Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która opcja, można
Opcja numer 1 6 31.58%
Opcja numer 2 8 42.11%
Żadna Opcja 7 36.84%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 19. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-04-23, 13:40   #1
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
uśmiech Ruch Oporu!

Witam wszystkich serdecznie.

Wraz z moimi przyjaciółmi z serwera Discord Altarońskiego no i Levim. Uzgodniliśmy, że czekanie na przetłumaczenie całego Altaronu mija się z celem. Aktualnie po prostu nie ma co robić, pogoda jest paskudna a człowiek by popykał w tzw. Gierkę Altarońską.

Więc Ruch oporu oświadcza i zarazem proponuje (prosi, ale to tak w nawiasie):
1. Przeniesienie Postaci z aktualnego PvP na Opvp i zrestartowanie aktualnego Globalnego serwera PvP w celu stworzenia nowej przestrzeni do gry dla Graczy, na czas oczekiwania na wielki wspaniały twór jakim jest Nowa Gra (przez wielu definiowana w różnych stylach)
2. Bądź zostawienie tego wszystkiego jak jest, i otworzenie nowego servera Sezonowego na czas oczekiwania na Global Eng.

Tak więc dołączajcie do Ruchu Oporu. Piszcie co się da (Chyba, że jesteście przeciw).
Zapytacie kiedy data startu?, a kurwa nawet dziś/jutro.
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-23, 13:49   #2
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

wicowie lecimy nowy serwer musi być bramy piekła zostają otwartę nadszedł czas apokalipsy
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-23, 13:56   #3
Anquaz
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 9
Domyślnie

Uważam że jest to przedni pomysł! Ostatnio doszło kilku nowych graczy i uważam że mieli by większą przyjemność z gry gdyby mogli wraz z innymi rozpaczać przygodę od zera do bohatera. Nowy serwer z bogiem albo i choćby mimo boga!!!
Anquaz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-23, 14:25   #4
ochman
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 1
Domyślnie

To zły pomysł, nowy serwer jest dla - ironicznie - starych graczy. Jak ktoś zaczął teraz grać na starym serwerze, wrzucił tu miesiąc czasu, to nie będzie chciał startować od zera, bo te "zero" u niego było relatywnie niedawno. Jeżeli ktoś nie zaczął grać teraz, bo serwer jest "za stary" dla niego, to poczeka i kolejny miesiąc, dwa, czy pięć.

Nowy serwer powinien powstać wtedy, kiedy
a) Populacja będzie na tyle duża, że podział serwerów nie zabije tego starszego serwera
lub
b) Zmiany w gameplayu/świecie będą na tyle duże, że przyciągną nowych graczy, dla których "równe szanse" będą argumentem przeważającym.

Rozumiem chęć zaczęcia od nowa na nowym serwerze, ale udawanie, że to dla nowych graczy jest - w moim odczuciu - chybione.

Ostatnio edytowane przez ochman ; 22-04-23 o 18:24
ochman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-04-23, 14:52   #5
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walant Zobacz post
Aktualnie po prostu nie ma co robić, pogoda jest paskudna a człowiek by popykał w tzw. Gierkę Altarońską.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hehe.png
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	4.4 KB
ID:	4919

Faktycznie paskudna
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-04-23, 01:40   #6
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Po pierwsze, była możliwość i dodanie specjalnie nowego pvp dla tych co tak usilnie chcieli aby nowy serwer powstał po sezonie i co? Totalna klapą i porażką to się okazało gdyż ludzie ze starego pvp po wychodzili grając z tego faktu ze na non pvp chary zostały wrzucone, teraz miało to być ponownie zrobione dla innych graczy którzy by mieli z tego powodu ubolewać i miała stracić czas, nie jest to ani grywalne ani adekwatne dla rozwoju z podziałem dla żadnego serwera. Wystarczyło sezonowy zostawić włączony i by grali ludzie tu i tam ale cóż my skromni gracze wiemy o tym co dobre a co ujowe xD

Dajcie od razu serwer gdzie wrzucic bedzie mozna chary na server ktorym sie bic bedzie mozna i ogien z 2x stagem bez mozliwosci powrotu jego , lub z non pvp na pvp wrzucic chary to by wiecej ludzi gralo na pvp nawet od razu.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-04-23, 21:46   #7
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Po pierwsze, była możliwość i dodanie specjalnie nowego pvp dla tych co tak usilnie chcieli aby nowy serwer powstał po sezonie i co? Totalna klapą i porażką to się okazało gdyż ludzie ze starego pvp po wychodzili grając z tego faktu ze na non pvp chary zostały wrzucone, teraz miało to być ponownie zrobione dla innych graczy którzy by mieli z tego powodu ubolewać i miała stracić czas, nie jest to ani grywalne ani adekwatne dla rozwoju z podziałem dla żadnego serwera. Wystarczyło sezonowy zostawić włączony i by grali ludzie tu i tam ale cóż my skromni gracze wiemy o tym co dobre a co ujowe xD

Dajcie od razu serwer gdzie wrzucic bedzie mozna chary na server ktorym sie bic bedzie mozna i ogien z 2x stagem bez mozliwosci powrotu jego , lub z non pvp na pvp wrzucic chary to by wiecej ludzi gralo na pvp nawet od razu.
z 3 razy czytałem i za chuja do teraz nie wiem w jakim języku kolega pisze, mamy tu jakiegoś tłumacza?
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-23, 20:22   #8
arcticode
 
Avatar arcticode
 
Zarejestrowany: Lut 2016
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do arcticode
Domyślnie

nie dzięki nie mam zamiaru tracić mojej postaci na pvp :)
__________________
arcticode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-23, 16:14   #9
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
z 3 razy czytałem i za chuja do teraz nie wiem w jakim języku kolega pisze, mamy tu jakiegoś tłumacza?
Przeczytałem też dwa razy te wypociny i nie idzie tego zrozumieć. Postanowiłem jednak skorzystać nawet z najnowocześniejszej technologii jaką jest CHATGPT4, i poprosiłem ją aby zredagowała ten wpis i wiecie co? dalej nie wiadomo o chuj chodzi XD
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-23, 20:36   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał genofag Zobacz post
Przeczytałem też dwa razy te wypociny i nie idzie tego zrozumieć. Postanowiłem jednak skorzystać nawet z najnowocześniejszej technologii jaką jest CHATGPT4, i poprosiłem ją aby zredagowała ten wpis i wiecie co? dalej nie wiadomo o chuj chodzi XD
No co ty pierdolisz. Poradził sobie. Ale sam potrzebowałem gpt4 na zrozumienie tego wpisu XD

Cytat:
Przede wszystkim, istniała opcja dodania nowego serwera PvP specjalnie dla tych, którzy gorąco pragnęli jego powstania po sezonie. Jak się okazało, była to kompletna porażka. Wielu graczy ze starego serwera PvP odeszło, wykorzystując fakt, że ich postacie zostały przeniesione na serwer non-PvP. Obecnie planowano powtórzyć ten proces dla innych graczy, którzy mogliby z tego powodu narzekać i tracić czas. To nie jest ani grywalne, ani adekwatne dla rozwoju żadnego serwera, biorąc pod uwagę podział na serwery. Wystarczyłoby zostawić serwer sezonowy aktywny, a gracze mogliby grać tam i tu. Ale coż, my, skromni gracze, wiemy co jest dobre, a co nie.

Proponuję natychmiastowe utworzenie serwera, na który można by przenieść postacie, gdzie moglibyśmy walczyć. Możliwość przeniesienia postaci z serwera non-PvP na serwer PvP przyciągnęłaby więcej graczy na serwer PvP. Można by to zrobić od razu, nawet jeżeli serwer byłby wyposażony w podwójne stawki bez możliwości powrotu.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin