Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-14, 21:02   #21
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Nie chcecie płacic ? Nie płaćcie. Oferta jest skierowana dla tych ktorzy chca tu jeszcze pograć. To ze nie macie jaj i poddajecie sie po kilku przegranych akcjach świadczy o załosnosci waszego teamu. Jesli znajda sie tacy, ktorzy chca odejsc i znów pohasać po altaronie bedąc wolnym, niech pisza do mnie na Pekeya.


Pozdrawiam :)
Stary nie wczuwaj sie tak, kazdy od nas ma w dupie te gre bo od 2 lat sie nie rozwija i to jest normalne,ze ludzie nie chca tu grac. Nikt tu sie nie poddal poprostu raz ze nie ma sensu sie bic na obecnym systemie pvp, a dwa nie ma sie o co bic,wiec wkrecajcie sie dalej,zamulajcie sie,expcie cale dnie na pewno wam sie to oplaci ;D
pozdrawiam
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:16   #22
Vahell
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Skąd: Łódzkie
Postów: 49
Domyślnie

Macie wyjebane? To po co pomysł Sis Roya na temat War mode?
Jeszcze nie dawno ostro wy expiliście.
Vahell jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:18   #23
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Ah ten owczy pęd na hejtowanie Altaronu. Trzech nibyfajnych powiedziało, że chujowo, reszta bez własnego zdania pomyślała, gorszy nie będę też powiem że chujowo. Ot cała filozofia waszego "nie grania".
Oxar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:32   #24
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

lol wy co przegrywacie piszecie to samo jak mozecie w te gowno grać jesteście takimi .... ble ble ble ble potem ktos dochodzi do was od nas macie przewage nagle zaczynacie expic wbijac nawet 200 i zapominacie to tym co pisaliście na początku japier to sie nazywa głupota człowieka
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:33   #25
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Zurvy @Edited Fardon myslalem ze to Zurvy napisal, do ciebie tyczy sie tylko ostatnie zdanie z mojej wypowiedzi

Dziwne ze zawsze mowisz tak na etapie kiedy to my wygrywamy wojne. Kiedy to wy jestescie na etapie wygrywania stoisz przed dp i krzyczysz ze mozecie wyjsc w 5 na nasz cały team. Jestes poprostu tak słaby jak wasz caly team. Jedyne co potrafiliscie zrobic w tej wojnie to wyslugiwac sie waszymi SG/spajami i walczyc na nie wbijanie skulla.

@Keavira

Solo style mowisz ? xD Jesli nazywasz solo style dojechanie kogos do black hp na afku a potem zabicie go na freezie to tak, zownowales mnie :( A tak wogole to zamiast slow zacznij blyszczec na polu bitwy bo jak narazie to niczego nie pokazales. Do czasu kiedy wygrywaliscie wojne caly dzien online, kiedy dostajecie wpierdol nawet nie ma cie na wiekszosci akcji.



Cya on the battlefield,
Over and out.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:37   #26
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

ta mają wyjebane na gre tylko że za każdym razem jak przegrywali to to samo pisali. Tak było za pierwszym razem jak przegrali, wygrana wojnę z exorit, potem po czasie powrócili, by kolejny raz przegrać, potem im coś wyszło tylko dlatego, że doszli do nich ludzie z exorit i teraz kolejny raz bęcki. Tam sytuacja wygląda następująco: jest 7 osób, może 8 które chciały by utrzymać serwer a reszta to zwykłe g...a które po przegranej bitwie potrafili przez tydzień się na vc nie pojawiać :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 21:57   #27
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
Tam sytuacja wygląda następująco: jest 7 osób, może 8 które chciały by utrzymać serwer a reszta to zwykłe g...a które po przegranej bitwie potrafili przez tydzień się na vc nie pojawiać :)
Prawie trafiłeś, ale tu raczej nie chodzi o podtrzymanie serwera, tylko po prostu pobić się, po coś expiliśmy, to skoro mamy te postacie to sobie je wykorzystamy
Ale w sumie mnie nie licz pod collegium, ja jestem najemnikiem, walczę już po obojętnej stronie, podobno byłem tam wcześniej spajem
I z tego miejsca, chciałbym pozdrowić takich ludzi jak Niniu, Mortifer, i gość który teraz gra Hardyzz Skillzem, nie pamiętam jak on się tam wcześniej zwał, o wszystkich ich expiących się postaciach wiedziałem, i jakoś ich nikt nie bił ;)
I Krzyśka z Brazzersów z którym expiłem po nocach jak całe collegium szło spać :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 22:07   #28
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vahell Zobacz post
Macie wyjebane? To po co pomysł Sis Roya na temat War mode?
Jeszcze nie dawno ostro wy expiliście.
No jakieś 4 miesiące temu...
Cytat:
Napisał skyromk71 Zobacz post
lol wy co przegrywacie piszecie to samo jak mozecie w te gowno grać jesteście takimi .... ble ble ble ble potem ktos dochodzi do was od nas macie przewage nagle zaczynacie expic wbijac nawet 200 i zapominacie to tym co pisaliście na początku japier to sie nazywa głupota człowieka
A ty już zapomniałeś,jak płakałeś na forum,że kończysz grę?
Buhajek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 22:19   #29
Vahell
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Skąd: Łódzkie
Postów: 49
Domyślnie

Bez przesady, że to było 4 miesiące temu. Mam wyjebane w tą gre bo widzę, że się nie rozwija od 2 lat, ale poświęce swój czas i wbiję 200+ poziom. Tak Buhajek?
Vahell jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-14, 22:23   #30
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vahell Zobacz post
Bez przesady, że to było 4 miesiące temu. Mam wyjebane w tą gre bo widzę, że się nie rozwija od 2 lat, ale poświęce swój czas i wbiję 200+ poziom. Tak Buhajek?
Ja coś takiego gdzieś napisałem?
Buhajek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin