Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-04-13, 10:35   #221
Yossarian
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 46
Domyślnie

Nie nudzi Wam się na tym non pvp ? Z drugiej strony nie ma random pk :D Jak ćwiczyć zwiadem na non pvp ? Nigdy nie gralem na takim serwerze ;d
Yossarian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-13, 12:12   #222
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Irus 100? to ja też musze dobić bo siara:D
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-13, 23:34   #223
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Yossarian, jakoś nie nudzi się nam gdyż staramy się urozmaicać sobie grę m.in. lagami 1-3 sekundowymi. Mimo wszystko gra na non-pvp nie musi być nudna choć zwolennicy pvp będą mieli inne zdanie. Grałem 5 lat na pvp, brałem udział w wojnach i.. i jakoś nie odczuwam potrzeby gry na pvp. Może się zestarzałem ale wolę spokój i przyjacielską grę, a nie "wyścig szczurów" i przeszkadzanie komuś w grze. I co do pvp, dzisiaj pokazałem w kilku momentach chłopakom, że mimo iż jestem z non-pvp to ogarniam tak, że posądzali mnie o używanie BOT'a. Spoko uważajcie tak dalej, ale nie potrzebuje tego bo jak dla mnie BOT zniechęca do gry mimo iż pomaga ale także odbiera frajdę gry. Jeżeli ktoś wątpi w umiejętność ludzi z non-pvp i sądzi, że są nie ogarami to zapytajcie w Wild Rose o braciaków - motto: z braciakami nie zginiesz.

Sorki za lekki off-top.
WR.
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-13, 00:36   #224
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Yacoobowi trzeba oddać co jego. Nie wiem od kiedy grywa na non pvp, ale ja go spokojnie pamiętam sprzed... o kurde, 6-7 lat? I to z najbardziej chyba krwawego serwera w Tibii :P
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-13, 07:35   #225
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

Catthon zna mnie z pvp i wie jaki miałem stosunek do ludzi, a także do gry. W Tibii na non-pvp poszedłem po x latach gry na Antice i to właśnie na Antice od czasów rzucania runek na mapie nauczyłem sie pvp, bo później zaczęli ulepszać poprzez kliknięcia na battle i poprzez hotkeya. To nie dział na rozważania i debatowanie.
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-13, 21:54   #226
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Podczepie się pod offtopa. Duzo osób gra na non-pvp ? Jak ktoś by pomógł wystartować (kaska, eq) to mogę dołączyć jakimś zwiadem (tylko monka to treningu potrzeba !) :D
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-13, 23:10   #227
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kagrenak Zobacz post
Podczepie się pod offtopa. Duzo osób gra na non-pvp ? Jak ktoś by pomógł wystartować (kaska, eq) to mogę dołączyć jakimś zwiadem (tylko monka to treningu potrzeba !) :D
Na non-pvp nie można trenować na summowanym mnichu.
Jak wyjdziesz z alchipelagu, to wyślij do mnie list, jakąś paczkę odpalę.

@topic
Gratuluję wszystkim :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-13, 14:23   #228
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

WR również pomoże ;) też daj znać jak coś.

Dzieki Eletrix ;)
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-13, 14:52   #229
popek97
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 10
Domyślnie

Wczoraj 164 poziom Juju Rose (Mag)sam zaczął bić demony.
Świetna zabawa,później dodam screena ,bo z pierwszego złota tarcza.
I dodam też ze bardzo przyjemnie gra się magiem na takim poziomie,nie mam czasu na testowanie itd. Ale apeluje do testujących ,żeby balans był taki ,że dalej się będzie przyjemnie grać.
Nowości z testa mnie martwią, że znowu coś nie wyjdzie. Dlatego chciałbym w jakimś najbliższym czasie trochę sprawdzić maga i dostosować go tak ,aby dalej gra była przyjemna (Kilka godzin testów z obecnością MG/SG.).
Gdy byłem pierwszy raz i zauważyłem ile mam życia i ile się leczę. To pomyślałem że 50% przyjemności z gry magiem straciłem.
Zacząłem bić solo demony i profany i nie chciałbym ,żeby pomimo 164 poziomu moje umiejętności spadły na tyle ,że będę miał problem z starszym smokiem.
Bo mam dość bicia słabszych potworów. Ktoś może odpowiedzieć (pomyśleć) -ta ten to pewnie by chciał sam all blokować i tylko sam expić.
Ogólnie wspomnę o tym ,że nie każdy ma takie umiejętności jak ja. Dalej dla wielu mag jest trudną profesją a jeszcze więcej graczy nie potrafi wykorzystać jego 100% możliwości.
Więc nie wzorujcie się na tym ,co ja bije i który mam poziom bo ja jestem mag specjalista (10 lat praktyk), a nie zwykły altaroński czarodziej.
Powiedziałem co chciałem mam nadzieję ,że mag dalej będzie bardzo trudną lecz dobrą profesją.

ps. Tak samo rycerzy nie wzorujcie na Irvizzie on jest chyba the best (umiejętności).
A wiekszość graczy jest mniej doświadczona ,od takich jak ja czy on.

No i żeby moj kolega się nie obraził - Yacoob najlepszy to jesteś Ty :D
popek97 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-13, 15:29   #230
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie



Tak również na temat dorzucę od siebie, jak pan powyżej.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin