Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-02-12, 10:16   #41
krzychy121814
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 15
Domyślnie

bardzo dobre pomysły jestem na tak ;D
krzychy121814 jest nieaktywny  
Stare 20-02-12, 13:54   #42
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Można zamiast rusznikarstwa wprowadzić jubilerstwo, ale i tak byłbym za tym aby było można w jakiś sposób robić lub znaleźć nowe łuki , kusze dla zwiadowcy.

Jubilerstwo - sztuka jubilerstwa sięga dość dawnych czasów pod terminem "złotnictwo" na rynku jest duża ilość dóbr takich jak ; kamienie szlachetne , klejnoty , samorodki złota.

Jubiler potrafiłby tworzyć nowe jak i stare pierścienie, amulety oraz "olśnić" uzbrojenie.
1. Olśnienie - polegałoby na tym że na dowolnej części ekwipunku było by można dodać rożne właściwości. Na elfickim mieczu byłoby można wyryć napis który dawałby + 2 do umiejętności władania bronią jednoręczną lub na tarczy + 1 do obrony tarczą, na różdżce + 2 do poziomu magicznego i tak dalej...
Ja to widzę tak ten napis po prostu byłby wyryty na runie a do wyrycia jego potrzebne byłyby różne wywary sporządzone przez alchemików oraz specjalne pióra, które stworzył by dla nas pewien pisarz który kiedyś poprosił nas o pomoc ;).
2. Pierścienie oraz Amulety - wykonywane byłby by z klejnotów oraz małych klejnocików. Tutaj przydała by się pomoc kowala aby on przetopił nam samorodki złota w odpowiednie formy amuletów czy pierścieni.
Odpowiednia ilość oraz ułozenie klejnotów, klejnocików dawała by rózne efekty z 3 szmaragdów i 5 rubinów powstawał by pierścień magicznej tarczy lub tez z 10 rubinów i 15 diamentów powstawałby pierścień który dodaje 3 do dystansu, poziomu magicznego czy też innej umiejętności oczywiście na jakiś czas np 20 minut. Można by też tworzyć pierścienie które zwiększałby by ilość many , życia z tym że ja to widze tak dodaje ci 5% życia kosztem many czyli -5% many i na odwrót. Tak samo pierścienie ataku np zwieksza na 5 minut twoją siłę o 10% ale też otrzymane obrażenie ranią cie 10% mocniej niż zazwyczaj.

Takich umiejętności uczyłby nas Altaroński Jubiler którego spotkać można obok banku.
Dobre strony dla gospodarki - Klejnoty oraz kamienie szlachetne zyskałyby jeszcze bardziej na wartości.
Odpowiednie pierścienie wymagały by odpowiedniego poziomu.

weźmy pod uwagę że już jest stworzonych sporo przedmiotów które można wykorzystać a nie mają zastosowania:
pierścionek z kryształem albo naszyjnik z wilczych kłów, nie mają zastosowania, a mogły by się stać w pewnym sensie bazą pod nowe amulety i pierścienie.

jubilerstwo by się przydało, zwiększyła by się wartość szlachetnych kamieni.


tylko pytanie czy takie zmiany da się wprowadzić?
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 20-02-12, 14:56   #43
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Dla chcącacego nic trudnego. Pewnie sie da to zrobic. Jesli ktoś jest dobry wszystko zrobi. Tylko czy będą chcieli to zrobic:)
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 20-02-12, 22:57   #44
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Prawie jak w wowie brakuje jescze 2 profesji.

http://wow-space.info/menu/postac/profesje
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 16:46   #45
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Szczerze mówiąc to profesje które są w WoWie odbiegają od tych które ja zaproponowałem. Nawet jeżeli przypomina Ci to WoWa to ja bym ten element chciał zobaczyć tu, na pewno gdyby te elementy zostały wprowadzone gra stała by sie bardziej ciekawa.

WoW to obecnie najlepsza gra w klimacie MMORPG na rynku. A dodam jeszcze jakby ktoś nie wiedział ze gra w nią 10 milionów ludzi więc pomysły które są w niej zawarte muszą coś jednak ze sobą nieść.

Czekam na więcej opinii oraz na wypowiedź kogoś z Administracji.
Attax jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 19:33   #46
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Tak samo jak tibia ale nie o to chodzi zeby zzynac i robic posmiewisko z altarona.

Zresza niech tworcy zrobia co uwazaja za stosowne.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 19:55   #47
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Tak samo jak tibia ale nie o to chodzi zeby zzynac i robic posmiewisko z altarona.

Zresza niech tworcy zrobia co uwazaja za stosowne.
No faktycznie Altaron by sie osmieszyl gdyby wprowadzil Jubilerstwo , Kowalstwo oraz Krawiectwo. :rolleyes:
Attax jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 20:57   #48
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Brakuje targowiska i mountow

Zreszta przeczytałem wszystyko co napisłaes i jesli ktos grał w wowa wie ze wszystko co napisałes pochodzi z wow . Moje zdanie jest takie ze lepiej wymyslic cos orginalnego niz bazowac na pomysłach innch.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 21:14   #49
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Brakuje targowiska i mountow

Zreszta przeczytałem wszystyko co napisłaes i jesli ktos grał w wowa wie ze wszystko co napisałes pochodzi z wow . Moje zdanie jest takie ze lepiej wymyslic cos orginalnego niz bazowac na pomysłach innch.
Targowisko oraz Mounty pochodza z wowa kolego...
Attax jest nieaktywny  
Stare 21-02-12, 21:23   #50
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Grałem troszke w wowa i wiem co tam jest wiec jesli juz jedziemy z pomysłami z wowa to mozna by to dodac :D
dawid2910 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin