Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-08-15, 18:24   #1
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie CLG i EXO - Luźne rozmowy, dyskusje i sprzeczki.

Cześć.
Ogólnie ideą tematu jest porozmawianie o klanach, ich złych i dobrych zachowaniach, mitach i członkach (klanu ofc). Proszę, o zachowanie kultury, zasad ortografii, proszę również, żeby osoby które nie są w temacie nie wypowiadały się.

Pozwolę sobie zacząć.
Jak pewnie większość z Was wie, to jestem w Collegium prawie przypadkowo, tak naprawdę dlatego, że miałem u nich hunta. Koło 100 lvla poleciałem na rekiny z Bubenem a on mi tam dał trapa i zajebał razem z teamem. Mustafa był albo w międzyczasie doszedł do Collegium. Wahałem się - gdzie dojść? Ogólnie Mustafa był moim jedynym ziomkiem tam, ale za to wiedziałem jak zajebistą atmosferę potrafi budować na VC. Ogólnie koleś był bardzo w porządku. Siedziałem z nim w jego domku i dyskutowałem - gdzie powinienem znaleźć swoje miejsce? Podczas rozważań napisałem do Wicher Mastera (chyba tak się nazywał) wprost, że możliwe, że do nich dojdę. Potem doszedłem do Collegium a on uznał mnie za spaja. Ja ogólnie Was lubię chłopaki, ale większość z Was pała do mnie niechęcią a nawet nienawiścią. Sęk w tym, że każda osoba która robiła u nas jakiś przypał potem dochodziła do Was. Czy to przypadek? Kilku z Was jest w porządku a kilku po prostu reprezentuje poziom ziemniaka.
Do sedna, oto pytanie:
Jak to jest, że większość złodziei, kłamców jest w Waszym klanie? Czemu posyłaliście tak wielu Spy?

Przypominam, że to nie jest lista oskarżeń, tylko dyskusja na temat klanów. Chętnie też usłyszę jakieś pytania, zarzuty dotyczące CLG, ale przypominam, że nie jestem w Collegium od zawsze więc nie na wszystko znam odpowiedź.

Pozdrawiam obie strony mocy! o/
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:32   #2
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Może wymień tych złodziei i kłamców z naszego teamu bo ja jakoś wielu ich nie znam.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:37   #3
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Zacznijmy od perfekta :D
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:44   #4
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Daiver, Morgian to dwa największe raki serva i są / byli w Waszym teamie. Nie powiesz chyba, że nikt inny nie robił wałków od Was? Ktoś kiedyś od Was dał naszemu mbp pocisków mroku zamiast śmierci. Niby to odbierający się pomylił, ale to nadal nie jest w porządku, nieprawdaż?
Nakładaliście Paymenty a po spłaceniu hunciliście nadal.
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:50   #5
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Dziwne, za czasów, gdy ledwo kojarzyłem Morgiana nie miałem problemów z otrzymywaniem zapłaty za przedmioty dość sporej wartości, za to ludziki, które pomaszerowały do Was opierdalały mnie z hajsu dobitnie :) Jakieś łobuzy, patha i inne kradzieje. Nie miałem problemu żeby wybrać stronę mimo, że ezzak odradzał ten kierunek.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:56   #6
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Garok ty masz poziom IQ rowny kielbasy podwawelskiej...
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 19:01   #7
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

garok ty chory świrze, nie myślałeś żeby zagrać w trudnych sprawach? idź na casting może uda się przejść
pozdrawiam, Agri
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 19:33   #8
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Daiver, Morgian to dwa największe raki serva i są / byli w Waszym teamie. Nie powiesz chyba, że nikt inny nie robił wałków od Was? Ktoś kiedyś od Was dał naszemu mbp pocisków mroku zamiast śmierci. Niby to odbierający się pomylił, ale to nadal nie jest w porządku, nieprawdaż?
Nakładaliście Paymenty a po spłaceniu hunciliście nadal.
NO kurwa wy to święci? Sam się wypłacałem i po pewnym czasie mimo to byłem huncony przeż ten twój zajebisty team. Usain no on od was nie był na pace nie okradał.
Ani nasz team ani wasz nie jest świety więc nie siej fermentu.
A co boli was że morgian okradł "kradzione talary"?Chyba że kopiowanie ich jest uczciwe.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-15, 13:30   #9
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Daiver, Morgian to dwa największe raki serva i są / byli w Waszym teamie. Nie powiesz chyba, że nikt inny nie robił wałków od Was? Ktoś kiedyś od Was dał naszemu mbp pocisków mroku zamiast śmierci. Niby to odbierający się pomylił, ale to nadal nie jest w porządku, nieprawdaż?
Nakładaliście Paymenty a po spłaceniu hunciliście nadal.
W ogóle po co ten temat. Nie powinna go zakładać osoba, która nic o tych klanach nie wie, nie gra od początku, NIE SIEDZI NA VC, ani nie utożsamia się z klanem. Śladu po sobie nie zostawiłeś w tej wojnie. To już mój oreh wrek w trapie jest bardziej znany niż jakiekolwiek Twoje wyjście, o ile było. Nie zrozum mnie źle. Po prostu nie jesteś na tyle znaczącą osobą w wojnie( nie mówie, że w grze), by się wypowiadać na jakikolwiek tu temat dotyczący Collegium czy Exorit.

Daiver był też u nas i co? Ja go lubiłam, tak samo Lord'palla i innych popierdzieleńców :D U nas też są złodzieje i żydzi na kase, że głowa mała. Ale skąd to możesz wiedzieć skoro nie siedzisz na vc. Nie jesteś colegiumczykiem z krwi i kości. I trafnie zauważyłeś, jesteś (byłeś) w tej gildi PRZEZ PRZYPADEK.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-08-15, 18:54   #10
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
D: Rozumiem. Nasza redakcja szukając różnych informacji o twojej osobie, natknęła się na materiały, które wskazują na to, że twoja grupa wtargnęła do wielkiego domu Trannitisa i zrobiła tam porządki, czy to prawda? Jak udało się wam tego dokonać?

Schleswig Holstein: Z racji że miałem dużo postaci jak każdy wie, w pokoju z talarami była wylogowana postać o której Trannitis nie wiedział.Tak czy siak było mineło legenda głosi że kasa Tranitisa była klonowana i on sam utracił 250lvl knighta.

Nie wiem czy tak traktuje się osoby, które kilka dni temu były Twoimi znajomymi.
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin