Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-15, 16:28   #1
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie Czerwone róże z umarlaków i piórka, miodki itp

Tak na początek prosił bym o małą zmianę w zdobywaniu czerwonych róż z umarlaków ktore mogły by być na początku po otwarciu a nie w workach, prosił bym o tą zmianę ponieważ wielu ludzi ich nie zbiera ze względu na marnowanie czasu podczas expienia, a jestem pewien że to znacznie uprzyjemniło by grę nie jednemu alchemikowi i początkującym graczom potrzbującym pienądze
I jeszcze jedna rzecz jeśli chodzi tutaj o piórka plastry miodu itp było gdyby
ciekawiej gdyby twórcy postanowili dodać możliwość wyloocenia takich składników z większej ilości przeciwników, na chwilę obecną kupić składniki potrzebne do mikstur to masakra. No tak i świetnie że dodaliście możliwość tworzenia fioek czy zlewek ale kto zbiera piasek z potwora na 150lvl?
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 08-08-15, 21:49   #2
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Tak na początek prosił bym o małą zmianę w zdobywaniu czerwonych róż z umarlaków ktore mogły by być na początku po otwarciu a nie w workach, prosił bym o tą zmianę ponieważ wielu ludzi ich nie zbiera ze względu na marnowanie czasu podczas expienia, a jestem pewien że to znacznie uprzyjemniło by grę nie jednemu alchemikowi i początkującym graczom potrzbującym pienądze
I jeszcze jedna rzecz jeśli chodzi tutaj o piórka plastry miodu itp było gdyby
ciekawiej gdyby twórcy postanowili dodać możliwość wyloocenia takich składników z większej ilości przeciwników, na chwilę obecną kupić składniki potrzebne do mikstur to masakra. No tak i świetnie że dodaliście możliwość tworzenia fioek czy zlewek ale kto zbiera piasek z potwora na 150lvl?
Cóż, generalnie ludzie w tej grze zauważyłem dzielą się na:
A) "wielu ludzi ich nie zbiera ze względu na marnowanie czasu podczas expienia" aka lenistwo
B) "Nie lubię grzebać w trupach... ale nie ma problemu." aka nie przeszkadza mi to

Mi to rybka, aczkolwiek zaliczam się do tych z B).
Aceb jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 16:59   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wszystkie potwory humanoidalne wliczając w to Szkielety, Truposze, itp. pozostawiają w głównym okienku ekwipunku to co mają na sobie założone tj. zbroje, hełmy, nogawice, buty oraz oręż + worek/plecak, w którym magazynują dodatkowe przedmioty, stąd u Szkieletów róże znajdują się w worku. 99% osób i tak otwiera worek, by zjeść/wyjąć pieczarki, nie jest to czynność zajmująca dużo czasu, a wszystkich przedmiotów z worków nie wyjmiemy bo najzwyczajniej w świecie potwory posiadają określone pojemności.

Plastry miodu są łatwo dostępne, istnieją dwa duże ule na głównym kontynencie, wypadają z niedźwiedzi, które znane ze swojego zamiłowania do miodu i przemytników plądrujących ule, nie można dodawać wszystkich przedmiotów alchemicznych do dużej liczby potworów, które pszczół/uli na oczy nie widziały i nie miały jak wejść w posiadanie miodu. Piórka natomiast można zdobywać na wielu farmach lub potworów posługujących się łukami, które to potwory wykorzystują je do tworzenia lotek.

Piasek leci z większej liczby potworów niż 'potwór na 150 poziom' można go też wydobywać szpadlem.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 17:34   #4
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

@up ciekawe... ale mistrzowie wojny jak i górskie trolle trzymają mosiężne hełmy w workach
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 18:28   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Mistrz Wojny ma założony królewski hełm (wypada do głównego 'kontenera'), mosiężny jest zdobyczą (trzymany jest w worku), w przypadku górskiego trolla ciężko by mu było założyć ludzki hełm na głowę.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 19:48   #6
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Marańcza zgaszony, Altrel jak zwykle pozamiatał.
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 21:01   #7
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Plastry miodu są łatwo dostępne, istnieją dwa duże ule na głównym kontynencie, wypadają z niedźwiedzi, które znane ze swojego zamiłowania do
Chyba naprawde kochają miodek skoro mają go więcej niż własnych łapek

Żeby dropnąć z 300 łapek na niedźwiedziach potrzebne jest około 10h, albo nawet więcej.
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 21:10   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Albo pójść alchemikiem i je wycinać.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 20-08-15, 21:32   #9
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

No tak wtedy będzie to tylko hmm 5h...

@EDIT

2 ubicia na respie 22 miodki 4 łapki <3
Na respie jest chyba 10 jeśli dobrze licze. Coś koło tego.
Raz zaprosiłem alchemika żeby mi pomógł. Po jednym przejściu było, aż jedna więcej.
Biorąc pod uwagę że na respie jest 10. I respią się co jakieś 5 minut. Dajmy na to, że 100% wydobycie jest czyli 10 na 5 minut. 120 na godzinę. Czyli ponad 2h. Niestety nie jest 100% wydobycie.

@@Edit 1h dropania 14 łapek 69 midoków. Ta gra przestaje być trudna robi się nudna... To samo tyczy się młotków.
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone

Ostatnio edytowane przez brave12013 ; 20-08-15 o 22:56
brave12013 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin