Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-05-15, 18:59   #61
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Nie trafisz w rycerza, gdyż ten ma dużą obronę. Jeżeli bez skilli zaczniesz strzelać lepszą amunicją też nie będziesz trafiał jako zwiadowca. To jest kwestia obrony tarczą przeciwnika, ataku broni i skilla.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 19:12   #62
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie powinno się plątać wątków balansu pvp, a balansu pvm, bo to dwie różne kwestie.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 19:47   #63
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Ty, rycerka czy inny pijany czuowieku.
Jak włożę włócznie mającą ponad 4.5x ataku mniej od wzmocnionych bełtów też w nic się nie wbiję.. <pokemon_language_on>Przypadeg? Nie sondze.. a morze iluminety przyszuy? <pokemon_language_off>

Tłumacząc to co jest wyżej.. nie chodzę expić z kamieniami czy też włóczniami, chodzę expić z amunicją przeznaczoną do expa, tak samo TY chyba kUR** mać nie chodzisz na smoki z nożykiem, PRAWDA? Nie potrzebuję debilnych tekstów. Usuwać z życia takich ludzi proszę, bo żenada sięga tutaj poziomu "ALERT, DEBILE NADCHODZĄ".
Sacred jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 19:50   #64
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up to był tylko przykład na to co napisałem ja szerzej 2-3 strony wcześniej, że rycek też ma miss'y, tylko w trochę innym wykonaniu.
Po prostu, bijąc kościeja ze straszaka, na skillu 105, udeże go raz za 300, a 3 razy po ~70.
Szermierka, to co innego niż celność.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 19:57   #65
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

The mother of god... człowieku, a czy ja napisałem o biciu z auto attack czy z odes rago/rago tote? Pijani jesteście, czy czytać nie umiecie? Kolejna sprawa, pokaż mi żeby zwiad na 105 skillu zdał obrażenia powyżej 300 (z tego co wiem to auto attack powinien u zwiada zadawać większe obrażenia niż u rycka a jest zupełnie odwrotnie - ktoś pewnie zaraz napisze "bo bijesz na dystans"... a TY KURWA MASZ OBRONĘ I HP >.<)... proszę, przemyślcie 10159519519519x to co piszecie. Broń u rycka 40 atk, broń u zwiada 40 atk. Ciekawe kto będzie miał bazowy dmg większy... rycek czy zwiad? No proste, że rycek.. rago zadaje dużo większe obrażenia przy mniejszym zużyciu many. Rycek nie traci hp tak szybko jak zwiad (ponieważ ma większą obronę i możliwość używania tarczy), rago tote zabiera mniej many, działanie ma takie jak kpiro, tylko na 1 kratkę, a avg dmg pozwala zdjąć na 1 czar maga, gdzie w przypadku zwiada musi po prostu albo ten mag stać na afku albo się nie leczyć. Można wymieniać godzinami różnice na + u rycka i różnice na + u zwiada, tylko że u tego pierwszego jest ich duuuużo więcej.

Powtórzę jeszcze raz, proszę o zmianę kosztu many na wszystkie czary ofensywne zwiada (żeby był zachowany balans) i zmniejszenie wagi bełtów/strzał (aby czas expienia za takie same pieniądze był identyczny jak na innych profkach). Za powód podaję najmniejszy exp/h, najmniejszy profit, bardzo słabą obronę i najkrótszy czas expienia przy obkupie za taką samą ilość pieniędzy.

Ostatnio edytowane przez Sacred ; 13-05-15 o 20:03
Sacred jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:05   #66
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Skoro nożykiem sie nie przebija przez obrone mobków z odesu, człowieku, to znaczy że sie kor#a nie przebija! A to znaczy że odes też nie trafia! Dodawać nie umiesz?

Co do dmg'u mogę Ci zrobić test i zapostować, to był tylko przykład. Nie pamiętam, bo sobie nie zapisuje, najlepszych ciosów krytycznych i nie krytycznych, ale skoro wasz auto pomija defa mobków, to na pewno macie większy dmg, a dodatkowo wam skill dist idzie o wiele szybciej niż 1h, a kuriozalnie szybciej niż skill 2h.

Proponuję usunąć profesję zwiadka, bo same kłótnie i problemy przez nią xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:13   #67
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Dziwne.. a ja z kamienia trafię jednym na 50 hitów w smoka na 150 dst o.o" dziwne...? :O

Skoro dist leci szybciej dla zwiada niż dla rycka 1h to wg mnie każdy 1 dst powinien kosztować mniej pnów w porównaniu do broni 1h... ale dziwnym jest fakt, że awans z 99 na 100 czy z 149 na 150 kosztuje tyle samo u ryca co u zwiada.. więc pierdziel, a ja posłucham :)))). I nie opowiadam tu o dmg bo mnie dmg gówno obchodzi. Ty na 300 manasach będziesz na expie siedział 1.5h. Zwiad na 300 manasach posiedzi 15 min na tym samym respie. coś jeszcze z porównań chcesz?
Sacred jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:20   #68
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Proponuję zamknąć mordę jak jesteś idiotą. Nie wypowiadaj się w moich tematach ani razu więcej. Proszę o usunięcie wszystkich postów oprócz tych które wymieniłem.

Niech nikt więcej poza administracją się nie wypowiada!
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:30   #69
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nikt już nie ma Ci siły tłumaczyć cały czas tego samego, bo po tobie to spływa. Jedyne co trza zmienić, to celność, tak by te 92.5% działało jak należy.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 20:32   #70
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Skoro nożykiem sie nie przebija przez obrone mobków z odesu, człowieku, to znaczy że sie kor#a nie przebija! A to znaczy że odes też nie trafia! Dodawać nie umiesz?
Tu akurat się mylisz, postać trafia, tylko nie zadaje obrażeń. Idzie to łatwo zaobserwować-skill rośnie ;p
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin