Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-02-12, 22:24   #51
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

wow jest zeżnięty, to nie twórcy wowa wymyślili większość ras zawartych w grze, również jak byś się zagłębił to nie oni wymyślili większość nazw krain (jak byś poczytał mitologię i wiele rożnych książek to byś wiedział że wiele nazw jest po prostu skopiowana, zmieniona ale skopiowana)

a co do profesji twórcy wowa ich nie wymyślili, również je skopiowali nie wiem czy po prostu z życia codziennego czy co gorsza z innej gry!


jeżeli uważasz że jest masa lepszych pomysłów to je nam przedstaw.

i Altaron nie będzie pośmiewiskiem przez to że skopiuje coś, stanie się pośmiewiskiem jeżeli nie będzie się rozwijał oraz straci swoich zwolenników.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 19:28   #52
pozer89
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 9
Domyślnie Ha!

Co z tego że wow jest zerzniety?to nie znaczy zeby robic odrazu z altarona wowa. Wierzchowce i targ jak najbardziej, zglos swoja propozycje do cipsoftu napewno taka innowacja zostanie pozytywnie rozpatrzona :)
pozer89 jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 20:11   #53
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

o ile z targiem mógł bym się zgodzić bo to dobrze by popchnęło gospodarkę to mouty nie wprowadzają nic nowego
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 20:16   #54
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał pozer89 Zobacz post
Co z tego że wow jest zerzniety?to nie znaczy zeby robic odrazu z altarona wowa. Wierzchowce i targ jak najbardziej, zglos swoja propozycje do cipsoftu napewno taka innowacja zostanie pozytywnie rozpatrzona :)
A czy ktoś tu chce zrobic z Altarona wowa? czy ja gdzieś napisałem aby zrobić instancje , areny , bg , raidy , aby wprowadzić df oraz system Raf aby w depo postawić AH i żeby wprowadzić mounty... jestem przeciwny tym rozwiazania dla mnie mounty w grze 2d to syf.
To że w WoWie jest jubilerstwo , krawiectwo oraz kowalstwo to oznacza ze tych rzeczy nie moze byc w Altaronie? To czemu nie przeszkadzaja wam NPC ktore sa w wowie , czemu nie przeszkadza wam płatnerstwo , alchemia , wgl czemu w grze jest wojownik , lucznik czy tez mag kurde ludzie ogarnijcie sie elementy zawsze beda podobne. Kostka alchemika do złudzenia przypomina kostkę Horadrimów z Diablo to tez wam nie przeszkadza?

Naprawdę czytajcie całość a nie posty Analogsa
Attax jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 20:57   #55
pozer89
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 9
Domyślnie Czytam, nie pieprze trzy po trzy

Nie piszę postów na podstawie jednej wypowiedzi, jak tu wchodziłem przeczytałem wypowiedzi wszystkich użytkowników, dla mnie pomysł jest spalony jako dodawanie nowych subprofesji, albo wybrac pare pozycji od ciebie i wrzucic do alchemika albo w ogole sie za to nie zabierac. Lepiej niech wprowadzą targ albo dodadza mozliwosc opychania wszystkich przedmiotow za rozsadna cene.
pozer89 jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 21:00   #56
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał pozer89 Zobacz post
Nie piszę postów na podstawie jednej wypowiedzi, jak tu wchodziłem przeczytałem wypowiedzi wszystkich użytkowników, dla mnie pomysł jest spalony jako dodawanie nowych subprofesji, albo wybrac pare pozycji od ciebie i wrzucic do alchemika albo w ogole sie za to nie zabierac. Lepiej niech wprowadzą targ albo dodadza mozliwosc opychania wszystkich przedmiotow za rozsadna cene.
Widać słabo przyłożyłeś się do czytania bo pare postów dalej zrezygnowałem aby to było w postaci sub profesji.

Co do reszty każdy ma swóją opinię jednym ten pomysł się podoba innym potrzebny jest targ - żywo ściągnięty z Silkroad , WoW , czy tez Tibii nie wiem jak w Metinie i innych podobnych bo nie grywałem.
Attax jest nieaktywny  
Stare 22-02-12, 21:26   #57
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

w metina można było zamienić kiedyś swoją postać w kram xD
trzeba było więc być online żeby ludzie kupili przedmioty.
nie wiem czy to się zmieniło ale też fajny pomysł :)

ale niech wreszcie wypowie się na ten temat ktoś z administracji.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 27-02-12, 23:29   #58
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Podbijam proszę o wypowiedź Administracji oraz innych graczy świata Altaronu.
Attax jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 02:07   #59
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A jest jakaś ostateczna wersja tego co chcesz wprowadzić?
Wicked jest nieaktywny  
Stare 28-02-12, 09:24   #60
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
A jest jakaś ostateczna wersja tego co chcesz wprowadzić?
Napisze dziś podsumowanie, pozdrawiam
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin