Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-14, 02:28   #1
naabster2
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 5
Domyślnie Świat absurdu

Po dzisiejszej aktualizacji zostaliśmy bardzo nie ładnie potraktowani przez administrację, a mianowicie chodzi o sprawę, nie których umiejętności, dokładnie chodzi o zręczność. Problem polega na tym, że po majowej aktualizacji, pewna grupa osób wyskilowała ręcznie bardzo duży poziom zręczności (rzędu 150-170). Teraz po wprowadzeniu najnowszych zmian o to co możemy zauważyć, przed upem wbicie poziomu zręczności z 129 na 130 zajmowało 13-15 min około, teraz wbicie 3% zręczności na poziomie 130 zajmuje 15-20 min (w obu przypadkach 2 miecze za 1 razem chmurki za drugim blood hity zadawalem). Zaraz ktoś napisze bardzo mądry komentarz w stylu "skilluj wędką, łów ryby, 5x szybciej jak rybę złowisz), a ja to skontruję tak wbicie skilla z wędką i robakami zajmowało tyle samo czasu albo trochę szybciej niż z 2 mieczami, teraz wbicie przysłowiowych "3%" zajmuje tez jakieś 15 min (oczywiście ten sam poziom co wcześniej(dodam, że wszystko sprawdzałem inaczej bym tego nie pisał)). Jak już sami zauważyliście wbicie 170+ poziomu w zręczność jest dosłownie nie możliwe, wcześniej zajmowało to parę dni. Pn też tego nie wbijecie bo ja z 130 poziomu zręczności na 131 potrzebuje 18 pn, wyobraźcie sobie sytuacje jak byście chcieli wbić170 pn. No chyba tego nie muszę tłumaczyć.
Jakie możemy wyciągnąć z tego tematu wnioski? Pewna grupa osób znalazła się w idealnej sytuacji, prawie wymaksowali do 200 tą umiejętność nie marnując ani jednego pn i zajęło im to parę dni. Kto na tym traci? Zdecydowana większość graczy, która albo dopiero co założyła postać albo wbiła tylko 100 poziom zręczności. Prawda jest taka, że te osoby mogą pomarzyć o progu 130, nie mówiąc o innym. Spytam się Was czy to jest sprawiedliwe? Co administracja ma w głowie
naabster2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:33   #2
didekman1
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Zgadzam sie z Naabsterem, nowi gracze zostali troche nie fer potraktowani, takie łatki powinny byc zapowiadane z tygodniowym wyprzedzeniem.
didekman1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:35   #3
noway1994
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Bardzo dobrze napisane zgadzam się z kolegą jego rację są słuszne ponieważ gram na tym serverze mniej więcej tydzień i chciałbym mieć równe możliwości w zdobyciu wysokiego poziomu umiejętności lecz po tej aktualizacji nie ma takiej możliwości
noway1994 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:38   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A nie uważacie, że wbicie 170 zręczności w takim czasie to BŁĄD, który trzeba było naprawić? Poza tym tempo skillowania zręczności zależy też od ataku broni, działa to teraz tak jak siła.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:40   #5
Morvid123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 36
Domyślnie

Może i błąd, dlatego umiejętność zręczności powinna być po prostu odpowiednio przeliczona wszystkim graczom i było by po kłopocie, a nie znowu jest sytuacja, że ci co grali "wczoraj" są w dużo korzystniejszej sytuacji, niż ci, co zaczęli "dziś".
Morvid123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:40   #6
mrowa102xD
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Racja, ja będąc 3 dniowym graczem mam pocić ręce aby wbić ledwo 100 zręczności a większość graczy bez trudu wbiło 150 + ? takie coś nie posiada kompletnie sensu i jest kulą u nogi dla nowych graczy -,-
mrowa102xD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:41   #7
noway1994
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

40 zręczności jest to 1% szans na krytyczne uderzenie i teraz ja nie mam możliwości udoskonalenia swojej postaci a nie którzy na serwerze mają powyżej 170
noway1994 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:42   #8
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

W sumie niedawno to samo napisałem w temacie pod tą mini aktualizacją. Ja jako rycerz skilowałem przez pierwszy tydzień najważniejsze dla mnie umiejętności czyli siłę i walke bronią, zostawiając zręczność na koniec, i chyba to był mój błąd. Jak w ogóle można takie rzeczy przeoczyć, czy nikt na teście nie sprawdził że te skille lecą za szybko ?! takiej podstawowej rzeczy nie sprawdzić... takiej sytuacji wgl nie powinno być, albo powinna być skorygowana od razu a nie po czasie takim że jedni są ponad drugimi (czasowo chyba pół roku do przodu)tylko dzięki Administracji...
Lonewolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:43   #9
naabster2
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 5
Domyślnie

Zgadzam się z Tobą w 1000%, idąc twoim twoim tokiem rozumowania co byś zrobił ze sobą i swoimi kolegami, którzy wbili 170 + skill, jak zrekompensujesz to reszcie graczy, która nie ma takiej możliwości?????????????
naabster2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 02:43   #10
maradonek
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: WARSZAWA
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do maradonek
Domyślnie

Jak przedostatni update wprowadził wiele dobrego, tak ten.. wiele złego :(
__________________
Cytat:
15:46 Softie: ja jebie.
15:46 Softie: juz jestes 100% cygan ;/
15:46 Softie: na czarno.. :D
maradonek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin