Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-06-14, 19:06   #11
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Ele nie kłam!!
Zlociliśmy 2 bitewne hełmy z 2 wnękami.
Zaznaczam ,że w trakcie zdobywania tych 2 hełmów wbiłem ok. 30 lvl.
Shidar jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 19:16   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Gdyby sety dawały większe bonusy, to nawet przedmiot z jedną wnęką byłby wartościowy.

Tak długo, jak długo bardziej będzie się opłacało nosić mosiężny z dwiema wnękami za 30k, niż święty z 1 wnęką za 1.5kk, przedmioty te będą bez wartości.

A warto nosić bardziej, ponieważ to, czy dostaje się 1% resista od ognia i 3 pancerza więcej ze świętym setem to śmiech na sali. Zwłaszcza, że mosiężne/królewskie można ulepszyć za pół darmo do +12.

Pozdrawiam.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 19:18   #13
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Skrzynie od zawsze mają kilkukrotnie większe prawdopodobieństwo wylosowania 3 wnęk niż łupy ze zwykłych potworów.
Kilkukrotnie... Tylko prosze zwrócić uwagę, że takie itemy loci się raz na jakiś czas. Nie co każdy miesiąc jest zabijany określony boss. W ciągu 1 miesiąca zdobywa się ok. 3 przedmiotów z świętego i wyżej zestawu. Ta szansa powinna być znacząca, bo gdyby tak było już któryś serwer miałby chociaż taki itemem z 3 wnękami z bossów.

@Catthon
A to, że te lepsze zestawy powinny mieć dobre bonusy to swoją drogą, ja nosze święty bo miałam go przed upem, gdybym miała okazje go teraz kupić to...bym nie kupowała, bo po co? Ma okropny bonus.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 20:24   #14
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Po krótkiej chwili namysłu moim zdaniem dobrze jest tak jak jest.
Itemki z 3 wnękami będą rzadkie, niespotykane. Co z tego, że masz święty set? Jeśli każdy go ma. Bądź lepszy i namęcz się, zdobądź taki z 12 wnękami!

Jestem na nie! Mervakis i need help! Bo uczynią Altarony łatwiejszym!
Mervakis.... nieeee....
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 20:29   #15
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

A po co masz sie męczyć i zdobywać święty z 3 wnekami wydając przy tym krocie jak mogę za grosze polocic chociażby luskowe dużo łatwiej ( kilka na servie już mamy )
Widać, że to była krótka chwila namysłu...

I szczerze mam gdzieś, że każdy go ma jak dzięki niemu dostaje bonus który mi odpowiada
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 23:21   #16
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
A po co masz sie męczyć i zdobywać święty z 3 wnekami wydając przy tym krocie jak mogę za grosze polocic chociażby luskowe dużo łatwiej ( kilka na servie już mamy )
Widać, że to była krótka chwila namysłu...

I szczerze mam gdzieś, że każdy go ma jak dzięki niemu dostaje bonus który mi odpowiada
No i właśnie...jak dla mnie jedynym słusznym rozwiązaniem jest zrobienie jakichś limitów,przykładowo itemy <mosięzny set moglby by miec nie wiecej niz 1 wneke,itemy pokroju bitewnych +2,a tylko itemy z najlepszych setów moglyby miec 3 wneki.


Co do lootu ze skrzynek to nie ma sie co wypowiadac na ten temat,leca same graty :P.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 28-06-14, 23:36   #17
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@up
Odwal się od mojego mosiężnego hełmu z 2 wnękami na 4%hp +4arm bo Ci coś zrobię
Na nic go nie zamienię, nie ma mowy! Kto daje i odbiera...
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 29-06-14, 00:44   #18
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

System jest skopany całkowicie.

Altaron ma być tak trudny, że jest aż łatwy bo poprostu odrzuca się opcje istnienia większości kamieni i trzaska tylko życie.

Co z tego ze można mieć itemy 3 wnękowe z bossów po X miesiącach szukania skoro wkładać jest sens tylko 2 rodzaje kamieni bo reszta jest bezsensu? Co mam zrobić sobie świety na hp, mosiężny na hp i bitewny na hp i zmieniać w zależności od dnia tygodnia ?

Po co przeklęty set 3 wnęki za milard talarów jak można trzasnac 2 wnęki mosiężny za pól darmo, a gdy jest dobrze zrobiony wyjdzie prawie to samo.

Seta podstawowego na hp zrobiłem w tydzień a innych robić nie będę nawet jeśli bym grał 3 lata i miał 2000t bo po prostu są nieprzemyślane (rachunek prawdopodobieństwa wylosowania konkretnego bonusu z puli 4 typów o wartości z 6-ściu możliwości, 3 razy pod rząd)

Ostatnio edytowane przez krrystian ; 29-06-14 o 01:02
krrystian jest nieaktywny  
Stare 29-06-14, 02:21   #19
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Zaraz bossy przestaną być opłacalne.
Zaraz? ;P Z tych najlepszych to jeszcze coś leci, ale ze średnich to porażka. Udało mi się raz zabić granitowego, oczywiscie sam glebe przy okazji zaliczyłem. Zgadnij co dropłem... kamienny miecz! !! ;D Biłem też tego bosa elfów. Taka sama sytuacja. Gleba i zero dropa...
pan jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin