Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-15, 09:59   #31
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

W takim razie mogę zacząć grę nową postacią bez rookowania głównej? Kogo dotyczy ten punkt ?
ezzak jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:21   #32
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Nie akceptuje regulaminu, i również odchodzę z gildii, powodzenia chłopaki :)

aczkolwiek nie oznacza to, że w przypadku problemów, nie pomogę zabijać chłopaków z gangu :D
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:27   #33
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Nie ogarniam jednej rzeczy jeżeli chodzi o gildię Daylight, mieliście temat przez 2-3 dni na vc, temat w wersji roboczej, wrzucony po to żeby komentować, edytować, żeby każdy był z niego zadowolony. Cisza, nikt nic nie mówił, każdy akceptował, a teraz? ROZŁAM! ło kurwa, odchodzą!
Tak jak w temacie dialog, dialog, dialog. Rozmowa nie boli.
Albo jesteście głupi albo chcecie zwrócić na siebie uwagę ;|
Odnoszę wrażenie, że problem mają osoby które chciały a nie zostały wybrane do 5 "dyplomatów", chętnie się zrzeknę jeżeli chcecie ...

@Azare

Rookowanie nie dotyczy Ciebie, a co do kwoty paymentu rozmawiaj z odpowiednimi osobami.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:29   #34
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Powiem tak, gdyby nie masówa Day Ligthów i to, że niektórzy od nas poszli do nich na tym serwerze było by inaczej. Byśmy się bili dalej, oczywiście jakby Day Light znowu po 2 przegranych akcjach nie postanowiło opuścić serwer mając tylko 15 osób na vc. Gdybyśmy mieli wyrównaną liczbę graczy, by fajnie się grało. Moglibyśmy się pobić, neutrali nikt by nie ruszał i wszystkim żyło by się lepiej. Takie moje zdanie :).
Peace.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:47   #35
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Hertagon jest w błędzie, myśląc, że są inicjatorem tego pomysłu. Zrodził się on już dawno, gdy tylko Exority nie świeciły obecnością na serwerze. Zastanawialiśmy się, jak to wszystko rozwiązać, by nie doszło do wszystkim znanej sytuacji "przejeliśmy serwer, wypierdzielamy wszystkich" jak to się zdarzało, gdy Exorit było "u władzy".
Jest to również regulamin dla nas, by osoby z gildi wiedziały co mają robić w danej sytuacji i kogo się pytać.
Dla was, byście wiedzieli do kogo się zwrócić z poszczególnym pytaniem. Są osoby w gildi, które nie wszystko wiedzą, grają krótko, dlatego taka osoba nie zawsze ma rację, a słuchając się jej, będziecie w błędzie. Osobami do pomocy są wszyscy z długim stażem, nie tylko Artezon czy Dark Shooter. Tacy gracze jak Szuja, Conmi, Aster, Keavira, Fasol[*], Carla[*] itd. również posłużyłyby dobrą radą.
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:48   #36
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Szkoda ze pomysl raczej nie wypali. Mi sie osobiscie podobal moze wkoncu zaczelo by sie cos dzialo na ttm serwerze. Brakuje mi tych czasow gdy po resecie gralo te 100 osob wojna caly czas trwala bylo nie tak jak jest teraz gdy ktoras z stron nie ma przewagi liczebnej w danym momencie to nie gra, ja bym olał to wyplacanie itp dac gangowi sie przez 2 tyg poexpic(zawieszenie broni) a potem znowu sie bic zeby cos dzialo sie na tym serwerze.
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:53   #37
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Prawda taka, ze niedosc ze i tak zawsze mieliscie wiecej osob ale nie bylo to jakos odczuwalne, kilka sytuacji sprawilo ze nawet niema sensu zbierac sie w 10 osob by walczyc na 30. Mysle, ze i tak nikt nie powinien sie wyplacac, zeby Arczi mogl wypelnic swoj domek stosami talarow.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 10:55   #38
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Powiem tak, gdyby nie masówa Day Ligthów i to, że niektórzy od nas poszli do nich na tym serwerze było by inaczej. Byśmy się bili dalej, oczywiście jakby Day Light znowu po 2 przegranych akcjach nie postanowiło opuścić serwer mając tylko 15 osób na vc. Gdybyśmy mieli wyrównaną liczbę graczy, by fajnie się grało. Moglibyśmy się pobić, neutrali nikt by nie ruszał i wszystkim żyło by się lepiej. Takie moje zdanie :).
Peace.
Chłopaki, neutrale zawsze byli cierniem w oku większości awanturników. Bo expią, bo grają, bo 'z wrogiem gadali!' i tak dalej.

Myślę, że tak z 40-50% graczy w wojnie, z Tobą Tizu włącznie, akceptowało nas tylko ze względu na brak fragów/zakaz liderów, którzy podchodzili do sprawy trochę rozsądniej. A gdy fragi się pojawiały a wojna cichła, to zaczynał się czas znęcania nad neutralami.

Mnie to nawet bawiło, bo cenię sobie jakąś tam dyplomację, także kuluarową. Sam nigdy nie miałem poważniejszych problemów, choć bywało różnie. Nie dziwię się jednak, że moich drogich kolegów w końcu podobny stan rzeczy zmęczył i poszli pograć bardziej RPG i w klimacie, nie wytrzymując dyktatury trądziku (z góry przepraszam tych, z którymi na luzie da się dogadać, a jednak jest ich większość).

PS: Ten 'regulamin' jest napisany tak, że ogranicza prawa neutrali jeszcze bardziej i wyraźniej niż wtedy, gdy nie był spisany . Dlaczego niby macie zabijać neutrali z czaszką?
Catthon jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 11:01   #39
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

@up
Jest to poniekąd prawo gildi rządzącej :)
Spieszę z wyjaśnieniem. Skoro jesteście gildią neutralną, to dlaczego macie skula? Przecież nie wdajecie się w konflikty. W takim przypadku należy zrobić jedno : Napisać do którejś z osób, że taka sytuacja miała miejsce, jeśli jest to uzasadnione (ktoś ci zabił noba czy cokolwiek) to ok, idź wolno :)
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 11:07   #40
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Proszę nie wprowadzać graczy w błąd. Nikt nie bił od nas neutrali, więc proszę bez takich pomówień. Jak mieliśmy serwer przez całe wakacje nie biliśmy żadnego neutrala. Może były jakieś jednostki, które zabiły 2 osoby, aczkolwiek nie wiem. Ale jako całość gildii Gang Albanii nie atakowaliśmy neutrali. Więc nie piszcie głupot, że wypierdzielaliśmy cały serwer. Chyba, że mówisz o czasach sprzed 3 lat o prawdziwej gildii Exorit, a nie Gangu Albanii.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin