Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-06-11, 12:00   #231
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
A czemu by nie ?



Ja się sprzedałem ? W jakim znaczeniu ? Bo nie przypominam sobie, żebym ci coś obiecywał? Pamiętam co napisałeś i to na pewno nie są te słowa :P Zresztą cóż mnie to obchodzi podczas gdy go zabijali był na bocie:P To może być powód dlaczego uderzył o glebę. Co do płakania ludzi na forum, większość z nas ma to gdzieś. Ci co nas znają wiedzą kim jesteśmy i że idzie z nami pogadać. Jakoś coraz więcej ludzi wraca po wojnie i coraz więcej ludzi jest online. Często po około 150 osób online i ta liczba ciągle wzrasta więc chyba tacy źli nie jesteśmy. A to, że kontrolujemy server to hmmm... zawsze możesz spróbować nam odebrać tą kontrolę nikt wam tego nie zabrania.

Sprzedałeś się ,bo się tłumaczysz jak winny jakbyś naprawdę miał gdzieś to ,że ludzie na forum płaczą bo ich zabijacie to byś tu wgl nie wchodził.
@up nie będzie drugiego maga 100lvla za duże ryzyko dla wawra ;p
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 12:01   #232
Stiff
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

po prostu boja się magów nekromantów boty i pamiętajcie Planie B coraz więcej macie wrogów róbcie dalej PA i przestańcie gadać jacy to wy jesteście dobrzy i wogule robicie syf na servie, juz wolalem te securum
PS
nie mieli Cie zabijać ciekawe czy Ci loot oddali? dam se rękę uciąć ze nie...
Stiff jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-11, 23:47   #233
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał don browaro Zobacz post
Witam

miałem nie pisać o tej sprawie, ale skoro wszyscy piszą Ci którzy spotkali się
z nie przyjemną dla nich sytuacją ze strony teamu rządzącego to czemu ja mam nie pisać, a przy okazji ostrzeże "magów nekromantów". Sama sprawa wygląda tak:

Dzisiaj w nocy, gdy zdobywałem sobie doświadczenie na oficerach swoim magiem nagle dostałem priv wiadomość. Była to wiadomość od "Noon" i brzmiała coś w stylu :kim jesteś?? nie byłem w stanie od razu na tą wiadomość odpisać gdyż miałem na karku resp oficerów. Noon po chwili powtórzył wiadomość a ja gdy już byłem pewny że mojej postaci nic nie zagraża ustałem w kąciku i odpisałem:a kim mam być?/ odzew na to co napisałem był nastepujący:

2011-06-23 02:56:26 Gracz zginął na poziomie 43 , zabity przez Lord'Pall, Daarko, , zabity przez krasnoludzkiego oficera. - oczywiście noon nie istnieje na liście osób które mnie zabiły ale o tym dowiecie sie czytając dalej posta :)


a samo to zdarzenie wyglądało tak że gdy zaczęli mnie bić próbowałem pisać za co mnie biją Noon coś tam napisał w stylu "zapraszamy do pz"tylko w sumie ciężko było pisać i wyjaśnić całą sytuację skoro cały czas dostawałem obrażenia od pozostałych dwóch panów w tym czasie Noon stał i przyglądał sie jak jego kompani mnie katowali a ja sobie skakałem góra dół na rope place aż w końcu zaliczyłem deskę. Nie ukrywam że się wkurw.... jak pojawiłem się w temple. Poszedłem do dp tam spotkałem Mervakisa i napisałem do niego czy mógł by się dowiedzieć za co padłem po krótkiej chwili Mervakis skopiował mi wypowiedz Noon z priva która brzmiała coś w stylu że nie mieli mnie zabijać a to był przypadek, po czym sam Mervakis dodał że nie mieli mnie zabijać ale czemu bili to sam nie wie...na tym moja konwersacja z Mervakisem się skończyła.
Po chwili pod dp zjawili sie sami sprawcy całego zajścia, już miałem pisać do Noon za co padłem ale ubiegł mnie i na publicznym kanale wysłał wiadomość która była definitywnie kierowana do mnie :"koniec PG" po tej wiadomości myślałem że wywine orła na moim bujanym siedzeniu i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać z tego co napisał Noon, bo skoro ja wbijając w 21 dni z 22 lvl na 43 lvl (21 lvli - można to zobaczyć po mojej liście dedów) i jest to określone jako Pg gdzie średnio wychodzi praktycznie 1 lvl dziennie to jak to można nazwać nie inaczej jak nie - POWER ABUSING.

W dalszej konwersacji dowiedziałem się jeszcze że mój exp lock wynosi 2 lvl tygodniowo, że nie jestem hunted, że wszyscy mogą sobie spokojnie expić prócz magów nekromantów i najciekawsze, że miałem ssa bo niby po 1 mnie któs tam od nich bił, gdy tak ta rozmowa się ciągnęła z tymi ssa zostałem nazwany kłamcą bo oczywiście się wypierałem tych ssa, a jedyny amulet jaki miałem to był czosnkowy amulet.

Po głębszym zastanowieniu przyszło mi na myśl że Pan Noon poprostu pomyślał że ja niby noob char pewnie którejś osoby od Eksterminatora a wywnioskowałem to po tych ssa których nie miałem :) bo padł tekst w stylu :"to ciekawe skąd byś miał te ssa:) i coś jeszcze wojna jest wojną czy coś takiego...


Ogólnie dzięki za deskę>
Pozdrawiam


<beczy> <beczy>

Cytat:
Napisał Stiff Zobacz post
po prostu boja się magów nekromantów boty i pamiętajcie Planie B coraz więcej macie wrogów róbcie dalej PA i przestańcie gadać jacy to wy jesteście dobrzy i wogule robicie syf na servie, juz wolalem te securum
PS
nie mieli Cie zabijać ciekawe czy Ci loot oddali? dam se rękę uciąć ze nie...
No ciebie to juz sie boje gosciu :(
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 10:56   #234
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

ale to jest perfidne... Podam przyklad.
Po servie biega dajmy na to 5 osob i pekuje zabija kilku ludzi i pretensji nie ma nikt !
Wystarczy, ze od nas ktos wbije skulla nawet miss clickiem to sprawa od razu leci na forum ! Jacy to my nie dobrzy, kurwa, ludzie moge wam przysiadz ze nie zabijamy bez powodu ! I co z tego ze piszecie o tym tutaj ? da wam to cos?
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 11:19   #235
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał hafcik Zobacz post
ale to jest perfidne... Podam przyklad.
Po servie biega dajmy na to 5 osob i pekuje zabija kilku ludzi i pretensji nie ma nikt !
Wystarczy, ze od nas ktos wbije skulla nawet miss clickiem to sprawa od razu leci na forum ! Jacy to my nie dobrzy, kurwa, ludzie moge wam przysiadz ze nie zabijamy bez powodu ! I co z tego ze piszecie o tym tutaj ? da wam to cos?
to po prostu napiszcie - Jesteśmy gildią rządzącą, że to co robicie nie powinno nikogo obchodzić, że możecie bić kogo chcecie i robić co chcecie,a nie ciągle piszecie nie my nie robimy pa bo dobrze wiesz że są osoby które robią pa u was w teamie :)

co do tego co napisał don browaro to się nazywa właśnie power abusing i temu chyba nie zaprzeczysz??
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 11:30   #236
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
to po prostu napiszcie - jesteśmy gildią rządzącą, że to co robicie nie powinno nikogo obchodzić, że możecie bić kogo chcecie i robić co chcecie,a nie ciągle piszecie nie my nie robimy pa bo dobrze wiesz że są osoby które robią pa u was w teamie :)

co do tego co napisał don browaro to się nazywa właśnie power abusing i temu chyba nie zaprzeczysz??
me pa and me bad :(
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 14:35   #237
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Mała propozycja :

Zróbmy 1 dzień PA a potem będziecie mogli sie zalic. Co wy na to ??

Bo jak na razie to połowy ludzi tu nie rozumiem a drugiej połowy hmm... również nie rozumiem ...
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 14:46   #238
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
me pa and me bad :(
Możesz mi wytłumaczyć w ludzki sposób co chciałeś nam przekazać ? bo nie widzę w tej wypowiedzi żadnej wartości merytorycznej. W ogóle twoje ostatnie 2 posty są pozbawione jakiejkolwiek sensownej treści, jeśli masz z tym problem warto może pomyśleć o nauce ?

Ostatnio edytowane przez laskowcowy ; 24-06-11 o 14:52
laskowcowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 18:28   #239
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał laskowcowy Zobacz post
Możesz mi wytłumaczyć w ludzki sposób co chciałeś nam przekazać ? bo nie widzę w tej wypowiedzi żadnej wartości merytorycznej. W ogóle twoje ostatnie 2 posty są pozbawione jakiejkolwiek sensownej treści, jeśli masz z tym problem warto może pomyśleć o nauce ?
Typek, o moje wykształcenie się nie obawiaj tytuł inż. już tuż tuż wiec stfu? A tym postem chciałem wam pokazać że śmiało odważ się zaatakować. No i jeszcze to, że nie będę tolerować cwaniakowania i kozaczenie, i płaczu na forum ze my PA skoro tak uważasz to śmiało wypowiedz nam wojnę :P
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 20:44   #240
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

@up


Mwheuheheuuehue po glosie z vt to max daje koncówke gimnazjum.
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin