Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-05-15, 15:46  
Kilka przypomnień i wyjaśnień
Altrel Altrel jest nieaktywny 21-05-15, 15:46

Analizując tematy na forum, wypowiedzi Graczy w grze jak i ich zachowanie postanowiliśmy przypomnieć o kilku kwestiach, a inne wyjaśnić.

Osoby tworzące Altaron

Wiele osób myśli, że osoby tworzące Altaron są zatrudnione w projekcie na etat, tak oczywiście nie jest. Projekt Altaron w obecnym kształcie jest projektem edukacyjnym tworzonym przez wolontariuszy, wszystkie 'zyski' przeznaczane są na utrzymanie jak i rozwój serwerów gry (grafiki). Listę osób tworzących Altaron znajdziecie tutaj. Zaktualizowałem ją, gdyż wiele osób pomimo braku deklaracji rezygnacji nie interesowało się projektem przez długi okres czasu.

Natomiast, czym ja się zajmuję? Zajmuję się kontaktem z Graczami, przekazywaniem ostatecznych informacji ustalonych przez Administrację z włączeniem Doradców, a także analizowaniem i oceną propozycji zmian postulowanych przez Graczy. Selekcjonowaniem ich i przekazywaniem osobom, które za dane kwestie odpowiadają. Zajmuję się również pilnowaniem porządku w grze, zwrotami przedmiotów wymaganych do zadań i naprawianiem błędów jak np. nieprzypisanie komuś punktów nauki. Dodatkowo zajmuję się kwestiami merytorycznymi związanymi z Nową Grą co stanowi dla mnie priorytet.

Nie zajmuję się kwestiami technicznymi na obecnym Altaronie, nie tworzę żadnych systemów, nie zajmuję się balansem ani też reklamą jak wiele osób sugeruje.

Reklama

Pojawiają się dość często tematy o reklamie oraz wiele niezbyt miłych wypowiedzi w grze jej dotyczących. Altaron na obecnym kliencie gry nie może być reklamowany, zabrania tego jego licencja. Aktualna wersja klienta może być używana i modyfikowana tylko i wyłącznie w projektach o charakterze edukacyjnym, reklamowanie się na szerszą skalę spowodowałoby złamanie zaakceptowanego regulaminu, skutkowałoby to pociągnięciem twórców do odpowiedzialności prawnej i zamknięciem projektu.

Zgłoszenia


Pomimo jasnej informacji po naciśnięciu ctrl+r, że zgłoszenie zostanie przesłane i rozpatrzone na forum gry nadal wiele osób zadaje pytanie 'czy jest MG?'. Pomimo tego, że odpowiedzi udzielimy najszybciej jak to możliwe, to nawet po jej udzieleniu pojawiają się tematy i oskarżenia w grze, że olewamy Graczy. Jak napisałem na początku poza Altaronem mamy również życie zawodowe, tak więc nie możemy przebywać online całe dnie, stąd właśnie ten system, który pozwala Nam odpowiadać na Państwa zgłoszenia praktycznie całą dobę gdziekolwiek jesteśmy bez konieczności logowania do gry.

Wszelkie swoje zgłoszenia znajdą Państwo tutaj.


Przyboczni


Obserwuję często jak Gracze zdobywają doświadczenie i analizuję zdobywane przez Nich łupy. Zauważyłem, że większość Graczy nie zbiera przedmiotów z tzw. przybocznych. Czym są przyboczni? Są to przyzwańce tworzone przez potwory takie jak: Generał, Licz, Praojciec, itp. Jeżeli przyboczny ginie wraz z przywoływaczem (w chwili śmierci przywoływacza) pozostawia po sobie łupy jak normalny potwór. Najwięcej tracą na tym osoby zdobywające doświadczenie w rezydencji rodu Złotej Podkowy zostawiające chociażby straszaki i twarde kości w ciałach nieumarłych stworów.

To chyba najistotniejsze kwestie jakie należało wyjaśnić. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do zapoznania się z FAQ, jeżeli brakuje jakichś informacji to proszę zadawać pytania w temacie FAQ, a zostaną dodane na nie odpowiedzi.

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zgłoszenia.png
Wyświetleń:	43566
Rozmiar:	169.8 KB
ID:	4006  


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 21-05-15 o 16:42.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 12373
Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-15, 10:51   #11
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

W Takim razie Co robicie w tym temacie żeby licencja pozwalała wam na reklamowanie , jeżeli nic to nie widzę sensu marnowania czasu na ta grę w której z dnia na dzień gra coraz mnie osób , a wy zajmiecie po prostu się tym nowym " śmiesznym projektem " elo
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-15, 14:35   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na to pytanie odpowiedź znajdzie Pan w pozostałych tematach w dziale aktualności.

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
"Dodatkowo zajmuję się kwestiami merytorycznymi związanymi z Nową Grą co stanowi dla mnie priorytet." Czym jest ta nowa gra? Ktoś mi powie lub odeśle do odpowiedniego tematu? ^^
Nie ma tematów odnośnie nowej gry na tym forum. Jest to po prostu oddzielny projekt.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-15, 20:20   #13
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Na moje pytanie ?
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-05-15, 20:27   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tak, na Pańskie pytanie - co robimy, by można było Altaron reklamować.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-15, 15:27   #15
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

co z OTClientem?;d W poprzednim newsie był przedstawiony właśnie jako "news" a od ponad roku albo i dłużej można grać w altaron przez OTC więc nie rozumiem :P
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-15, 15:32   #16
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Zapewne to, że zostaje on (tak, w tym momencie pewnie też za sprawą magicznych palców Pregusi) dostosowywany do potrzeb Altaronu.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin