Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-10-15, 22:28   #1
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie Dodatkowe zadania.

czytając post o evencie globalnym

A może coś takiego, że pijany Hubert czy jak mu tam potrzebuje broni, np. szczerbca. Bo ma zamówienie akurat od kogoś z Bekalelu albo z Bramy kobarta i trzeba mu dostarczyć 10 szt. To chodzilibyśmy nawet Wiwerny bić. Płatnerz może potrzebuje 15 puklerzy. Itd. A za to jakiś przyzwoity exp za to, tak żeby to się pokrywało w miarę z normalnym expem/h. Tzn mam na mysli to że idąc na Olbrzymy nie zrobię za dużo doświadczenia, ale za to jak bym dostał w miarę dobrą ilość plus pn przy oddawaniu zamówienia to opłacałoby się pójść. Albo mniej exp, ale możliwość robienia tego co 4h.

Tak samo można Wilhelmowi kusze zbierać. Czy łuki. Myślę , że to byłoby dobre rpg. Robisz zadanie a nie exp/h.

Choćby nawet dla karawan skrzynki donosić , 50-100 szt. Przecież to się marnuje, obija itd.

Czy choćby coś zrobić z bełtami z kościanych które spadają a nie ma co z nimi robić to nie zbieramy. Ja tylko wiem o tym bo tam expię, ale może ktoś dopowie o takich rzeczach. Z górskich też jakieś bełty lecą.
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-10-15, 23:29   #2
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Ciekawa propozycja. Ja widziałbym to tak, że w każdej gildii byłaby tablica ogłoszeń na której widniałyby codziennie inne "zamówienia" na przedmioty których nikt normalnie nie zbiera podczas expa. Mogłyby one w ten sposób znaleźć zastosowanie. Niby oklepany pomysł, który znajdziemy w wielu grach rpg ale nie znaczy to że nie można by go użyć.
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 07:15   #3
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Idea spoko. Przedmioty uwarunkowane od poziomu, 'kupie sępa!' 'Kupie kompozytowy luk!' ^^
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 10:04   #4
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

No tak, dlatego mówię o szczerbcach Raszbek. Bo przecież nie będziesz zbierał 10 złotych zbroi, chodzi mi o te słabsze expowiska na których nie pojawia się nikt. Na trolle ktoś chodzi? Gildia magów składa zamowienie na 20 czosnkowych amuletów. Ale za to nagroda to chyba 500k expa bo lecą jak krews z nosa. Chodzi mi o te słabsze respy. Gildia wojowników potrzebuje piórka do strzał. To na gryfy idziesz. Itd. Przecież cały czas wojna z abitańcami jest.
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 13:03   #5
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

W takim razie 'nie'. Przy %lvl na itemy i %exp jako nagroda miałoby sens, ale zbieranie 200lvlem jakiś śmieci pokroju szczerbcow to przesada.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 13:10   #6
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

Złote zbroje też spoko :P zabawy nie będzie jak misję zrobisz w 10 min. Misje muszą być tak skonstruowane, żeby zmuszać do odwiedzania, nie odwiedzanych miejsc przez dane profesje.
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 13:49   #7
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

No to mam na myśli felczyk, ale nie sądzę żebys 10 min lootował 50 szczerbów na przykład.

Felczyk 200 lvl własnie tylko exp/h a moze niech pojdzie na coś słabszego coś innego pozbierać.

Dałem pomysł , dopracować go trzeba
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 14:35   #8
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Mając 200 lvl nie musisz iść na wiwerny dropić szczerbcy. Kupujesz od ludzi i oddajesz ( a oni expią na wiwernach bo łatwy zarobek dajesz). Nawet takim sposobem są profity dla serwera.
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-15, 14:48   #9
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Też racja, bo póki co to nikt tego nie zbiera, jakby na handlu było widać KUPIĘ 45 SZCZERBCÓW to na pewno mniejsze poziomy by się zainteresowały zbieraniem, jakiś handel by powstał
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-15, 13:05   #10
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

I kolejna propozycja która kręci sie wokół exp/h.
Niby pod taką przykrywką rpg itp. Ale tak na prawde chodzi o to, żeby można było zbierac dodatkowo to co wypada z mobów gdzie robiśz duży exp/h i zrobić takie zadanie i mieć jeszcze więcej expa. ehh
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin