Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-05-15, 15:14   #61
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Coś dzwoni ale nie wiesz w którym kościele, opierasz się na plotkach, ja opieram się na faktach.

1) Podaj mi resp na którym z tego na proficik będziesz expił, a dam alternatywę gdzie z pociskami zarobisz w tym czasie więcej kręcąc lepszy exp.
2) z gfb więcej mobów jestem w stanie bić jednocześnie i co ważne nie potrzebuję blokera więc jestem niezależny.
3) kręciłem rekordy expa z efo owli na 400lvl na teście kiedy jeszcze dmg był 2x większy.
Nasi czyt. ja z Keavirą w teamie rekordy biliśmy z sd, a nie jakiegoś śmiesznego czaru.

Dodatkowo powiem, że ściąganie wielu mobów na raz nie zawsze jest lepsze jeżeli chodzi zarówno o exp jak i kasę niż pociski.
Przykładem są hydry z wave ognia z rycerzem ok. 530k/h, a expienie tam z pocisków ze zwiadowcą 620k/h.
Wynika to z tego, że ściąganie mobów zajmuje trochę czasu, a bijąc jeden cel mogę biec w tym czasie po kolejny.

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 27-05-15 o 15:19
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:20   #62
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post
3. Strzał w kolano, bo to chyba magowie na piaskowych z efo owli kręcili rekordy expa na hlvlu, w tym wasi :}
Nigdy w życiu nie expiłem z owli na piaskowych... z Artezonem kręciliśmy rekordy expa tylko i wyłącznie bijąc z SD!. Nawet nie wyobrażam sobie tego żeby 2-3 piaskowe trzymać w zwariu na sobie i bić z owli + jeszcze otrzymywac hity od drugiego maga z owli.. Nie wiem w jakim świecie żyjesz mój przyjacielu ale na temat maga masz mierne pojęcie. Grałeś całe życie zwiadowcą i wypowiadasz się na temat maga.. Owla ma tylko byt na non-pvp gdzie nie udeza się blokera z tego czaru ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti

Ostatnio edytowane przez mario ; 27-05-15 o 15:26
mario jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:23   #63
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Próbujecie na siłę bronić czarów i wymyślacie chore, nierealne pomysły i zastosowanie dla nich.
Post Laubau idealnie przedstawił obraz tych czarów i ich przydatność.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:25   #64
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

@ Arczi
Popieram.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:31   #65
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

@ mario

nie popieram.
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:32   #66
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

@Mustafa
Expiłeś też ze mną na piaskowych magiem i wiesz jak to wyglądało ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 15:48   #67
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Z owli expiło się całkiem efektownie na dlach/starszych zielonych koło 150 lvla przed resetem(wiem bo sam tak expiłem). Teraz ciężko byłoby expić na 200lvlu ponieważ dmg dli został znacznie zwiększony i aktualnie tego czaru się nie używa do expienia nigdzie!
Alos najlepiej opisał użyteczność czarów maga do expienia.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 16:11   #68
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

"Czary Nam się nie podobają, więc ułatwmy dostęp do pocisków, by czary były jeszcze bardziej chujowe." :|
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 16:30   #69
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Nigdy w życiu nie expiłem z owli na piaskowych... z Artezonem kręciliśmy rekordy expa tylko i wyłącznie bijąc z SD!.
I wtedy czary nie przeszkadzały, dopiero jak ich znaczenie wzrosło, bo znaczenie SD zmalało, są złe.

@Artezon
https://forum.altaron.pl/showpost.ph...0&postcount=20

Nie podoba się, nie graj.
dawidees jest nieaktywny  
Stare 27-05-15, 16:45   #70
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
"Czary Nam się nie podobają, więc ułatwmy dostęp do pocisków, by czary były jeszcze bardziej chujowe." :|
Grając w altaron już jakiś czas, zaobserwowałem, że myślenie odnośnie projektu jest takie aby mało robić i się nie narobić, albo w ogóle nic nie robić. Zajmować się mało ważnymi ale fajnie wyglądającymi rzeczami, zamiast ogarnąć podstawy.
Pomysł jest po najniższej linii oporu.
Osobiście twierdzę, że najlepszym byłoby wprowadzenie czaru praktycznie identycznego do visko pela aluk (żeby się nie napracować), z tym że w 1 cel i od różnych żywiołów (mrok, świętosć, lód) z lekko mniejszym niż visko poborem many 90-100.
Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post
I wtedy czary nie przeszkadzały, dopiero jak ich znaczenie wzrosło, bo znaczenie SD zmalało, są złe.
Gubisz wątek, czary nikomu nie przeszkadzają, są bo są. I tak każdy używa pocisków i tego dotyczy temat, natomiast obalamy Twoje i zresztą nie tylko Twoje chore teorie, że czary są lepsze od run.
Nie ważne czy będzie można je kupić w sklepie czy nie i tak będą lepsze od czarów.
Temat dotyczy wprowadzenia ich do sklepu, a nie walki co jest lepsze.

Cytat:
Napisał dawidees Zobacz post
@Artezon
https://forum.altaron.pl/showpost.ph...0&postcount=20

Nie podoba się, nie graj.
Z tym, że ja właśnie z tego wszystkiego wybrałem najbardziej odpowiadającą mi opcję i się jej trzymam, widzę brakuje argumentów.
Kr92 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin