Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-05-11, 23:43   #11
kokolinko
 
Avatar kokolinko
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Hmm jak takie cos wprowadza to wyjda na + z rl kasa. a jesli mi ktos powie ze to nie jest gra na hajs to go wysmieje bo by nie robili pacc za smsy proste :)
kokolinko jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:44   #12
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Ja osobiście wole wydać te pieniążki na kwiatka badź czekoladę dla dziewczyny niż na pacc i stąd ta sugestia z mojej strony.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:44   #13
Madela
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jak mówiłem wcześniej pomysł dobry, ale nie na teraz. W gospodarce gry musi być więcej pieniędzy w obrocie by móc określić cenę tego runu, a gra jest za młoda by móc nawet mówić o gospodarce. Ale jak mówiłem to jest niezgodne z regulaminem więc raczej lipa :( Ale jestem za ale jeszcze nie teraz.
Madela jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:46   #14
kokolinko
 
Avatar kokolinko
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

nie jest malo tylko trzeba wiedziec gdzie :) cena by wynosila z 50s jak narazie z czasem by rosla
kokolinko jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:52   #15
Madela
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kokolinko Zobacz post
nie jest malo tylko trzeba wiedziec gdzie :) cena by wynosila z 50s jak narazie z czasem by rosla
Człowieku tu nie chodzi o to że se powiesz że 50 srebrników. trzeba określić jakie korzyści przy zbieraniu loota, zdobywaniu expa itp. Np. kupuje KS za 50 s
a te 50s zbieram założmy w 2 dni z KS. To by było nie oplacalne. Trzeba określić cene np. że jak ja zdobede 2000s z KS, to cena KS powinna wynosić 1000 wzwyż. Ale jak mówiełem na to potrzeba czasu.
Madela jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 23:55   #16
kokolinko
 
Avatar kokolinko
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

dobra koniec spamu dajmy komus innemu sie wypowiedziec a najbardziej czekam na wypowiedz GM!
kokolinko jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 00:17   #17
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Jestem na nie(jako jedyny?).A dlaczego? Bo zacznie jeden z drugim wysyłać smsy ,później będą sprzedawać to za kase i tym sposobem 10 lvl już będzie miał na start tyle ile kosztować by miała owa runa. Sam nie zarobił by nic to kolejne ułatwienie. A Wy jak wolicie dać dziewczynie kwiatki to znaczy ,że nie wolicie kupić pacca ,więc go nie kupujcie proste.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 00:24   #18
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Jestem na nie(jako jedyny?).A dlaczego? Bo zacznie jeden z drugim wysyłać smsy ,później będą sprzedawać to za kase i tym sposobem 10 lvl już będzie miał na start tyle ile kosztować by miała owa runa. Sam nie zarobił by nic to kolejne ułatwienie. A Wy jak wolicie dać dziewczynie kwiatki to znaczy ,że nie wolicie kupić pacca ,więc go nie kupujcie proste.
Są inne wartości w życiu jak pacc... Mogę grać z i bez pacca ale wole mieć tego pacca za gp. Bo real kaska się przydaje do czegoś innego niż GRA. I kiedyś zrozumiesz jaką głupotę napisałes... "A Wy jak wolicie dać dziewczynie kwiatki to znaczy ,że nie wolicie kupić pacca" Przemyśl raz to jeszcze bo mam z Ciebie niezły FUN! strzałeczka
Siwor jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 01:18   #19
Narcyz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jak są inne wartości niż pacc to nie kupuj. Jak chcesz mieć pacc za gp graj na real. Jak chcesz mieć pacc za darmo to graj na ots.
Wydaje mi się, że proste i klarowne.
Na otsach ten pomysł mi się podobał, tutaj jest beznadziejny bo Altaron to bardzo fajny RPG, dorównujący tibii z jej najlepszych czasów (tak 7.5 i w dół). Takie rzeczy na pewno zaczęły by psuć klimat i gospodarkę, która dopiero się kształtuje i bardzo fajnie się na to patrzy. Np kolega kupił katanę za 15sr, a teraz już ludzie wiedzą, że jest dużo warta i cena oscyluje w granicach 60sr. To jest spoko ;)

Podsumowując - jestem na nie
Narcyz jest nieaktywny  
Stare 03-05-11, 01:31   #20
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Jestem na nie, to zniszczy gospodarkę. Nakupi się jeden z drugim runek, posprzedaje i będzie najbogatszym graczem na serwerze = kupi sobie najlepsze eq, najlepszy domek i tak dalej, co prowadzi do kupowania sobie dóbr w grze za pieniądze w prawdziwym świecie. Zdecydowane NIE.
cado jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin