Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-13, 22:50   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Dobrze zacznijmy od początku wytłumaczę to wam jak ja to widzę.

Majster.bro - na 100 poziomie uderzasz z puginału za 500. Z kpiro "czasem" za 450 wejdzie 1 hit. Jeszcze nigdy nie uderzylem z kpiro za 3x max obrazenia z bełta.

Ok teraz tak z puginału przedział obrażeń to 400-500 z bełta od 0 do 450.
Czar Odes Kpiro, jest podstawowym czarem zwiadowcy, wykorzystywanym do zdobywania doświadczenia. Czesto a raczej w 99% przypadkach expiąc solo stoimy obok potwora i go bijemy. Z racji tego, że nie nosimy tarczy, nie mamy tak duzej ilosci zycia, musimy zabijac potwory dość szybko, czar ten dziala jak najbardziej poprawnie. Pewnie w zimowym update uda się coś wymyslic aby urozmaicic gre zwiadowcą.

Wracając do tych puginałów, tak jak strzelasz w kogoś z czaru szybkostrzelnosc (odes kpiro) ta osoba ma szanse się z tego wyleczyć nie dostaje 1 ciosu ale 3 podrząd lecz jest szansa ze po miedzy 1 a 3 ciosem się uleczy dzięki czemu może przeżyć. Przy Puginałach jest to nie możliwe. Dostaje instant dmg i w przypadku gdy ma niewystarczająca ilość życia ginie.

Ktoś tam stwierdził "Co mnie obchodzi 250 poziom" no bitch please, przecież chyba grasz po to, żeby wbic jak najwyzszy poziom a nie ograniczac sie do tych najnizszych. I teraz gdybyś jako nekromanta zwiadowca bił po 700-1k w ludzi to jest 1,4k-2k w moby to takiego Maga na 120 poziomie bez mana ringa masz na strzała. Wyobraź sobie taka grę teraz Magiem na PVP. Wychodzisz banku podbiega 200 Zwiadowca Nekromanta JEB JEB nie ma maga. Rozumiem was, że może teraz tej róźnicy nie widzicie używacie puginały raz na ruski rok bo są drogie, a hity które zadajecie są małe. Lecz gdy zaczniecie gre zwiadowcą od 150 poziomu (rozrywające bełty) zwiadowca nekromanta to kosa.

Wytlumaczcie mi czemu Bajerant, Dark Shooter i inni nie narzekają na Nekromante Zwiadowce. Jest to postać jak napisałem parę postów wyżej droga w grze. Ale za to w przyszłości bedziecie mieć ogromne obrażenia.

Mam nadzieje, że sensowne wam uargumentowałem czemu obecny balans miedzy zwiadowcą duchownym a nekromantą jest sensowny. To nie jest WoW, Diablo 2-3 czy inne gry gdzie da rade ustawić idealny balans. Tu zdobywa się po 5-30 pkt hp co poziom i 5-30 punktów many co poziom do tego jakies 3 do maksymalnych obrazen co poziom nic więcej. Nie masz jakiś umejętności typu Odes Kpiro na poziomie 1,2,3,4, itp.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 12-08-13 o 23:14
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 22:56   #12
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakub00s Zobacz post
Nasmieszniejsze jest to że 115 lvl wojo ele bije po 800-900 z eamo rago w górskie rolę .
Czy to nie przesada ??
Hitow po 800-900 nie ma z tego co pisał kiedyś Agri 215 ryc nekro


Pozdrawiam
Lectre
Jako ciekawostkę powiem, że 115 ryc ele nie bije 800-900 z eamo rago, ponieważ 195 ryc ele bije max 750. Oczywiście tyczy się to 1h

Ostatnio edytowane przez 19960314 ; 12-08-13 o 23:02
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 04:31   #13
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Fajnie popatrzeć jest, że w Waszym temacie ktoś się wypowiada i macie o czym pogadać :). Szkoda że w moim o rycerzu nekro, skąd ściągnąłeś nazwę tematu nikt się nie wypowiedział, bo nikt nim nie gra... To jest dopiero przygnębiające. A Wy narzekacie na palka necro który miażdży puginałami :F
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 06:05   #14
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Możliwe że był 2h . Ale latal i siekał jak szalony 3 spela i 4 górskich na raz nie ma
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 07:28   #15
tenio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 100
Domyślnie

oj płaczki... zastanowcie sie sami jak bije wojownik. wojownik przy uzywaniu odes rago (powiedzmy kreci sie z mieczem) bije po 600+, bynajmniej ja tyle bije na 200+. bylo pisane ze puginaly nie sa do expienia, jedynie wyzsze lvl czerpia z tego korzysci.
puginaly mozna zrobic i pozbierac, ale czy oplaca sie wam expic z nimi? na chlopski rozum, wiekszy waste many i blt? nie lepiej wydac mniej many i uderzyc kpierem o 50-100mniej? smieszne jest to ze non stop ta bitwa o wasze puginaly ktore i tak sa dobre na wyzszym lvl.
tenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-13, 08:03   #16
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Powiedz mi czy ktos kto zaczyna grac wezmie , nekro żeby na 150+ dopiero używać subki .
Skoro wybierając duchowego już na 55 ma leczenie a tak jak mówisz hity są mniejsze o 50-100 .
Proponuje zwiększyć dmg puginalow lub zmniejszyc ich cenę . Nie mówcie tu o zbieraniu ich proszę was , żeby expic na 100 lvl z puginalow trzeba ich wsiąść około 1k starcza to na 1-1.5h . A zbieranie zajęło by kolejne 3-4h ma to sens . Nikt tego nie sprzedaje
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin