Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-06-15, 11:57   #41
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

byłaby ciekawsza gdyby Artezon umiał ją jakkolwiek prowadzić.

Artezonku, dopiero co mi zarzuciłeś, że nie mam własnego zdania, a teraz odsyłasz mnie do kogoś po opinie? Puste te twoje posty, piszesz byle gówno które wcale nie oddaje twojego zdania (siłą rzeczy, jeżeli coś się piszę to powinno się przecież wierzyć w prawidłowość tych słów), więc nie jesteś godzien dyskusji ze mną na większą skalę, jesteś ryżową papką.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 12:02   #42
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie



Nie ma potrzeby prowadzić wystarczy wrzucić obrazek, a ty sam sobie dopowiesz resztę, zadasz pytanie, odpowiesz na nie. W sumie przepraszam, za urażenie dumy i odsyłanie do jakiegoś noba, przecież twój zasób wiedzy jest większy.

A tak na poważnie, jakby czuł potrzebę i widział jakiś sens w dzieleniu się swoimi opiniami i wyrażaniem zdania to pewnie bym to zrobił.
W dyskusji z tobą liczy się tylko i wyłącznie twoje zdanie, innych masz gdzieś, także nie dziw mi się ;/

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 24-06-15 o 12:08
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 12:08   #43
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Tłumaczę Obrazek. Artezon jest ryżową papką, niestety, nie pamiętałem jak to się profesjonalnie nazywa. Porównanie ryżowej papki do osoby było wykorzystane w KacVegas 3, gdzie uzasadnione było brakiem smaku - charakteru. Od siebie dodam, że ryżowa papka wstawiona przez Artezona idealnie wpasowuje się w miskę - sytuację w której akurat znajduje się Artezon. jest ryżową papką, która dostosowuje swój kształt zależnie od tego jak mu wygodnie, dziękuję za okazję doświadczenia twojego zerowego poziomu dyskusji jak i papkowatego charakteru.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 12:11   #44
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Dodaj coś od siebie, a nie mi z kacvegas wyjeżdżasz, które co prawda oddaje twój stan umysłu. Na dzisiaj kończę karmić trolla, mam nadzieję, że się najadłeś.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 12:11   #45
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

19960314 jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 12:14   #46
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Niestety, ale zbyt marnie dyskutowałeś ażebym się najadł (co i wyżej napisałem) zaś korzystanie z wiedzy (łącznie z kulturą zwaną filmem) i wstawianie odpowiednich porównań wspieranych o tłumaczenie to raczej pozytyw i niemożna tego porównać do 'nieposiadania własnego zdania', dodałem od siebie wystarczająco. Ryżowa papka.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 14:27   #47
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Chcę przypomnieć tylko o jednej zależności:

Błogosławieństwa redukują straty o połowę, wyłączają się, gdy wbijemy czerwoną czaszkę:

Wcześniejsze 40 punktów PVP - 3% (podstawa) + (40 * 0,12) / 2 = 7,8% / 2 = 3,9%.

Aktualne 15 punktów PVP (czerwona czaszka i wyłączenie błogosławieństw) - 3% (podstawa) + (15 * 0,12) = 4,8%.

Pomimo tego, że straty są pozornie mniejsze to łatwiej wbić czerwoną czaszkę, która anuluje błogosławieństwa co sprawia, że straty są tak na prawdę większe.

Z tego też względu nic tu nie będzie zmieniane.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin