Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-14, 01:12  
Kilka poprawek oraz wydarzenie
Altrel Altrel jest nieaktywny 05-06-14, 01:12

Witajcie strudzeni wędrowcy!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc my pracujemy niestrudzenie, by w świecie Altaronu nie zabrakło wyzwań, w ten wyczekiwany przez wszystkich okres. Chcielibyśmy dziś podzielić się kilkoma informacjami, które powinny Was zaciekawić.

WYDARZENIE
Cytat:
W nocy z pracowni pisarza Tomasza zostały skradzione dzieła, nad którymi pracował od dłuższego czasu. Sprawę zgłosił do Samuela, który podjął się próby odnalezienia skradzionych dzieł. Być może będziemy mogli mu w tym pomóc?

Jak widać rabusie niczego się nie nauczyli i dalej grasują w okolicy. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie pochowane dzieła?

NOWE MISJE DZIENNE

W budynkach gildii elementalistów, alchemików, duchownych i nekromantów, niektórzy z ich stałych bywalców, mogą potrzebować pomocy. W zamian za wykonaną przysługę podzielą się oni swoją wiedzą, co poskutkuje wzrostem doświadczenia i od czasu do czasu - punktów nauki. Tak więc bądź pomocny a nie ominie Cie nagroda. W tych trudnych czasach, gdzie świat pogrążony jest w wojnie, uprzejmość jest ceniona po dwakroć!

DROBNE ZMIANY W CZARACH

Zgodnie z Waszymi sugestiami wprowadziliśmy drobne poprawy w niektórych czarach. Od teraz na niższych poziomach magicznych pewne czary zadawać będą mniejsze obrażenia; inne z kolei zostały lekko poprawione tak, by stały się bardziej użyteczne.

ZMIANY W UMIEJĘTNOŚCIACH

Również zgodnie z Waszymi sugestiami znieśliśmy ograniczenia poziomu magicznego i nanieśliśmy poprawki na szybkość awansów w nim. Ponadto dostosowaniu uległa liczba punktów nauki wymaganych do nauczenia się umiejętności.
Graczy, którzy popełnili błędy przy rozdawaniu punktów nauki zachęcamy również do rozmowy z nowo przybyłym NPC Moradin'em, który będzie rezydował przez pewien czas w gildii magów. Na pewno rozwiąże wasze problemy! (Wcześniejsza wypowiedź o braku możliwości resetowania PNów spowodowana była zamieszaniem informacyjnym odnośnie zmiany naliczania PN między serwerem testowym a globalnym).

Zmianie uległ też sposób naliczania punktów zręczności przy używaniu dwóch broni. Od teraz zadawanie "bloodhitów" będzie wymagane. Podobnie przy łowieniu ryb, zręczność będzie naliczana jedynie wtedy, kiedy złowimy jakąś rybę (w odpowiednio większych wartościach niż dotychczas).




Na dziś to wszystko. Mamy nadzieję, że zmiany oraz nowości przypadną Wam do gustu!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	news1.png
Wyświetleń:	67468
Rozmiar:	241.9 KB
ID:	2856  


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 05-06-14 o 01:22.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 44973
Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 10:30   #41
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Przekonałeś mnie, zmieniam nazwę postaci głównej panie Altrel! Oby to miało sens :*
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 10:32   #42
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Osobiście jestem przeciw, ale też jest to nie zgodne z wizją administracji, bo skoro lvl ma mieć drugorzędne znaczenie to znaczy, że jak ktoś chce to niby czemu nie może zostać najlepszym alchemikiem na świecie w ogóle nie expiąc?
Administracja dąży do tego, by nawet 15lvl mógł być tak potężny jak 100, a w ten sposób blokują tą możliwość

Pamiętam, że jacyś amatorzy chcieli stworzyć grę której nazwy nie pamiętam(ciekawe, czy jeszcze nie przerwali projektu) W ich świecie każdy mógł zostać kim by tylko zechciał, mógłbyc nawet handlowcem, czy królem kraju, który zbudowałeś własnymi rękoma, ciekawy pomysł, ale jak na grupę amatorów raczej nie możliwy :D
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 11:22   #43
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Nonono... aktualizacja jak najbardziej na plus! :-) Tylko jestem ciekaw jak jest w praktyce... a to dopiero sprawdzę jutro. :-) Naprawdę miło jest widzieć, że Administracja tak bardzo się stara o dobro graczy oraz wysluchuje propozycji, bledow itd. :-)

A co do alchemi to jestem przeciwny zniesieniu ograniczenia... kazdy bedzie mial tego 20lvl noob chara i full alchemie... Alchemia teraz jest zrobiona tak aby byla czyms wiecej, daje bonus oraz wiele innych mozliwosci. Dlatego moim zdaniem jest to glupi pomysl z znoszeniem ograniczen w tym przypadku. :-)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 12:05   #44
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Pamiętam, że jacyś amatorzy chcieli stworzyć grę której nazwy nie pamiętam(ciekawe, czy jeszcze nie przerwali projektu) W ich świecie każdy mógł zostać kim by tylko zechciał, mógłbyc nawet handlowcem, czy królem kraju, który zbudowałeś własnymi rękoma, ciekawy pomysł, ale jak na grupę amatorów raczej nie możliwy :D
Enidust, dalej robią :P

Cytat:
A co do alchemi to jestem przeciwny zniesieniu ograniczenia... kazdy bedzie mial tego 20lvl noob chara i full alchemie... Alchemia teraz jest zrobiona tak aby byla czyms wiecej, daje bonus oraz wiele innych mozliwosci. Dlatego moim zdaniem jest to glupi pomysl z znoszeniem ograniczen w tym przypadku. :-)
Zablokowanie alchemi utrudnia tyko robienie dobrych mikstur, nic więcej. Mając alchemika a grając inną subprofesją nie mam możliwości zrobienia sobie np dobrych manasków
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 12:07   #45
rasta1717
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 6
Domyślnie

Gram od niedawna ... ale wg. mnie zręczność leci zdecydowanie za wolno w porównaniu do tego jak leciała przed aktualizacja, dodanie potrzeby zadawania Blood hitów podczas jej trenowania to dobry pomysł ale tak drastyczne zwolnienie jej przyrostu to lekka przesada, wiem że można trenować ja inaczej np. łowiąc ryby ale raczej nikt nie ma zamiaru przez kilka godz. non-stop klikać myszką skoro wcześniej mógł zająć się czymś innym
rasta1717 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 12:09   #46
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Skilując gdzieś nad wodą używając duala, a w międzyczasie łowienie ryb i sprawnie rośnie + można zarobić ze sprzedaży ryb (sam chętnie kupię)
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 12:49   #47
rasta1717
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 6
Domyślnie

Z dualami wgl. nie leci i nie wyobrażam sobie trenowanie tej umiejętności zwiadowca na niskim lv jest totalna porażką wcześniej w 5 min w taki sposób byłem w stanie wbić ze 3 skille a nie tak jak teraz marne 2% chociaż nie mam tak jak niektórzy grubo ponad 100 .... A przecież zręczność to podstawowa umiejętność zwiadowcy dzięki niej nasz postać może używać nowych rodzajów amunicji i nie wiem co ma łowienie wspólnego z krytykiem
rasta1717 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 13:15   #48
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Usuncie pallka duchownego prosze was,tapen tawis znowu bezużyteczny jak przed latka :).Ani damagu ani leczenia :P.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 13:54   #49
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Zmiany na prawdę bardzo bardzo dobre, ale:
1)Za misję duchownych 20,7k expa (realy?)
2)Za zabicie 40 Żywiołaków Ognia 29k expa (realy?)
3)Mi to akurat nie przeszkadza bo problem mnie nie dotyczy- gdy ktoś resetuje PN'y niech ma świadomość, że nie założy setu który miał przed chwilą na sobie (chyba że ma trolowy albo Chaosu) z tego co wiem brak jest takiej informacji, no i czerw go po 40 bije jak ma skile po 1 xD
4)Blood hit w zręczności raz na 30 sek można było wprowadzić, a nie że każdy bloodhit -.-
5)Event ok, nadal można skupować itemy do eventu co ucieszy tomakeo :D
6)Liczę na to, że w przyszłości powstanie jeszcze więcej misji dziennych, po 3 w każdej gildii- wtedy obecny system naliczania punktów doświadczenia będzie mieć sens

Mimo kilku niedociągnięć jestem zadowolony. Pozdrawiam
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 14:02   #50
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Usuncie pallka duchownego prosze was,tapen tawis znowu bezużyteczny jak przed latka :).Ani damagu ani leczenia :P.
hahahah - teraz tapen tawis daje mi tyle co hape tawis. teraz to w ogole jestesmy bezuzyteczni. brawo dla "madrej" administracji.
Voltix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin