Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-05-11, 13:23   #21
zelan
 
Avatar zelan
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Wybaczcie, ale to chyba temat o stronie, a nie problemach w grze.
zelan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 14:26   #22
Gibon
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Gibon, nie ma jak przyznawać się do łamania regulaminu i jeszcze być z tego dumnym, szczerze gratuluje. Zasady są jasne, sam się zobowiązałeś do ich przestrzegania nawet jeśli ci nie odpowiadają, więc nie płacz później, jak będziesz pierwszą osobą ukaraną za qs.

Mówisz 'miejscówka kwalifikująca do ots', lecz czym jest ots? Jaka jest definicja ots według ciebie? Określenie otsa jako gry, gdzie są miejsca, w których można szybko i łatwo expić jest śmieszne.

Jeśli zaś chodzi o liczbę graczy - wiadomo, jest ich mniej niż rekordowe 450. Nic dziwnego. Zauważ, że Altaron to gra, gdzie na liczbę graczy ma wpływ wiele czynników jak chociażby okres w szkole, ilość dni wolnego czy nawet pogoda za oknem. Dodaj do tego parę banów, które otrzymali co niektórzy,

Czary stale dopracowujemy. Jednak twoja wypowiedz o nich w tym temacie tyle samo zrobi w tym kierunku co stanięcie na ulicy z kartką 'Altaron ma złe czary!'. Znaczy - nic. Jeśli jednak nie chcesz nic zmienić i gadasz po to, by gadać, to łaskawie się zamknij.

Czary leczące. Owszem, jest tak. Lecz czy wszystko, co jest inaczej niż w tibii musi być uznawane przez ciebie jako błąd? Może taka forma nam się spodobała i nawet nie zamierzamy niczego zmieniać?

Dodam jeszcze, że nie chodzi mi o to, byś chwalił grę, lecz byś wypowiadał swe uwagi sensownie a nie 'błąd, jakie śmieszne, twórcy to kretyni'. Na bierząco obserwujemy graczy, ich opinie, lecz jedynie te sensowne wypowiedzi...

No niezle jesli chcesz to daj mi bana za to ze powiem komus co ma zrobic w danym quescie... N/C

Tak dokładnie, ots to jest server tibijski stawianych przez inne osoby niz cipsoft na ktorym sie latwiej gra, zdobywa poziomy i jest to przygda pewnie na jakies tydzien, dwa czasem miesiac. Jezeli to jest dla ciebie smieszne to nic o ots'ach pewnie nie wiesz. Dlaczego porownuje ten server do ots? bo jakby nie bylo dosc szybko sie tu expi nawet jak na zatloczenie ludzi na expach, ilosc mobow na expach oraz ich resp, no i hity 35 wojownik wali juz po 220 z exori a sorc 100+ w ludzi z wave ;) to jest straszne ulatwienie gry w porownaniu do RL tibi.

Hmm generalnie nie zamierzam sie produkowac, bylas na grze online zwrocilem na to uwagena na czecie gry zignorowalas (nie przeoczylas bo pisalas z innymi a ja powtorzylem ta informacje) to wiec mam to gdzies ;)
Tak mozesz teraz napisac ze sa od tego dzialy itp, itd ale jak jestes na grze ktos ci zwroci uwage na bug badz jakis problem powinnas to sobie gdzies zapisac i poprawic w koncu od czegos ten mg sa na tej grze, chyba zeby tylko popisac na czacie, sprawdzic kilka osob za bota i wyjsc.

Co do trzeciego twojego akapitu moglabys mi nie wkrecac ze nie chce cie albo celowo tak to zostawiliscie?? bo ten blad wystepuje na silniku darmowy pod ktory sa stawiane ots'y i to wlasnie moze mi dawac do myslenia ze ten OTS stoi wlasnie na darmowym silniku chuj wie skad wzietym ;)

Nigdy nie napisalem "tworcy to kretyni" wytknolem blad o czarach bo to mnie jak narzie najbardziej zbulwersowalo wchodzac tutaj zakladajac postac i wczesniej czytaja gdzies ze projekt byl realizowany przez 4 lata mialem nadzieje ze bedzie to bardziej dopracowane ale jednak sie pomylilem mam nadzieje ze moze sie to zmieni...
Co do "jakie to smieszne" tak smieszy mnie jedna rzecz :D:D slowa ludzi "to niszczy klimat RPG" nie wiem moze ja juz nie umiem odczuwac tego klimatu kto wie albo za stary jestem :D
Gibon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-11, 20:54   #23
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Wszelkie błędy zgłoszone mi przez graczy zapisuję, następnie staram się, by zostały naprawione. Jeśli twojego zgłoszenia nie zauważyłam to przepraszam - czasem po prostu nie czytam wszystkich wiadomości, zwłaszcza na czatach. Szybciej błędy zgłasza się przez ctrl+r bądź prywatną wiadomość.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-05-11 o 21:03
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 12:23   #24
piotrek09i
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do piotrek09i
Domyślnie

Strona bardziej odrzuca niż przyciąga
piotrek09i jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 12:42   #25
Msh
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie ..

Mogła by być troche bardziej rozbudowana , ale pozatym wszystko jest jak trzeba ;)
Msh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin