Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-10-15, 22:31   #31
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

To ja potrzymam kciuki za jego porażkę :P. Twojego przykładu Ezzak nadal nie pojąłem, bo jest z dupy i nie odnosi się do tego co napisałem.

To, że ~39% młodych ludzi głosowało na Korwina i Kukiza to moim zdaniem porażka naszego pokolenia. Pozdrawiam!
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-15, 22:56   #32
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Porażką nazwałbym 60-65% głosów na Pis/Po które łącznie uzyskali, a mówi się że mądry polak po szkodzie.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-15, 23:04   #33
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Szczerze mówiąc przytłaczają mnie wszystkie te partie. Nie mogę powiedzieć, że programy tych partii nie trzymają się kupy. One są kupą. Patrząc na to logicznie, ekonomicznie, rozsądnie, z punktu widzenia doświadczeń innych krajów, z punktu widzenia gospodarczego czy antropologicznego, kupa. Chyba jeszcze gorzej niż 4 lata temu, chociaż pojawiły się dwa małe promyki nadziei, jeśli nie merytoryczne, to chociaż pod względem kultury politycznej.

No nic. Dobranoc.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-15, 23:07   #34
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
To ja potrzymam kciuki za jego porażkę :P. Twojego przykładu Ezzak nadal nie pojąłem, bo jest z dupy i nie odnosi się do tego co napisałem.

To, że ~39% młodych ludzi głosowało na Korwina i Kukiza to moim zdaniem porażka naszego pokolenia. Pozdrawiam!
Czyżbyś żałował Komuszków z Zanbergiem na czele? Bo jeden z najlepszych prezentów dzisiaj ;)
Dobrze, że Pisiaki mają większość na ten moment. Nie będzie migania od roboty, media i tak będą ich niszczyć jak poprzednio. Ciekawe czy Kaczorek po chełpi się na premiera?

Kolejne lata rządów post-prlowskiej hołoty (na listach Kukiza także wesoło nie jest pod tym względem) przed nami. 23% na PO i 7% Nowoczesna co potwierdza, że Polacy przodują w zidioceniu i impotencji ekonomicznej. Warto też podkreślić, że Młodzi dali dupy totalnie pod względem frekwencji, 51% to żałosny procent uprawnionych jak na tak bardzo ważne wybory.

Czekamy do wtorku, mam nadzieję, że Kurwin wejdzie, a najlepiej kosztem PSLu.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-10-15, 23:26   #35
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Tylko co mu to da jeśli wejdzie? Stołek i pensje...
Żal mi dupe ściska jak patrze na to polityczne bagno, a ta cała demokracja jest dnem.
Ave Car Putin.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-15, 01:54   #36
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

I co drodzy POLACY ! ,

Znów Proszę Państwa WYGRAŁY " moherowe berety "
Czyli ludzie po 60 roku życia czy tez inne "bugi" którzy stawiają na stary system "Państwo Policyjne" Czyli dojechać [jak i dojechać] każdego i wpierdalać kawior .. [ smutne alias brzydkie kaczątko cześć 2.]

Zapraszam do turnieju :

Ile będzie afer/zatrzymań [czyt. CBś itp ?] w pierwszy kwartał rządu ?
Piszcie od 1 do 10

Kiedy zacznie się reforma młodych polaków ktorzy wiedza jak budować nowoczesne państwo itp ... koniec [emigrant]
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-15, 03:10   #37
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Kattą, obecne uwarunkowania w dużo większym stopniu prowadzą do monopolu niż miałoby to miejsce na uwolnionym rynku bez kontroli. Obecne regulacje zarzynają małe biznesy. Weźmy za przykład wielkopowierzchniowe sklepy, które nie muszą płacić podatków od nieruchomości, a sklepik osiedlowy musi, co za tym idzie takie sklepik musi mieć dużo większe ceny towarów żeby wypracować zysk, zapłacić z niego podatki oraz wynagrodzenie dla pracownika. Politycy tłumaczą, że chcą, by w ten sposób było taniej i wszystkich było stać na zakup dóbr, nie myślą przy tym, że zwiększają w ten sposób bezrobocie oraz zmniejszają grupę zdolną do nabycia dóbr. Nie mówiąc o tym, że biorą w łapę i odznaczają prezesów sieci handlowych orderami, albo raczej prezesów obozów pracy (chociaż na magazynach geronimo martins zarobki są przyzwoite). Jeżeli sytuacja się utrzyma to za parę lat będziemy mieli same Biedronki i Auchany. Na przestrzeni 3 ostatnich lat możemy zauważyć przemiany, które doprowadziły do wchłonięcia Reala przez Auchan, zmniejszenia liczby sklepów Lidla oraz wyprzedaży praw własnościowych do nich na terenie Polski, a także niedawnej decyzji o całkowitym wycofaniu się sieci Tesco z Polski. Analizując dane zauważysz jak zmniejszają się wpływy jedynej polskiej grupy, która się jeszcze liczy - Lewiatana. Napisałbym jeszcze o Aldi, ale ich asortyment oferowany na Polskę jest tak ubogi i jakościowo słaby, że nawet bez konkurencji sami się wykańczają.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-15, 22:31   #38
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Już za cztery lata, już za cztery lata...
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-15, 22:42   #39
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Mervakis, Catthon

No mniej więcej to chciałem powiedzieć; d

@Tuz Pik

Obecnie Korwin ma "stołek i pensje" w Europarlamencie, więc znacznie wyższy i lepiej opłacony, z którego musiałby zrezygnować, gdyby jego partia przekroczyła próg.

@Wyniki wyborów

Na szczęście nie będę musiał czekać czterech lat, za rok kończę szkołę, nadchodzę, Strefo Schengen.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-10-15, 22:54   #40
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

@ezzak
Korwin ma kilka baniek na koncie także dla kasy tego nie robi.

Cóż wybory pokazały, że młode pokolenie do którego należę, oddało swój los w ręce żelaznego elektoratu głównych partii ściekowych, moherów, urzędasów itp. Smutne, frekwencja w tak ważne wybory tylko 51% to kpina.

Ogólnie na swój los nie narzekam, zarabiam więcej niż moi rodzice mogli marzyć, kończę właśnie studia, myślę o wyjeździe na troche do Niemiec albo Angli, zobaczymy.
Największę pocieszenie, że komuszki wypadli, chociaż jeszcze troche ich zostało innych partiach o wojsku i innych sektorach nie mówie jednak jest to jakiś symbol.
Dodam jeszcze, że PIS nie jest prawicą, sam Krul Kaczka powiedział, że skręcili w lewo nie patrząc na ich program, tak samo jak to, że są partią antyunijną i nacjonalistyczną, to brednie.
Dobrze, że mają wiekszość bez toksycznych koalicji, zobaczymy czy coś zrobią na dobre.
PO przez 8 lat nie zrobiła nic aby polakom było lepiej, aby pobudzić gospodarkę, ojebali ludzi z OFE za które w innym kraju ludzie rozjebali by i powiesili rząd na drzewie, Tusk nigdy nie powieział prawdy, nigdy zawsze robił wszystko na odwrót.

Morał z tych wyborów taki, że w Polsce rządzą media.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin