Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy tylko mag duchowny powinien móc leczyć innych UHami?
Tak 57 71.25%
Nie 23 28.75%
Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 07:24   #41
Phenixioo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

To nie jest dobry pomysł, Wam tutaj chodzi o wojne i o problem z botem ale uhy nie są potrzebne tylko na wara. Ile razy Lord Pał ratował mi dupsko na expie swoimi uhami i czemu nagle teraz ma tego nie robić? czasem nawet daje mu swoje uhy że mnie leczył bo robi to lepie (przywraca więcej hp) i co nagle teraz tylko duchowny ma leczyć? bez sensu.
Wymyślcie inny sposób na rozwiązanie problemu z botem i tyle, bo likwidując go w ten sposób pozbędziecie się bólu palca poprzez ucięcie ręki.
Phenixioo jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:32   #42
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

o nie jest dobry pomysł, Wam tutaj chodzi o wojne i o problem z botem ale uhy nie są potrzebne tylko na wara. Ile razy Lord Pał ratował mi dupsko na expie swoimi uhami i czemu nagle teraz ma tego nie robić?
PRAWDZIMY SUPERMAN!
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:39   #43
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Duchowny to duchowny. Dlaczego mag ma uhać, a zwiadowca nie? Mag ma czary, więc bez sensu zostawiać możliwość uhania innych samemu magowi Może i nekromanci nie powinni móc uhać innych, ale zwiadowcy i rycerze duchowni-jak najbardziej. Gra ma sens, trzeba umieć uhać innych. To że gracze Collegium się nawzajem leczą, nie świadczy o tym że mają bota. Nie jest trudno użyć na kimś uha ręcznie(ta umiejętność świadczy o "umiejętnościach", nie uciekanie). Rly.
bardzo dobry pomysł byłby ale i tak 70% zwiadowców do duchowni bo kiedys nekromantą nie dało się grać. Więc nie przejdzie.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 10:46   #44
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

jestem na nie stanowcze nie mag duchowny i tak trzepie kase za uhy 3,5k za bp i jeszcze miałby go ktoś b rać na expo do leczenia wtf to niech bomb mogą używać tylko alchemicy -_-'

Cytat:
Napisał skyromk71 Zobacz post
o nie jest dobry pomysł, Wam tutaj chodzi o wojne i o problem z botem ale uhy nie są potrzebne tylko na wara. Ile razy Lord Pał ratował mi dupsko na expie swoimi uhami i czemu nagle teraz ma tego nie robić?
PRAWDZIMY SUPERMAN!
wzorowa ortogrfia
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 01-10-12, 15:09   #45
ambrozy
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał grek Zobacz post
jestem na nie stanowcze nie mag duchowny i tak trzepie kase za uhy 3,5k za bp i jeszcze miałby go ktoś b rać na expo do leczenia wtf to niech bomb mogą używać tylko alchemicy -_-'



wzorowa ortogrfia

pojechales 0,o z tego co zauwazylem to tylko drobna literowka na poczatku zdania brak |t| ew. interpunkcja , ale ktoz na to patrzy ;( reszta jak najbardziej poprawna , moze brak ę,ą,ć,ż,ź Ci sie rzucil w oczy , ale to zapewne z braku checi , tez nie uzywam , poza tym jezeli chodzilo Ci o to to gratuluje bo zrobiles wiecej bledow od niego
ambrozy jest nieaktywny  
Stare 01-10-12, 16:54   #46
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

dzięki wielkie :D
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 09-10-12, 20:37   #47
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

widać właśnie jest 50 do 18 zeby tylko mugl uhać mag duchowy a te 18 to same colleguim bo widac jak sie wypowiadaja na forum ze to zły pomysł to jest dowod ze administracja słucha colleguim niz was moze sie mysle ale to jest moje zdanie mowie to co widzę a wy proszę o wypowiedz innych graczy nie colleguim o neutrali normalnych graczy ;D
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 09-10-12, 20:55   #48
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Tak, masz rację co do Collegium... :x tak samo ja mogę powiedzieć, że 50 głosów jest dlatego, że każdy z Exorit ma 2 konta(spora część graczy Exorit ma 2 konta) i głosował 2x... Kilka postów wcześniej napisałem, co myślę o "uh-mag duchowny"
Uiop jest nieaktywny  
Stare 09-10-12, 21:01   #49
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

niech sprawdzą ip
skyromk71 jest nieaktywny  
Stare 14-10-12, 12:29   #50
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie :)

Zgadzam się i popieram w 100%.
Dziwią mnie posty na nie , do czego wy dążycie ?
Do zrobienia z profesji uniwersalnych bohaterów?
Też jestem za kompletnym rodzieleniem profesji .
Bo mamy taki świenty wybór mieszania naszych umiejetności .
No ładnie to się zapowiada ,leczy w sumie oczywiste jest jaka subprofesja
jest dla maga rycerza czy zwiadowce.

Wiemy że niektóre kombinacje są bezużyteczne,chyba że ktoś woli lepiej wyglądać .

Zastanawiam się nad tym czy jezeli Mag duchowny ma tylko leczyć to czemu Mag Nekromanta nie ? Za pomocą run by powinien , chyba że będzie podział Duchowni Magowie zabierają uhy ,a nekromanci pociski śmierci .
I dalej .... o czarach pamiętamy.
Nekromanta - jak nazwa wskazuje i jak znam tą profesje z innych gier to w sumie jego walka dużo opierała się na wspomaganiu przez summony.
Może tutaj też bysmy to troche rozwineli ? Bo mamy czar przyzywanie bestii ,lecz dużo magów z tego wcale nie korzysta albo jedynie do 50- poziomu. Czyli czar po 50+ staje się prawie że bezużteczny .
A szkoda bo czar bardzo fajny tylko co mi później po tych summonach.
Mozna by było wstawić 2 bariere której po przekroczeniu moglibyśmy korzystać z silniejszych summonów. W sumie to nawet by pasowało jeżeli teraz osłabiliscie nasze 2 główne czary .(Nuty,Sd)
Legolas jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin