisze dokładnie ale mam 20+ . Gram dla frajdy i z sentymentu do starej tibi, w która tutaj chyba mało osób grało, wersje 6.0 :]
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 14:58   #98
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
Ja sobie moge padać :] To taki ogół spotkałem się z tym zanim to wszystko napisałem. Mówie to z pozycji początkującego gracza którym byłem a, że troche po trolowałem na forum jeszcze nikt mnie za to nie zabil. Nie napisze dokładnie ale mam 20+ . Gram dla frajdy i z sentymentu do starej tibi, w która tutaj chyba mało osób grało, wersje 6.0 :]
90% graczy neutralnych daje sobie radę, nikt ich nie biję i mogą spokojnie grać.
Poza tym czemu kłamiesz? Znam twoja postać, masz 64lv i nie padałeś tylko dla tego, że szkoda było marnować fragi. Powinieneś się cieszyć i siedzieć cicho, a ty znowu zaczynasz bluzgi na forum.
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 15:14   #99
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

64lvl, hmm fajnie, że mnie informujesz :] Możesz mnie bić hmm tzn tą postać 64 :] Nie obraze się :] Widze, boli prawda niestety :/
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-08-13, 15:27   #100
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yossarian Zobacz post
64lvl, hmm fajnie, że mnie informujesz :] Możesz mnie bić hmm tzn tą postać 64 :] Nie obraze się :] Widze, boli prawda niestety :/
Podanie do klanu neutralnego podając tamten nick to też nie ty pisałeś ;)?

Jaka prawda? Niczym nie poparte bluzgi kierowane do prawie każdej osoby. Był nawet temat gdzie zblugzałeś tymi samymi argumentami co zawszę osobę, która nawet nie brała udziału w wojnie. Więc prosze cię zamilcz bo już żygać się chce jak czyta się twoje wypociny. Idź pokazuj głupotę na jakieś inne forum, okej?
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin