Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-06-17, 09:37   #11
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Po okazanym skillu i odwadze podczas łapania tego ziomka od despasito, w ramach nagrody książe nadał mi tytuł Lorda.
Po przejęciu venore, dalej byliśmy na pozycji przegrywającego, bo sztuczki które zaprezentowaliśmy nie mogły się udawać po kilka razy. Sztama brazylisjko afrykańska wzięła się w garść a maciek głowił się, jak by rozjebać te kurwy.
Wpadł na pomysł według niego idealny, mówi na vc "ja z lordem pójdziemy na demony yalahar i zrobimy tym kurwom massloga na plecach" No i jak pomyśliśmy tak zrobiliśmy, wszyscy obkupieni i wylogowani na yalahar czekali na akcje, a tu nagle bum, na demonach yalahar loguje się ponad 120 członków koalicji brazylisjko afrykańskiej, ładują nas w pizde, ja z księciem rodzimy się w temple, pech chciał, że Książe stracił bluerobe i popłakał się i wyszedł z vc, że nasi nie chcieli podjąć walki 40 vs 120... Askarskie dzieje to nie tylko nasze sukcesy, ale też i porażki, tego dnia askarskie słońce zakryło się chwilowo chmurami, ale nadal nam przyświecało...

@Dla moich fanów, to wy dajecie mi siłę
@ PS kurwa, kevson, ja sobie dalej nie przypominam, żebyśmy byli po imieniu
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-17, 09:30   #12
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Askara !!!!!!!
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-06-17, 17:52   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie wiem czemu ale ciekawie mi sie to czyta, wydaj książke.. mam nawet tytuł


"Askara we wspomnieniach Askarskiego Knajta z Vestii"
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-06-17, 18:46   #14
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Dziś Wam opowiem trochę z naszego prywatnego życia

Trochę chmur pojawiło się na askarskim niebie, Książe po ostatniej desce prawdopodobnie przechodził bardzo poważne załamanie nerwowe, nie wchodził na VC przez prawie cały tydzień, brazole dominacja totalna, czasami z Ivanem ogarnęliśmy jakiegoś snejka, ale to wciąż było mało, żeby się jakoś odbić koalicji.
Więc zadzwoniłem do mojego serdecznego kolegi Marcina P, który również tutaj grał z nami, że pakujemy się w furę jedziemy do puław do Księcia, Ivan mówi, że jedzie z nami, to akurat była sobota więc mieliśmy wszyscy wolne, władowaliśmy się w samochód i podążyliśmy do Puław. Dotarliśmy do Księcia, światło u niego się paliło lecz nikt nie otwierał, Ivan kiedyś łatał samochody w rajchu, więc miał fach w ręku i otworzył drzwi wytrychem. Weszliśmy na pierwsze piętro, a tam stał Książe na stołku z liną na szyi i mówi, żebyśmy nie podchodzili, bo skoczy.
Mówimy mu kurwa Maciek nie rób tego, bo nie warto, odzyskamy to bluerobe. A on pierdoli, że askara to całe jego życie i nie może znieść goryczy porażki. No i kurwa skoczył, ale nie był zbyt dobrym architektem bo lina jebła razem z kawałkiem sufitu. Ivan poleciał po flaszkę zaczęliśmy walić wódę, jako Namiestnik Lord Askary, złożyłem przysięgę, że odbiję Askarę lub uschnę na pustyni. Ivan zaproponował, że idziemy na miasto, lecz niestety w tych puławach znaleźliśmy tylko jeden monopolowy i to otwarty do 23 i dwie żabki, ogólnie trochę zapierdalało to gejparty, więc Ivan zadzwonił na dziwki. Po tym spotkaniu morale znacznie wzrosły, Ksiaże ufał swoim ludziom, po tym dniu wiedział, że współpracuje z najlepszymi z najlepszych a dni koalicji brazylijskiej na askarze były policzone...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-06-17, 23:33   #15
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Czekam na więcej! :D
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-17, 11:17   #16
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Był rok 1997
Po nieudanym samobójstwie Księcia doszliśmy do wniosku, że przydadzą nam się wakacje, opierdoliliśmy te knight armory na allegro co maciek zapierdolił brazolom uzbierała się pokaźna sumka, stwierdziliśmy, że polecimy do USA.
Czemu by nie, ciekawa wycieczka pozwiedzamy, odbudujemy morale.
Mieliśmy tam paru znajomych z Askary z którymi postanowiliśmy się spotkać.
Zwiedziliśmy parę stanów, aż zobaczyliśmy jakiś plakat o jakiejś walce bokserskiej, no to chuj, czemu by nie, nie interesowało nas kto walczył, byle pooglądać walkę, wkońcu my też jesteśmy fighterami tylko, że z Askary.
Nasi koledzy z Askary powiedzieli, że mają tu sprawy do załatwienia, żebyśmy jechali za nimi, z racji tego, że mieliśmy jedno miejsce wolne wsiadł do nas nasz jeden koleżka i mówi, że dziś wyrównamy te porachunki, prosta robota.
Ruszyliśmy gdy nagle on wyciąga kilka sztuk pistoletów maszynowych z plecaka i rozdaje nam, mówi, że to proste, ładujesz, odciągasz suwadło, strzelasz, nic trudnego. No i chuj, jedziemy dalej, jakoś ten plan nam się nie podobał, no ale trudno, pomogli nam kiedyś w akcji pod KAZO to nie wypadało im odmówić.
Nagle zatrzymujemy się na światłach, obok nas podjeżdża czarna fura, nasz koleżka mówi, że to ten typo, bez zastanowienia opuszcamy szyby i grzejemy do niego z karabinów, rozpierdalamy doszczętnie auto razem z całą jego ekipą w środku, szybka spierdolka ze świateł, trochę podjazdu po bocznych uliczkach i jesteśmy wolni, nasi przyjaciele dziękują nam za pomoc w wykonaniu zadania i ofiarują swoją wierność na askarze.
Na kolejny dzień czytamy gazety a tam wielki napis 2pac shakur zastrzelony...

CDN...
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-17, 15:48   #17
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

hahahahahah :D Paweł ty kocie
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-07-17, 21:31   #18
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Chciałem jeszcze pozdrowić moich fanów, to wy dajecie mi siłę, bez was nie byłoby askarskich opowieści, chcecie więcej?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-17, 07:10   #19
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Oczywiście, że tak Paweł :D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-07-17, 20:12   #20
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Chwilowo zawieszam temat
Czuję, że dopadł mnie kryzys wieku średniego, czuję się wypalony
Przepraszam moich fanów, że was zawiodłem
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin