Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-15, 06:09   #1
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie Kościane

1. Jak wypada straszak nie ma napisu , że zauważyłem coś siekawego.

2. Mogłyby spadać topazy, skoro mają oczy podobnego koloru.
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 08:16   #2
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Napis wyskakuje w momencie gdy dany item ma jakiś dodatkowy bonus, nie ważne czy jest to straszak czy biała klinga.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 13:24   #3
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Btw... czy przy ostatniej latce cosik wam sie, przy okazji zmian w ataku koscianych, drop rate nie zmienil? Na ponad 8000 mikstur mocy nie spadl mi zaden helm, spadly 3 kosciste tarcze 2 upadle miecze... jak na refil spadnie straszak albo 2, to jest na prawde fart... biorac pod uwage, ze jako duchowny alchemik mam tylko 2 miejsca, w ktorych moge efektywnie zdobywac doswiadczenie solo, a na upiorach obecnie waste na jednym refilu to jakies 5 talarow, to wypadaloby zeby chociaz z tych koscianych cos spadalo. Z sakiewki zwykle prawie sie zwraca, ale 140 rycerzem wypadaloby mimo wszystko zarabiac.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 13:45   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Ostatnia zmiana łupu nastąpiła 31 marca wraz z wgraniem finalnej wersji łupów z potworów. W ostatniej łatce jedyna zmiana w nich to zmiana żywiołu czaru obszarowego.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 14:22   #5
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Mi spadają same straszaki na kościanych a hełm/tarcza to raz na kilka wypadów. Pomijam fakt, że drop rate brązowych amuletów jest (dla mnie) okropny, od 0 do 2 na 2h siedzenia.
Nie, nie po to mam 200 lvl żeby chodzić na wampiry.
inbass jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 15:07   #6
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

@Altrel
Musi miec Pan dobry ubaw piszac tego typu rzeczy.
Nie licze na to, ze przyzna mi Pan racje, poniewaz z doswiadczenia wiem,
ze to sie Panu nie zdarza. Pragne jednak przypomniec, ze od restartu,
w jednej z latek, wprowadzone zostaly zmiany w drop rate. O ile mnie pamiec
nie myli, mialo to miejsce juz po dacie, o ktorej Pan wspomnial. Domniemywam,
ze nie lezalo w Panskiej intencji swiadome miniecie sie z prawda, a Panska niefortunna wypowiedz spowodowana mogla byc chwilowym zamroczeniem.
Zwracam sie zatem z uprzejma prosba o udzielenie mi rzetelnej informacji zwrotnej.

Pozdrawiam,
Wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 15:11   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Proszę prześledzić temat Changelog, pierwsze zmiany miały miejsce przy starcie serwera, kolejne 31 marca, o której to dacie tutaj wspomniałem. Sama zmiana dokonana była 29 marca w rewizji nr 1830, a wgrana na serwer globalny 31 marca. W rewizji 2000 nastąpiła zmiana obrony (datę wgrania znajdzie Pan w changelogu), zmiana obrażeń na od śmierci to rewizja 2282 (data wgrania również w changelogu). Jeżeli jakieś informacje o zmianach zostały podane później to opierały się na rewizji 1830 co widoczne jest w pliku.



https://forum.altaron.pl/showpost.ph...9&postcount=39
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.png
Wyświetleń:	635
Rozmiar:	21.7 KB
ID:	4122  

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 05-08-15 o 16:05
Altrel jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 16:41   #8
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Changelogi mniej więcej śledze, i w nich nie ma wzmianki o zmianach dropu u kościanych.
Gdy jeszcze grałem na mainie, po ostatniej łatce również zauważyłem drastyczne pogorszenie w dropie kościanych smoków. Być może wkradł się jakiś bug.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 16:47   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie ma takowej informacji ponieważ takowa zmiana nie nastąpiła. Każdą rewizję można przyrównać do aktualnej, zmiany zaznaczane są na żółto. Szansa na zdobycie przedmiotów zadeklarowana w pliku jest niezmienna od 29 marca. Każda nawet najmniejsza zmiana posiada stosowny komentarz widoczny po prawej stronie.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 05-08-15, 20:27   #10
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Po prostu tak utrudniacie tą grę , że wcale się nie chce grać, a ciągłe powtarzanie , że jestem blokerem jest nudne jak flaki z olejem. Komu mam blokować? Ludziom widmo ? Chociaż ten jeden resp moglibyście zrobić w miarę konkretny. I się od niego odczepić na zawsze. Co mam robić od nowa postać? Kpina.

Wam powinno zależeć na graczach i widzicie statystyki, że ludzi ubywa. I tak bije tylko ze świętości w dwa respy i to śmiesznie mało. Moglibyście dać spokój temu najtowi duchownemu i chociaż 2h dziennie bym przyjemnie pograł. A tak tylko nerwy.
A kolejna łatka znów doda coś co bardziej utrudni grę to już wogóle ją usunę na amen. *o ile łatka będzie.
pawello13 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin