Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką decyzję uważasz za najlepszą?
Zostawiamy serwery w obecnej formie 29 29.59%
Zamykamy npvp. Serwer pvp zmieniamy na optional pvp 46 46.94%
Zamykamy npvp. Serwer pvp pozostaje bez zmian 23 23.47%
Głosujących: 98. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-18, 09:35   #81
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Wszyscy mamy 200tne lvle na nonpvp, tak samo jak Wy :( roznica taka, ze rozdalismy w depo sety i pieniadze.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 09:43   #82
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

jestem jak najbardziej na TAK, to pozwoli na powrot graczy, którzy już mieli przyjemność grac wcześniej z nami jak i nowych graczy. Wieksza ilość graczy uatrakcyjnii gre, handel, expienie w party itd. Przelom w rozwoju serwera. Jak najbardziej TAK :) Ale jak i server pvp , tak jak Npvp. Oba te serwery zaczną od Nowa. :)
adrianos20 jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:24   #83
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

" Obiecałem, że serwer pvp nie będzie restartowany i zdanie podtrzymuje. Jedyne dostępne opcje ankiety są w moim temacie i tam dojdźmy do porozumienia, aczkolwiek dzięki za zaangażowanie :).

Reset jest w teorii dobry, ale na krótką metę a obecny serwer pvp jest stosunkowo świeży i ktoś kto zacznie tam grać od nowa wcale nie jest mocno w plecy."

Wszystko w temacie życzę w takim razie miłej i fascynującej rozgrywki graczom, ja walę exita. elo :D
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:43   #84
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

@up
Co Ty panikijesz, ze Selbo tak napisal to juz nie znaczy ze musi tak byc na 100%. Serwer jest robiony pod nas, pod graczy. Jezeli wiekszosc ludzi z pvp chce resetu to Selbo pewnie pojdzie na reke i zrobi jeden nowy serwer dla wszystkich.
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 11:52   #85
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Problem w tym że gra była zawsze robiona pod pvp i zawsze się kończyło tym samym wielka klapą po miesiącu, to nie panika to głos rozsądku bo wiadomym jest że nie da się pogodzić stylu gry pvp i non pvp na jednym serwerze. ELO
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:09   #86
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@ciaparek tutaj masz racje, ale może da się utrudnić pkowanie ludzi którzy nie lubią zabawy w pvp.
Mnie od 3 miesięcy nikt nie ubił, panuje miła atmosfera. Dopiero ostatnio kilka osób, które nie grają, zaczęło się bawić w random pk.
Trzeba zaznaczyć że starzy miłośnicy wojen w tej chwili nie prowadzą rozgrywki, chyba że kilka osób, w mniejszości.

@Katamaran skąd wiesz że większość? Ja nie chce, a uważam też że co do usunięcia npvp decydujący głos powinien należeć do tych którzy są tam aktywni i kupują ss - utrzymując pośrednio ten serwer, z zastrzeżeniem, że nie będzie aktualizacji z przyczyn technicznych.
Serwer prędzej czy później sam umrze, z powodu nadchodzącej dużej aktualizacji na cpvp i jeśli uatrakcyjni się na nim jakoś rozgrywkę dla ludzi nie lubiących pvp oraz trochę dopracuje balans.

A takie drastyczne usuwanie postaci, ludziom którzy mają do nich sentyment, albo dopiero co je wyskillowali to złe rozwiązanie które zraża wielu ludzi do altaronu, albo po prostu pozostaje niechęć, brak determinacji do powtórnego skilowania itp.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:19   #87
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał kasko43 Zobacz post
Jeśli chcemy usuwac npvp to raczej pvp powinno startowac od zera i patrzyl bym na glosy ludzi z npvp bo raczej ludzie z pvp nie powinno sie zaliczac do ankiety :)
Nie chce Cie dobijać ale to raczej ze zostanie zamknięte non pvp już zapadło. teraz tylko zależy czy będzie optional czy zwykle pvp.
Makon jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:22   #88
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Ludzie Non-PvP stoi od 4-5 lat (nie pamiętam dokładnie) i jakoś ludzie grali jak połączyli pvp z nonem też sie dało grać chociaż ci z pvp sie nudzili i lurowali ale to nic.
Dlatego nie mogę zrozumieć dlaczego serwer na którym grało tyle ludzi i mają do niego spory sentyment ma być usunięty Tak o może i administracja (z góry przepraszam za to co powiem) chce aby cpvp istniało i tylko on się liczy chcą usunonć Non-PvP z byle głupich powodów np. nieopłacalność.
Dawna administracja nie wyskakiwała z takimi pomysłami może był jeden wielki reset ale nikt sie nie zrażał i ludzie grali jakoś a teraz przed "bande porypańców" <przepraszam za słownicto Ma być to wszystko zaprzepaszczone to spoko wtedy ten serw padnie szybciej niż niektórzy się spodziewają.
Lunaar jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:23   #89
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Zastanowcie sie o czym piszecie.

Zreszta, wiecie co? Z dwdykacja dla calego non - loboz mial racje, silnik tego nie pociagnie. Muahahhahahah.

Macie jakas niezla jazde. Nie da sie przeniesc waszych postaci i itemow, bo mechanika, przedmioty i silnik sie pozmienialy. Update byl robiony pod nowy silnik. Nie dostaniecie upa nie poswiecaja swoich postaci. My tez co aktualizacje sie poswiecalismy, zdazylo sie nawet, ze pewien tirowiec znerfil predkosc rownoczesnie zwiekszajac predkosc mobom i testowal na bagienach th 40lvlami i wyszlo, ze jest git to wprowadzili. Problem polega na tym, xe kaxdy nie-rycerz stal w depo 2 tyg i gral u mnie w kostke, bo huncic to mogl co najwyzej czerwie, gdyz wszystko inne biegalo 3x szybciej od niego. Co aktualizacje sie poswiecalismy, a Wy nie potraficie iisc na kompromis. Chcieliscie zywego servera na ktorym nie musicie sie bac pk - moja wizja opvp jest w tym przypadku najkorzystniejsza dla Was . Ludu nonpvp, porzuccie swoje ciala i ruszajcie ku przygodzie na dicerosy, gdzie nikt was nie moze zabic. Uwazajcie jednak, gdyz na askarskich hydrach biega fardon i pyta wszystkich o adres.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 02-02-18 o 12:30
Windykator jest nieaktywny  
Stare 02-02-18, 12:25   #90
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Z tego co wiem da się przenieść choćby same postacie bez eq ani niezego po prostu same postacie my byśmy sobie poradzili.Wystarczy trochę popracować
Lunaar jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin