Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-10-18, 12:40   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Obecnie na sezonowym serverze nie ma ani 1 osoby ktora by ulepszyla jakis item +1 w kostce ja osobiscie spalilem okolo 10 navarog z 3-4 wiem ze magik cos palil i bylo palone przez gildie abitance forever wiec prosze przywrocic 50% szans na ulepszenie w kostce inaczej ten system moze byc jedynie uzyty w przypadku broni typu zaibatsu czy kolczatka bo nikt nie kupi 20 mieczy krolow zeby zrobic JEDNEGO albo nawet nie na +1

Jezeli robiles to na test serverze to wydaje mi sie ze jest tam cos zmienione bo doszly mnie sluchy ze przy ulepszaniu zwojami do +3 zawsze wchodzi (na tescie) przynajmniej eremce jak sprawdzal jak czesto wchodza przedmioty na +5 to zrobil 100 itemow i wszystkie bez palenia na +3 wbijalo
Wziąłem 10 królewskich mieczy.
6 złamało się w pierwszej próbie, 2 ulepszyłem na +2 i się złamały, 2 ulepszyłem na +1 i się złamały.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 12:45   #12
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Zwiadowca na aktualizacji najbardziej skorzystał (obok rycerza 1h)
To co ten zwiadowca takiego dostał skoro lata bez tarczy? :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 12:52   #13
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
To co ten zwiadowca takiego dostał skoro lata bez tarczy? :)
Ale o 1/3 szybciej, zdaje się że ma lepszy dmg w pvp i w potwory oraz czar.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 14:05   #14
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ale o 1/3 szybciej, zdaje się że ma lepszy dmg w pvp i w potwory oraz czar.
2,2 z 2 to 1/3 więcej? w pvp ma większy dmg ( zdecydowanie przesadzony dmg ), w potwory nie ma większego dmg
*ba, nawet mniejszy, bo tabelka
czar z cooldown'em 15 sekundowym to można co najwyżej dzienną na nim na smoki robić

Ostatnio edytowane przez 5310053 ; 06-10-18 o 15:33
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 14:08   #15
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wziąłem 10 królewskich mieczy.
6 złamało się w pierwszej próbie, 2 ulepszyłem na +2 i się złamały, 2 ulepszyłem na +1 i się złamały.
Ok dzisiaj wezme kolejne 20 smieciowych broni wrzuce w kostke jak sie ulepszy 1-2 albo zaden to jestes podhaczany rozumiesz?
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 15:09   #16
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Odp

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
1. Spawn jest używany, można tam robić przyzwoite k/h z dobrym lootem.
5. Tak jakby... nie napisałeś ani jednego argumentu. Rozumiem jaki jest argument - jestes rycerzem alchemikiem i chciałbyś bić te potwory mocniej niż inni. Na tej zasadzie moglibyśmy jednak wszystkim potworom dać wrażliwość na światło/mrok/żywioł naraz.
6. Można trenować na innych potworach/można trenować z innymi graczami. Ten temat był już wałkowany. Jest zmiana, smokowi oberwało się przy okazji, ale są alternatywne rozwiązania.
7. Problem w dmg rycerza w PVP, przy zwiększeniu mu dmg do 108%.
J.w. w przypadku bełtów i strzał - myślimy nad innym rozwiązaniem.
Łamliwości - trochę skomplikowane (dodawanie nowych czarów), ale zanotuję sobie jako opcję na kiedyś.
Puginały - Zanotuję sobie, ale pewnie nie uda się przeforsować.
Atak kosturów - kosturów nadal można używać w walce drużynowej. Ale do rozważenia.
Zwiadowca na aktualizacji najbardziej skorzystał (obok rycerza 1h), dodatkowo niewykluczone, że będą kolejne pozytywne zmiany.
8. Jak dla mnie - nie można tego zmienić kiedy ludzie już poświęcili czas na trening. Byłoby to niesprawiedliwe. Plus skillowanie jest fakultatywne, po to są PNy.
9. Taki charakter wojownika, nie musi mieć wszystkiego wymaksowanego. Na tych poziomach nadal spokojnie konkuruje z magiem, a inni wojownicy wcale nie są od niego lepsi. Nie widzę powodu dla tej zmiany.
Nie obchodzi mnie szczerze moje czy mi będzie dobrze(gdybym tak robił znam lepsze potwory do dodania im wrażliwości ) jak rekinołaki w sumie je można też by dopisać :D. Duchownym czy alche czy ele śmigasz "Kościane/upiory/katasy" 3 spoty , gdzie NEKROMANTA ma 90% potworów wrażliwych po 15-10% na mrok .... cmon jaki większy argument można tutaj zasugerować ? ( JESTEM JEDYNYM WOJEM DUCH /ALCHEMIKIEM NA SERWIE ) Ciekawe dlaczego to połączenie jest tak bardzo nie grywalne może dlatego iż tylko w nocy od 21 do 7 altarońskiem opłaca się biegać po respach nieumarłych to czemu by nie dodać kilku respów w dzień ? < .

Chętnie usłyszę od cb zamienniki na których można skilować tak jak przedtem na moich przykładach jeśli można oczywiście

Zmiejszenie % łamliwości to raczej tylko zmiana kilku cyferek , tak ze spelem byłby większy problem albo opcja jest słabsza wersja yase unara na te bronie

Sam mówisz , że skilowanie jest fakultatywne ktoś mógł skilować bądź nie chciał , teraz jest tak samo tylko osoby , które zdecyduja się na ta ściężkę będą miały troche wygodniej. Ogólnie rozumiem , że osoby które wczesniej skilowały mogą zacząć płakać o to , że teraz się szybciej skiluje i by chciały jakiś zwrot czy coś ale skilowanie jest własnym wyborem .

"7. Problem w dmg rycerza w PVP, przy zwiększeniu mu dmg do 108%.|

"Sam mówiłeś , ze na comunity nie ma pvp ", a na sezonowym pvp zakopuje się samo w ziemi (bądź to były słowa Selbo) .

Jeśli jest jakieś inne inne rozwiązanie , dual dostał buff / 1h dostał buff / 2h obrywa więcej . Głownym problem 2h woja woja jest słaby przelicznik skili do dmg , lepiej ładować w siłe niż w 2h .
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 15:17   #17
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Up.
Mag obrywa więcej, przesiadlem się na ryca 2h nekro alcha i bez pnowania sieje się rozpierdol.
@catthon nie daj się.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 15:32   #18
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Up.
Mag obrywa więcej, przesiadlem się na ryca 2h nekro alcha i bez pnowania sieje się rozpierdol.
@catthon nie daj się.
expisz z bitewnym setem na mysmeniach/opatach, czego oczekujesz :>
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 15:39   #19
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ugi, nie jesteś jedynym, znam jeszcze kilku.


A tak w ogóle to chętnie zmieniłbym swoje ELE na Alcha tylko po to by móc pisać, że nadal robię op pegiole i nie narzekam + mieć zajebisty outfit.

Zakładając najlepszą broń 1h na ten moment a najlepszą 2h dostaje buffa w postaci 200-300dmg, gdzie moby od 4 wzwyż z tarczą robią mi to samo.
No ale cóż, wybrałem alchemika by mieć 110% (do 120% nawet w zależności od poziomu alchy) z potków i robienie ich za półceny by potem narzekać, że nie mam comolefy i % elementalisty.
Załóż set na dmg z żywiołów + zaczaruj sobie broń, te 5% więcej Cię nie zbawi.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-18, 17:14   #20
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ale o 1/3 szybciej, zdaje się że ma lepszy dmg w pvp i w potwory oraz czar.
No wbiłem ostatnio zobaczyć tę 1/3 prędkości więcej, szybcy i wściekli nie rozśmieszaj mnie xD

Fakt dmg w pvp ma większy ale najbardziej zauważalny u nekro alcha z pugi, duch ele z kpiro to sobie może grotem bełtu paznokcie czyścić.

Co do czarów, zwiadowca faktycznie je ma ale większość bezużytecznych xD
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin